1

@July_6_BcN Zawsze mogą adoptować jak szefowa AFD

7

Ja to bym się nie zdziwił jak po sprzedaży Fermina dalej nie bylibyśmy w zasadzie 1:1.

0

@kuz jestem dzbanem i kupię na premierę, bo ja widzę te ufl czy inne efootball to płakać się chce, a w piłkarskie gry najczęściej gram.

0

@kubix05 coraz lepiej, Kazachstan, Cypr, tylko polskie drużyny oczywiście w dupie

1

@kuz potwierdzam, kupiłem ja i od razu dziewczyny zaczęły mnie podrywać

0

@BorzyKrzys to jest w ogóle hit że gdy w Napoli grali tacy piłkarze jak Koulibaly, Hamsik, Mertens, Milik,
Insigne to nie potrafili mistrza wygrać, a teraz w 3 lata zdobyli 2 razy tytuł.

4

@Jakchcesz idealny opis Grzegorza B.

0

@Damian11 jeździec bez głowy

1

@gumaz pizza taka mała, 2 zł pamiętam że wtedy kosztowała

12

@Lanosss przyszedł i od razu tercet wygrany. Przypadek? Nie sądzę.

2

@Eklerek szkoda że już go nie ma z nami (*)
Cieszy chociaż wielki powrót Linkin Park

0

@Kozinho. Czyli wychodzi na to że wszyscy tam to są populiści xd

0

@Tasde najlepszym przykładem na to że PiS nie ma programu była kampania do 2023 roku. Tytuł kampanii: „jeb#c Tuska”.

1

@Kgorecki2500 no to tak, to jest dyplomacja w rosyjskim stylu

0

@Kazragore Oni to co chwilę przez przypadek bombarduja i ostrzeliwują tam

0

@Kgorecki2500 to raczej było wiadome, że się P*tin nie będzie chciał z nim spotkać

10

Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał "tragicznym wypadkiem" ostrzelanie szpitala w Strefie Gazy. Zginęło co najmniej 20 Palestyńczyków, w tym 5 dziennikarzy - KiKŚ

Chłop jest bezczelny, zwykły śmieć.

0

@Aragorn33 niemożliwe że giga chad Nawrocki zrobiłby coś takiego, to pewnie kolejna lewacka dezinformacja.

0

@AlexDark00 teraz to już i tak mu nic nie zrobi, a z tego co wiem to składali już na niego jakieś pisma do prokuratury. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś kombinuje w życiu prywatnym to jako polityk będzie tym bardziej kombinował.

3

@tomek8756 albo zacznie kibicować Barcy albo wyjazd z domu

0

@AlexDark00 tak stawia Polaków na pierwszym miejscu, że aż Polaka z mieszkania okradł.

0

@JohnKennedy ciekawe co powiedzą teraz osoby, które gadały, że Biden się na prezydenta nie nadaje, bo za stary.

A nie, nic nie powiedzą, bo z jakiskini nie wyjdą.

0

@Eto'o9 R10 w ekstraklasie z tego co się orientuje jest, a w 2. najlepszej lidze na świecie nie ma. Żart to jest i to taki nieśmieszny.

0

Trzecia minuta a rayo już przekręcone bo goal line nie ma. Brawo Tebas pajacu j*bany.

0

@AlexDark00 no aktualnie sprowadzamy, ale budowy OZE i elektrowni atomowych to jednak krok w stronę niezależności, a węgiel? Sprowadzamy teraz i będziemy sprowadzać za 10 lat.

To już bardziej rozchodzi się o przyszłość, a nie teraźniejszość.

0

O co z tym Donnarumma chodzi? Tamten sezon miał dobry więc czemu to wypychają z tego PSG?

1

@AlexDark00 no i ja jestem za tym żeby za nich też się porządnie wziąć. Może nie będziemy mieć super czystego powietrza, ale będziemy mieć w normie, a nie jak było kiedyś (pozdrawiam spod Krakowa), że zalecane było zostać w domu. Poza tym sprowadzanie węgla z jakiegoś innego kraju to takie trochę uzależnianie się energetyczne od tego kraju, a raczej chcemy być powiedzmy niezależni. W OZE też inwestują takie kraje jak Chiny i Indie więc raczej jest to opłacalny biznes.

2

@AlexDark00 to przecież powstaje.

Aha czyli rządzący mają mieć wywalone w jakieś normy emisyjne i firmy mają truć potem ludzi? Ja mieszkam w przemysłowym regionie i jak czuję czasem ten fetor jak wjeżdżam do miasta to rzygac mi się chce, a co byłoby dopiero jakby jeszcze tak wywalić wszytkie te zasady. Myślisz, że jakieś choroby układu oddechowego z czego się biorą? Prawa strona ci nie powie o tym przecież, bo to nie wpisywałoby się w narrację.

2

@michal26 dobra, bo trochę niezrozumiałe napisałem xd

W sensie dla mnie rock ma wszytko co najbardziej lubię w muzyce, ciekawe teksty, ostre brzmienia, wciągające riffy i solówki, emocje. I to wszytko idealnie musi się łączyć ze sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?