Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss zaczną się mecze Barcy to skończy się temat polityki, na razie każdy tutaj pisze o polityce, bo to gorący temat.
1
@Aragorn33 I po co to włażenie w dupę Trumpowi przez PIS i Nawrockiego, jeszcze jakby ugrali na tym jakiś sprzęt, dodatkowych żołnierzy to bym zamknął mordę.
2
@mrboom ale plot twist xdddd
2
@gumaz Hołownia 2% XD
Takiego upadku to nikt chyba nie zaliczył
0
@gumaz a ja sobie smacznie spałem w brzuchu mamuśki, bo dopiero za 3 tygodnie miałem wyjść xd
1
@Starrk szczerze? Oby nie dostał, bo jeszcze spocznie na laurach i tyle z tego będzie.
0
@draxidox ja miałem wtedy 4 lata więc nie wypowiem się o tamtych czasach XD
2
@BorzyKrzys tydzień bez brutalnego morderstwa w USA to tydzień stracony
1
@mmaciass teraz to ty manipulujesz, bo te informacje potwierdził zarówno Tusk jak i szef sztabu generalnego Białorusi.
W czasie nocnej wymiany uderzeń przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych pomiędzy Rosją a Ukrainą, służba dyżurna i obrona przeciwlotnicza Republiki Białorusi stale monitorowały bezzałogowe statki powietrzne, które zeszły z kursu w wyniku użycia sprzętu do walki radioelektronicznej przez obie strony – oświadczył gen. Murawieko.
0
@clyde mnie w sumie ciekawi czy faktycznie Duda tak myśli czy jego słowa są po prostu dostosowane do działań Nawrockiego, który podchodzi dosyć sceptycznie do Ukraińców, bo patrząc na działania Dudy podczas jego prezydentury to jakoś tak średnio się kleją te jego słowa z działaniami.
1
@mmaciass dziękuję za opinię eksperta. Irańskie drony nadlatujące także z terytorium Białorusi to wina Ukraińców?
0
@John_Doe a Ty wiesz do czego się odnosił ten komentarz czy nie? Gość usprawiedliwiający mordowanie ludzi w Gazie, usprawiedliwiający napad Rosji na Ukrainę, mówiący o ofiarach zabitych przy użyciu broni „są tego warte” i to w szkole, gdzie zginęli dzieci. Zresztą z tego co kojarzę Ty broniłeś go więc nie dziwię się, że się dowaliłeś do tego wpisu.
22
Ale ja bym chciał internet z czasów 2015 roku i wcześniejszych. Wczoraj, gdzie nie wszedłem czy to na insta, YT to wszędzie ruskie boty (no bym powiedział że z 90% komentarzy) mówiącej że Ukraińcy się mszczą za zabranie 800+ dla nich (XD), że Zelenski chce nas do wojny wciągnąć, że Rosja nie ma interesu by nas atakować/prowokowac. Nie było na YT tylu pato youtuberow jak obecnie, nie było jakiegoś debilnego tiktoka, a jak był to mało kto o tym słyszał. W ogóle o wiele mniej hejtu było niż dzisiaj, wystarczy teraz wejść na FB i zobaczyć co wypisują niektórzy i to pod własnym imieniem i nazwiskiem. Istnienie jakiś kanałów „prowadzonych” przez AI gdzie szerzy się propagandę i nakręca ludzi na wojenkę polityczną. Szkoda, że te czasy już nie wrócą….
2
@tbas lekki chichot losu
4
@papikkuchta ego wywalone w kosmos widzę jak twój idol Donald. Chłop sam mówił, że warto poświęcić kilka osób, sam chciał żeby takie poj@by jak ten kto go zabił miały broń, a teraz wszytko zwalacie na lewakow, bo tak wpisuje się to najlepiej do waszej narracji.
7
Komentarz usunięty
1
@papikkuchta super dyskusja z Tobą, kończą się argumenty to zaczyna się jechanie ad personam. Jak masz takie teksty wypisywać to faktycznie nic nie pisz już.
1
@John_Doe mówisz o tym gościu co należał kiedyś do partii Trumpa?
1
@Ryoumen @papikkuchta
Co? W stanach to na pewno wyjdzie im na dobre rozszerzanie dostępu do broni. Zresztą gość sam gadał, że kilka ofiar poprzez zastrzelenie „jest tego warte” w kontekście do drugiej poprawki.
3
@Herato kij z ovrl w grze, on pewnie w rzeczywistości ZP wygra xd
1
@papikkuchta przecież gość opowiadał o tym, że druga poprawka do konstytucji jest o tyle ważne, że trzeba zaakceptować potencjalne ofiary w społeczeństwie. Wy oczywiście z @Ryoumen snujecie już jakieś teorie o złych lewakach, a sam charlie chciał rozszerzać dostęp do broni. Zginął za swoją ideę.
3
@Encore wejdźcie sobie w komentarze pod filmikiem dzikiego trenera na IG. Takich jak on jest dużo więcej.
1
Ciekawe czy Trump zrobi cokolwiek, żeby zbliżyć się do zakończenia wojny jak to obiecał, bo na razie nawet blisko nie jest.
I w ogóle to w sumie jaki jest jego plan na to, pamiętam jak obiecywał, że jeśli Putin nie będzie chciał pokoju to im tak dowali, że nic z ruskow nie zostanie i co? Sankcje raczej nie działają tak jak każdy by tego oczekiwał, nowych jeszcze im nie dowalił, wojsk wysłać po wojnie nie chce na czym najbardziej zależy Ukraińcom, sprzętu teraz jakoś wiele im nie wysyła, zresztą niedawno wstrzymał te dostawy, ja bym powiedział, że nie robi praktycznie nic, żeby to zakończyć. Odbiegając od wojny, listy Epsteina nie opublikował, jakieś dziwne wojenki z Dania w sprawie Grenlandii, wojna na cła z UE i jeszcze jakieś dziwne decyzje by się znalazły. Biden był jaki był, ale był, widac, że ich główna narracja był silny sojusz NATO, dwa razy do Polski przyjechał (ciekawe czy Donald także tutaj zawita). Nich mi jakiś fan Trump wytłumaczy te jego szachy 5D, a wiem, że jest tutaj sporo jego zwolenników patrząc na to co tu się działo jak wygrał wybory.
7
@D10SLEO pytanie zasadnicze: dlaczego jemu płacą za pisanie tych bzdetów
1
Ministerstwo obrony Rosji deklaruje gotowość do konsultacji z polskim MON w sprawie dzisiejszych wydarzeń - kikś
Nie no xdddddd
Wasza wysokość jest zbyt łaskawa.
1
@KrychaFCB tępota bo ktoś ma odmienne poglądy od twoich, a to podobno wyborcy PO są bucowaci
0
@mmaciass średnio mnie obchodzi jakoś twoja opinia o mnie. Widzę, że dzisiaj udajemy na tym portalu ekspertów ds. wojska i obronności?
0
@mmaciass bierz widly, ja wezmę procę i lecimy na granicę. Żaden nie przeleci następnym razem.
0
@maroon no właśnie słyszałem, ze Allegro i InPost mają jakąś spinę o te dostawy, ale jakoś głęboko się nie zagłębiałem w szczegóły. Mi w sumie byłoby to obojętne, bo ten paczkomat Allegro to mam z 2/3 km od domu także nawet jakbym ustawił to przez przypadek to jakieś tragedii by nie było
4
@Azazel_Pazuzu aż mi się to przypomniało xd