Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon ten riff to pierwszy riff jaki przychodzi mi na myśl jeśli myślę o gitarze basowej
1
@wojopancer z Anna Lewandowska
1
@FcPortoFan1999 milionerzy też spoko byli, kuzyn nawet się załapał na nagrywki tych nowych odcinków XD
0
@draxidox a wywalone mam w inne telewizje, to nie chodzi o podział lewica i prawica, tylko podział „za Tuskiem” i „przeciwko” Tuskowi. Dla mnie KZ to taki sam syf jak reszta tych telewizji.
0
@daniel32778 U mnie dziewczyna ma 23 lata a ludzie ja z dzieckiem mylą xddddd
Także ona w wieku 70 lat będzie wyglądała na 30 :)
1
@FcPortoFan1999 familiada zawsze na propsie
1
@stone80 bardziej bawi niż piecze, bo Stano wykreował się na jakiegoś boga dziennikarstwa, a sam robi to co te osoby z których się wyśmiewa. Zresztą od prawej strony to chyba standardowa odpowiedź, „dupa piecze?”, „słychać wycie znakomicie”. Od razu jak się napisze post o Stanowskim (a pisze tutaj o nim chyba pierwszy post od tych 3 lat co tutaj jestem) to ma się ból tyłka?
0
@Konradowskyy a ty ten film:
6
Już abstrahując od całej tej afery Krzysia z Dorotką i tego kto tam ma rację, a kto nie. To niesamowicie mnie bawi kult Stanowskiego, a szczególnie po tych wyborach prezydenckich gdzie raczej widać było kogo pałał większą sympatią. Możecie powiedzieć, że to prywatny kanał i może mówić co chce i racja, tylko niech nie kreuje się na wzór dziennikarstwa, bo wytyka innym manipulacje, a sam stosuje takie same sztuczki. Przykłady? Proszę:
Gdzieś druga część filmiku,
https://www.wprost.pl/polityka/12045631/wytknal-stanowskiemu-manipulacje-dziennikarz-przeprosil-zembaczynskiego.html?utm_source=chatgpt.com
Rozczulające wiadomości o Nawrockim, ciekawe jakby zareagował gdyby coś takiego napisał Lis o Tusku.
https://www.facebook.com/goniecpl/posts/krzysztof-stanowski-opublikowa%C5%82-wpis-opisuj%C4%85cy-zachowanie-karola-nawrockiego-po-/1100774912084743/
Rozczulające słówka o Republice gdy był u nich na debacie. Filmy takie jak ten poniżej, jakoś, gdy atakowani byli inni kandydaci (Trzask, Hołownia czy ktoś inny „popierający” Tuska czy będący w koalicji z nim) taki materiał nie powstał. Gdyby wyszła taka afera z Trzaskowskim, jak ta z Nawrockim i tym mieszkaniem Pana Jerzego to chyba wiadomo, że byłoby to idealne paliwo dla Stanowskiego na kilka miesięcy (tak wiem, nagrał materiał o tej aferze i to całkiem niezły muszę przyznać). Druga sprawa to widownia kanału zero, widać po komentarzach kto to ogląda, zdecydowana wiekszosc komentarzy to jednak wyborcy Piszą/Konfa, zresztą tu akurat nie ma nic dziwnego, że osoby o takich poglądach oglądaj kanały, które lecą retoryką odpowiadającą ich światopoglądowi, bo nawet taka GW/TVN to raczej śledzą osoby będące za PO, Menztena na YT nie oglądają głównie osoby z lewej strony, a jego wyborcy.
Uprzedzając pytania, tak chciało mi się to pisać ;)
8
@Kgorecki2500 plan jest taki, Finlandia atakuje Rosję, my zajmujemy Krolewiec i wszyscy będą zadowoleni. Co do Białorusi to urządzimy ustawkę prezydentów, zwycięzca ją zgarnia.
