Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Zawsze mogą adoptować jak szefowa AFD
7
Ja to bym się nie zdziwił jak po sprzedaży Fermina dalej nie bylibyśmy w zasadzie 1:1.
0
@kuz jestem dzbanem i kupię na premierę, bo ja widzę te ufl czy inne efootball to płakać się chce, a w piłkarskie gry najczęściej gram.
0
@kubix05 coraz lepiej, Kazachstan, Cypr, tylko polskie drużyny oczywiście w dupie
1
@kuz potwierdzam, kupiłem ja i od razu dziewczyny zaczęły mnie podrywać
0
https://www.instagram.com/reel/DNwK1qZ2ES3/?igsh=MTR3NjNvd2F3dWpwbQ==
Rel XD
0
@BorzyKrzys to jest w ogóle hit że gdy w Napoli grali tacy piłkarze jak Koulibaly, Hamsik, Mertens, Milik,
Insigne to nie potrafili mistrza wygrać, a teraz w 3 lata zdobyli 2 razy tytuł.
4
@Jakchcesz idealny opis Grzegorza B.
0
@Damian11 jeździec bez głowy
1
@gumaz pizza taka mała, 2 zł pamiętam że wtedy kosztowała
12
@Lanosss przyszedł i od razu tercet wygrany. Przypadek? Nie sądzę.
2
@Eklerek szkoda że już go nie ma z nami (*)
Cieszy chociaż wielki powrót Linkin Park
0
@Kozinho. Czyli wychodzi na to że wszyscy tam to są populiści xd
0
@Tasde najlepszym przykładem na to że PiS nie ma programu była kampania do 2023 roku. Tytuł kampanii: „jeb#c Tuska”.
1
@Kgorecki2500 no to tak, to jest dyplomacja w rosyjskim stylu
0
@Kazragore Oni to co chwilę przez przypadek bombarduja i ostrzeliwują tam
0
@Kgorecki2500 to raczej było wiadome, że się P*tin nie będzie chciał z nim spotkać
10
Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał "tragicznym wypadkiem" ostrzelanie szpitala w Strefie Gazy. Zginęło co najmniej 20 Palestyńczyków, w tym 5 dziennikarzy - KiKŚ
Chłop jest bezczelny, zwykły śmieć.
0
@Aragorn33 niemożliwe że giga chad Nawrocki zrobiłby coś takiego, to pewnie kolejna lewacka dezinformacja.
0
@AlexDark00 teraz to już i tak mu nic nie zrobi, a z tego co wiem to składali już na niego jakieś pisma do prokuratury. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś kombinuje w życiu prywatnym to jako polityk będzie tym bardziej kombinował.
3
@tomek8756 albo zacznie kibicować Barcy albo wyjazd z domu
0
@AlexDark00 tak stawia Polaków na pierwszym miejscu, że aż Polaka z mieszkania okradł.
0
@JohnKennedy ciekawe co powiedzą teraz osoby, które gadały, że Biden się na prezydenta nie nadaje, bo za stary.
A nie, nic nie powiedzą, bo z jakiskini nie wyjdą.
0
@Eto'o9 R10 w ekstraklasie z tego co się orientuje jest, a w 2. najlepszej lidze na świecie nie ma. Żart to jest i to taki nieśmieszny.
0
Trzecia minuta a rayo już przekręcone bo goal line nie ma. Brawo Tebas pajacu j*bany.
0
@AlexDark00 no aktualnie sprowadzamy, ale budowy OZE i elektrowni atomowych to jednak krok w stronę niezależności, a węgiel? Sprowadzamy teraz i będziemy sprowadzać za 10 lat.
To już bardziej rozchodzi się o przyszłość, a nie teraźniejszość.
0
O co z tym Donnarumma chodzi? Tamten sezon miał dobry więc czemu to wypychają z tego PSG?
1
@AlexDark00 no i ja jestem za tym żeby za nich też się porządnie wziąć. Może nie będziemy mieć super czystego powietrza, ale będziemy mieć w normie, a nie jak było kiedyś (pozdrawiam spod Krakowa), że zalecane było zostać w domu. Poza tym sprowadzanie węgla z jakiegoś innego kraju to takie trochę uzależnianie się energetyczne od tego kraju, a raczej chcemy być powiedzmy niezależni. W OZE też inwestują takie kraje jak Chiny i Indie więc raczej jest to opłacalny biznes.
2
@AlexDark00 to przecież powstaje.
Aha czyli rządzący mają mieć wywalone w jakieś normy emisyjne i firmy mają truć potem ludzi? Ja mieszkam w przemysłowym regionie i jak czuję czasem ten fetor jak wjeżdżam do miasta to rzygac mi się chce, a co byłoby dopiero jakby jeszcze tak wywalić wszytkie te zasady. Myślisz, że jakieś choroby układu oddechowego z czego się biorą? Prawa strona ci nie powie o tym przecież, bo to nie wpisywałoby się w narrację.
2
@michal26 dobra, bo trochę niezrozumiałe napisałem xd
W sensie dla mnie rock ma wszytko co najbardziej lubię w muzyce, ciekawe teksty, ostre brzmienia, wciągające riffy i solówki, emocje. I to wszytko idealnie musi się łączyć ze sobą.