Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Przechodziłem właśnie obok Orlenu z roboty, a tam jeden typ został pobity przez kasjerkę, drugi przygląda się temu wpieprzając hot doga, a trzeci na zewnątrz w jednej ręce tankuje samochód, a w drugiej jara szluga. Niezłe jaja.
1
@marcin62 ja jakiegoś iPhone 17 wygrałem i Mariolka 4 km dalej chce się spotkać. Tyle wygrać.
0
@Walker ale gitarkę ma cudowna
0
@draxidox
- niech nastanie pokój
- współpraca z ruskimi
Wybierz jedno
2
@PatrychoO no przetrwają dłużej, zamiast być niegrywalne w październiku to będą niegrywalne w listopadzie XD
1
@PatrychoO ten event i Futmas to były jedne z lepszych eventow, typowe EA, coś jest dobre i nikt na to nie narzeka to to usuną, bo tak.
1
@Luciano99 kiedyś to zwykłym messim dałeś radę pograć cały rok, a nie mówię o odległych czasach, bo to była FIFA 19 i 20, teraz sraja tymi eventami jak powaleni. Największa frajda to była w takiej 15 gdzie grałeś jakimiś grajkami za tysiaka, bo na nikogo innego nie było Cię stać.
0
@Ku84fcb za trzy tygodnie 24
0
Komentarz usunięty
5
Od kogo jak kogo, ale od Mateckiego taki donos to już jest szczyt hipokryzji.
1
@Safrani przypadek? Nie sądzę
0
@esem91 ja to pamiętam jak mały byłem i nudziłem tatę, żeby mi kupił Green Grocer, ale nie udało się go ubłagać niestety, bo teraz używka kosztuje ponad 6 tysięcy.
2
@Kgorecki2500 jak zbierasz minifigurki to weź sobie pobierz na telefon aplikację, która skanuje ci kod QR i pokazuje jaka figurka jest w środku XD
Niby nie ma tego dreszczyku emocji, ale przynajmniej masz figurkę jaką chcesz.
11
@Jakchcesz w ogóle za mało reklam tutaj jest, nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby trochę więcej ich było
4
@marcin62 źródło: z Piątnicy, no bo skąd
0
@Cvzx pfff bułka z masłem, oczywiście, że C
2
@Colon te kocie ruchy
0
Interesować się nim może nawet Sandecja XD
5
@ToWinaSedziego Trzask-16
1
@Eklerek Cillian dlatego osiągnął sukces, bo wydawał codziennie o 5 rano
6
@BillyButcher Macron lepiej mówi po polsku niż Cash XD
3
@Starrk sam Jezus także był z Polski, w Biblii masz napisane przecież, że przemawiał z łodzi.
0
@Zoker byłem i potwierdzam, jak kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie od takiej rodziny gdzie właśnie mąż właścicielki był wielkim fanem Hajduka, to on nawet miał kubki plastikowe z tym logiem. Bardzo mocno są przywiązani do tego klubu.
0
@Zelazny_Mike pochwal się później co tam nazbierałeś
4
I weź tu takiemu powiedz, że kotlet jest niedosmażony
https://x.com/justepicthings/status/1809933449467220052
1
@maroon ile one w ogóle będą trwać?
3
@Encore japierdziele to było już 10 lat temu….. ale ten czas zapieprza
1
@Kgorecki2500 a to u mnie to zależy, bo takie creator, ideas to są spoko, Star Wars to faktycznie tamte jakoś tak bardziej klimatyczne było, a City to już w ogóle na psy zeszło xd
1
@Kgorecki2500 jak miałem z 10 lat to marzeniem moim było mieć zestawy Star Wars, ale one wtedy drogie były. Około 2010 rok to był XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika