Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@spiderman1899 38 tysięcy użytkowników to jest chyba razem na notatniku, La Ramblie i kilku innych forach piłkarskich xd
3
Dzisiaj robimy sobie przerwę od rocka i lecimy w klimaty muzyki elektronicznej. Propozycja na dzień dzisiejszy:
Ciekawostka: teledysk został nakręcony w Los Santos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@maroon Juve to się nie pierdzieli ostatnio w tańcu, jak strzelać to po 4, jak tracić to po 3/4 XD
1
@arasz1819 zaraz to dziki będzie leciał narracja, że Ukraina to w sumie sama siebie zaatakowała
1
@spiderman1899 według dzikiego debila pewnie to nie był najazd tylko wyzwalanie
0
@Kgorecki2500 w ogóle krawaty takie średnie są, muszki o wiele lepsze
2
@Aragorn33 ostatnio byłem tak zaskoczony jak po piątku przyszła sobota
1
@Luciano99 następnym razem to już na pewno się uda
2
Juve znowu jakiś wynik typu 4-4 XD
U nich to jak działa napad to nie działa obrona xd
1
@Kgorecki2500 Polska zbyt mała :/
5
@TylerDurden89 Ty coś śmiesz pisać o gardzeniu ludźmi o odmiennych poglądach?
1
@Eklerek mbabu parowo
2
@TylerDurden89 a przypomnisz mi kto zaatakował Kapitol i robił zadymki z policją?
1
@Conradxc jak się odniesiesz do tego, że kłamiesz? No chyba, że medical examiner to nie jest koroner?
1
@marcin62 no przecież na chłopski rozum, skoro inflacja jest zła, bo wszystko drożeje, to deflacja jest dobra, bo wszytko tanieje.
4
@PatrychoO gadają sobie xd
Reprezentantka Anna Paulina Luna (Rep. R-Fl) apeluje do Speakera Izby Reprezentantów o ustawienie statuy Bernarda Charliego Kirka w Kapitolu.
• Z inicjatywy prywatnej rusza projekt ławeczki z wizerunkiem Charlie’ego Kirka, którą miałaby postawić na różnych amerykańskich uczelniach. To byłoby bardziej dostępne, mniejsze upamiętnienie niż pełna statua.
Utah GOP (Partia Republikańska w Utah) rozważa budowę pomnika Kirkowi na terenie UVU, w miejscu, gdzie został postrzelony.
Za jakiś czas to będzie więcej pomników niż Floyda.
4
@Conradxc a gdzie ja ci napisałem, że był „bogu ducha winny” jegomość?
No to bardzo ciekawe, bo sekcja zwłok urzędowa wykazała, że zmarł z powodu zatrzymania akcji serca spowodowanej uciskiem na szyję i tułów, jako istotne czynniki jeszcze podano obecność narkotykow, jednak śmierć zaklasyfikowano jako zabójstwo
Znalazłem ten dokument koronera i tylko potwierdza się to, że dyskusja z niektórymi tutaj jest na zasadzie wymyślania argumentów.
https://content.govdelivery.com/attachments/MNHENNE/2020/06/01/file_attachments/1464238/2020-3700%20Floyd%2C%20George%20Perry%20Update%206.1.2020.pdf
3
@Conradxc Widzę, że ty już wszytko dostosowywujesz pod siebie, stawiał opór jak był skuty?
5
@PatrychoO ja pamiętam jak prawica wychwalała i robiła Boga z gościa, który w szkole gdzie zginęły dzieci mówił, że warto kilka żyć poświęcić, żeby reszta społeczeństwa miała dostęp do broni i wiele pewnie różnych wybryków jeszcze miał.
3
@kubix05 oglądało się za dzieciaka :)
7
@PatrychoO ja to samo mogę powiedzieć o prawicowcach, niby stoją po stronie katolickich wartości, ale z tymi wartościami to mają mało co wspólnego.
Ta, Floyd był ćpunem, szkoda tylko, że ile osób stawało w obronie tego policjanta, który skutego gościa i nie stawiającego oporu podduszał kolanem.
5
@PatrychoO a prawica z gościa któremu nie przeszkadza zabijanie dzieci, więc jest 1:1.
18
@AxelF przecież nie od dzisiaj wiadomo, że prawica uwielbia z popieprzonych ludzi, złodziejów, kombinatorów robić swoich bohaterów i zbawicieli, ale weź coś napisz tutaj nieprzychylnego na temat Kirka to zaraz pojawia się komentarze, że lewica właśnie taka jest itp.
0
@Roobo no właśnie, co to zmienia czy to był ruski dron czy polska rakieta skoro to wszytko się wydarzyło przez to, że ktoś wypuścił na nas drony.
0
@Roobo jakby ruski syf nie latał nam nad głowami to ani ukraińska rakieta by nie wleciała do nas, ani polska rakieta nie spadłaby na dom.
8
@Jakchcesz w Polsce to cię za darmo podpieprzaja, a co dopiero jakby im ktoś płacił
1
@Popitek12 czyli od 21 nie wchodzimy na La Ramble
1
Właśnie trwa live z nowego FC26
https://www.youtube.com/live/3fZumiKp5hE?si=SLtNzxI0q_ppLkpW
Albo z FC25, bo wygląda tak samo XDDD
2
@Kgorecki2500 może samochód z dzikiem pomylili
0
@Kozinho. Zresztą ze Stanów to aktualnie taki sojusznik, że hoho xd
W ramach wsparcia po incydencie z ruskimi dronami wysłali nam twitta i to w dodatku o treści, że to pomyłka pewnie była xd