1

@Pawci023x łatwo się mówi jak wygodnie pisze to przed ekranem

1

@macio_944 Zajączkowska to kwintesencja konfy, niby ciągle gadają o wolności słowa, ale jak przychodzi co do czego to wychwalają Orbana, który podporządkował sobie media bardziej niż pisiory, o wstrzymywaniu sankcji na ruskich nie mówiąc

0

@Mario96w no to wiadomo, że każdy chciałby coś takiego zobaczyć, jednak ja między piękną grą i brakiem pucharów, a słaba gra i pucharami wybieram to drugie

0

@Mario96w ja tam wolę „cierpieć” przed ekranem a na koniec widzieć zwycięstwo w LM niż żeby grali super piękną piłkę a odpali gdzieś w ćwierćfinale czy półfinale

0

@macio_944 wywalone już w styl, najważniejsze są zwycięstwa i puchary na koniec

3

@Kessie Janusz Mikler

6

On jest normalny?


2

Tego zespołu chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Ojcowie heavy metalu, inspiracja dla wielu innych zespołów, w tym Metalici. Dzisiaj zaproponuje jedną z moich ulubionych piosenek od nich, chociaż nie jakoś bardzo popularna. Utwór odbiega od innych numerów BS ze względu na harmonijkę na której gra Ozzy.
Ciekawosta: Geezer Butler przyznał kiedyś, że inspiracją do tej piosenki była postać Gandalfa z Władcy Pierścieni. Miłego słuchania :)

https://open.spotify.com/track/02VKxjok07ypt3oFlGRjmH?si=tzVM8i7JSB-9eQSiZHbkrw

@Pedri16Future

1

@Laminedependencia on kiedyś mówił w którymś odcinku że kibicem Barcy jest

4

@AxelF Kiedy nakłamałeś w CV i dostałeś tę robotę

0

@JohnKennedy no ale Barca z tego co kojarzę to nigdy nie miała jej, ciekawi mnie z jakiej okazji się pojawiła itp xd

0

@Filipem w sumie to o co z tą maskotką chodzi? Ona chyba w tamtym roku się dopiero pojawiła

0

@adamek20151 najgorszy to okres styczeń-marzec, ani żadnego święta, ani pogody, ani śniegu, szarówa i błoto przez 3 miesiące…. Teraz to przynajmniej masz jeszcze pogodę, potem święta są, jesień też fajny klimacik ma.

1

@Pedri16Future pewnie :)

3

Tak sobie pomyślałem, że czasem będę prostował tutaj propozycje piosenek, os takiego jak prowadzi tutaj @DragonxNF i @Walker. Będą to piosenki bardzo znane, mniej znane, zaczynając od EDM, a kończąc na ciężkich metalowych brzmieniach. Czasem może dorzucę jakąś ciekawostkę, będą to randomowe piosenki w totalnie randomowe dni, bardziej kiedy mi się będzie chciało niż codziennie XD.

Także dzisiejsza propozycja z okazji soboty jest zadedykowana dla wszystkich ramblowych alkoholików, „słono nayebany” :)


0

@MYTO rdr 2 i cp2077

1

@SelloutCrowd dla beki sobie wysylaja XD

3

Sprzedać Yamala z Rapha, Flick do zwolnienia, patrząc jak jak Real gra. Grać rezerwami, bo i tak już jest po sezonie, a młodzi się prawie ograją. W ogóle rozwiązać FC Barcelonę najlepiej, bo z Realem przez następne lata będzie ciężko rywalizować.

0

@RosjaninBut w obroni był średni, ale w ataku dawał sporo i tak uważam go za lepszą opcję niż Martin a patrząc że kocha ten klub to pewnie nie zarabiałby dużo

0

@Filipem teraz jako zmiennik myślę, że dałby radę, szczególnie, że z tego co kojarzę to on grywał też na lewej obronie

1

@marcin62 prowokacja Ukraińców, połącz kropki, wyłącz telewizor i zacznij sam myśleć, Nawrocki zabrał im 800+ to teraz ćwiczą atak na przemysł suwalski i jeszcze o wszystko obwiniają niewinną Rosję która tylko chce żyć w pokoju ze wszystkimi.

1

@Czyhrynski a potem piękny sezony zakończony trypletem. Cudowne to były czasy.

0

@Aragorn33 i cyk, nowa zbiórka na zatrudnienie tłumacza

1

@blakkudium klasyka, że po przerwie reprezentacyjnej ktoś ma kontuzję

0

@Pawci023x a co miała zrobić? Rzucić się na gościa z nożem? Zresztą ty pewnie też byś w takim szoku i strachu, że byś siedział tak bezczynnie.

1

@tomek8756 rosół

0

@clyde no zaraz od covidu minie 6 lat, czas po 2020 płynie z3 razy szybciej

7

@AssisMoreira oj ktoś tutaj będzie miał potężnego kacura, gdy wstanie XD

1

@RozowaPantera w sumie w tamtym sezonie pozbawił Inter mistrza, bardzo niedoceniany zawodnik.

2

@Robert_Kubica w Barcy miał wszytko, ale jak widać za mało kasy mu było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?