14
@reloaded z samych względów grzecznościowych chyba wypada podać rękę
10
@Kgorecki2500 Czaruś jaki zadowolony stoi w tyle xd
„No dobra Karol, kończ szybko tę przemowę, bo teraz my gramy dogrywkę z Finlandią u mnie w biurze”.
2
@Cule1234 podobno Lapcio chce go jako zmiennik dla Balde, z Yamalem będą puszczać muzykę z JBL, a Lewy będzie tańczył bachate.
0
I bardzo dobrze teraz, że ani Casado ani Fermin nie odeszli. Gabi kontuzja, De Jong kontuzja, kwestia czasu jest pewnie jak Olmo na L4 wyląduje i mamy już tylko 3 „dobrych” pomocników, Bernala nie liczę, bo gość zagrał z 4 dobre mecze rok temu i wraca po ciężkiej kontuzji.
1
@DragonxNF jako, że moje recenzje sprowadzają się do oceny „fajne” bądź „niefajne” to napiszę tak: fajnie buja XD
1
https://www.money.pl/gospodarka/premier-hiszpanii-ruga-europe-konieczne-sankcje-gospodarcze-wobec-izraela-7196275168021408a.html
Sanchez tutaj sigma
0
@Gary jak jeszcze dochodzą ci problemy ze snem i zasypiasz 24-1 to już w ogóle jest jazda xd
Pod koniec tygodnia to jak zombie się chodzi, ale nie będę narzekał, bo widzę, że niektórzy tutaj mają gorzej, a osobiście znałem ludzi którzy wstawali do roboty przed 4, także już w ogóle dramat.
0
@LambiPL znaczy ja nie proszę o doradzenie mi, tylko bardziej pytam co wy byście wybrali :)
0
Szybkie pytanie:
Na wesele najlepsza opcja to DJ czy zespół?
0
@Rifek @Tasde nie no nie przesadzajmy, nie mówię żeby śmigał jak rodowity Polak, ale chociaż coś dukać mógłby. Na B1 to spokojnie ogarniesz z korepetytorem, zresztą na pewno utrzymuje jakiś kontakt z kolegami z kadry, więc ma do czynienia z językiem.
0
@szymon6847 wtedy to bym mówił nawet w C2 XD
0
@agaFCB czy taki piękny to nie wiem xd
0
Może się czepiam, ale kurczę Cash mógłby ogarnąć język polski chociaż na jakimś poziomie B1. Lubie go bardzo, uważam, że brak powołania dla niego za Probierza to był żart i widać, że godnie reprezentuje orzełka, ale jednak ta jedna rzecz trochę mi niszczy jego wizerunek.
Widzialem kiedyś jego wywiad, że nie ma zbytnio czasu na naukę, tak szczerze to średnio to kupuje patrząc na to, że taki przykładowo Lewy potrafi mówić płynnie po angielsku, niemiecku i po hiszpańsku kiedyś też wywiadu udzielał, dodatkowo Lewy jednak grał co sezon więcej meczów (Aston nie zawsze występowała w LM, dodatkowo Lewy jeździł na kadrę, a Cash nie).
2
@draxidox niestety zrobili to tylko po to, żeby przypodobać się młodym wyborcom (tak wiem Ameryki nie odkryłem), 17 lat to moim zdaniem za młody wiek, żeby wsiadać za kółko.
1
@Bocheno1 tak szczerze to współczuję, dla mnie wstawanie o 5 to tragedia, a co dopiero o 4.
1
@Kgorecki2500 polskie transformersy
18
Nie ma nic gorszego niż wstawanie o 5, gdy jest jeszcze ciemno, aż z łóżka się schodzić nie chce. Jak jeszcze do tego dochodzi temperatura na minusie to już w ogóle ma się ochotę wziąć dzień wolny na żądanie.
0
@Pawlak1992 kolega dziękuje
1
@Pawlak1992 Kolega prosi o link do tego portalu
1
@Karol145 ehhh znowu poważna kontuzja u niego, szkoda kurczę, że taki szklany jest