18

Przechodziłem właśnie obok Orlenu z roboty, a tam jeden typ został pobity przez kasjerkę, drugi przygląda się temu wpieprzając hot doga, a trzeci na zewnątrz w jednej ręce tankuje samochód, a w drugiej jara szluga. Niezłe jaja.

1

@marcin62 ja jakiegoś iPhone 17 wygrałem i Mariolka 4 km dalej chce się spotkać. Tyle wygrać.

0

@Walker ale gitarkę ma cudowna

0

@draxidox
- niech nastanie pokój
- współpraca z ruskimi
Wybierz jedno

2

@PatrychoO no przetrwają dłużej, zamiast być niegrywalne w październiku to będą niegrywalne w listopadzie XD

1

@PatrychoO ten event i Futmas to były jedne z lepszych eventow, typowe EA, coś jest dobre i nikt na to nie narzeka to to usuną, bo tak.

1

@Luciano99 kiedyś to zwykłym messim dałeś radę pograć cały rok, a nie mówię o odległych czasach, bo to była FIFA 19 i 20, teraz sraja tymi eventami jak powaleni. Największa frajda to była w takiej 15 gdzie grałeś jakimiś grajkami za tysiaka, bo na nikogo innego nie było Cię stać.

0

@Ku84fcb za trzy tygodnie 24

0

Komentarz usunięty

5

Od kogo jak kogo, ale od Mateckiego taki donos to już jest szczyt hipokryzji.


1

@Safrani przypadek? Nie sądzę

0

@esem91 ja to pamiętam jak mały byłem i nudziłem tatę, żeby mi kupił Green Grocer, ale nie udało się go ubłagać niestety, bo teraz używka kosztuje ponad 6 tysięcy.

2

@Kgorecki2500 jak zbierasz minifigurki to weź sobie pobierz na telefon aplikację, która skanuje ci kod QR i pokazuje jaka figurka jest w środku XD
Niby nie ma tego dreszczyku emocji, ale przynajmniej masz figurkę jaką chcesz.

11

@Jakchcesz w ogóle za mało reklam tutaj jest, nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby trochę więcej ich było

4

@marcin62 źródło: z Piątnicy, no bo skąd

0

@Cvzx pfff bułka z masłem, oczywiście, że C

2

@Colon te kocie ruchy

0

Interesować się nim może nawet Sandecja XD

5

@ToWinaSedziego Trzask-16

1

@Eklerek Cillian dlatego osiągnął sukces, bo wydawał codziennie o 5 rano

6

@BillyButcher Macron lepiej mówi po polsku niż Cash XD

3

@Starrk sam Jezus także był z Polski, w Biblii masz napisane przecież, że przemawiał z łodzi.

0

@Zoker byłem i potwierdzam, jak kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie od takiej rodziny gdzie właśnie mąż właścicielki był wielkim fanem Hajduka, to on nawet miał kubki plastikowe z tym logiem. Bardzo mocno są przywiązani do tego klubu.

0

@Zelazny_Mike pochwal się później co tam nazbierałeś

4

I weź tu takiemu powiedz, że kotlet jest niedosmażony

https://x.com/justepicthings/status/1809933449467220052

1

@maroon ile one w ogóle będą trwać?

3

@Encore japierdziele to było już 10 lat temu….. ale ten czas zapieprza

1

@Kgorecki2500 a to u mnie to zależy, bo takie creator, ideas to są spoko, Star Wars to faktycznie tamte jakoś tak bardziej klimatyczne było, a City to już w ogóle na psy zeszło xd

1

@Kgorecki2500 jak miałem z 10 lat to marzeniem moim było mieć zestawy Star Wars, ale one wtedy drogie były. Około 2010 rok to był XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?