1

@spiderman1899 38 tysięcy użytkowników to jest chyba razem na notatniku, La Ramblie i kilku innych forach piłkarskich xd

3

Dzisiaj robimy sobie przerwę od rocka i lecimy w klimaty muzyki elektronicznej. Propozycja na dzień dzisiejszy:



Ciekawostka: teledysk został nakręcony w Los Santos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

1

@maroon Juve to się nie pierdzieli ostatnio w tańcu, jak strzelać to po 4, jak tracić to po 3/4 XD

1

@arasz1819 zaraz to dziki będzie leciał narracja, że Ukraina to w sumie sama siebie zaatakowała

1

@spiderman1899 według dzikiego debila pewnie to nie był najazd tylko wyzwalanie

0

@Kgorecki2500 w ogóle krawaty takie średnie są, muszki o wiele lepsze

2

@Aragorn33 ostatnio byłem tak zaskoczony jak po piątku przyszła sobota

1

@Luciano99 następnym razem to już na pewno się uda

2

Juve znowu jakiś wynik typu 4-4 XD
U nich to jak działa napad to nie działa obrona xd

1

@Kgorecki2500 Polska zbyt mała :/

5

@TylerDurden89 Ty coś śmiesz pisać o gardzeniu ludźmi o odmiennych poglądach?

1

@Eklerek mbabu parowo

2

@TylerDurden89 a przypomnisz mi kto zaatakował Kapitol i robił zadymki z policją?

1

@Conradxc jak się odniesiesz do tego, że kłamiesz? No chyba, że medical examiner to nie jest koroner?

1

@marcin62 no przecież na chłopski rozum, skoro inflacja jest zła, bo wszystko drożeje, to deflacja jest dobra, bo wszytko tanieje.

4

@PatrychoO gadają sobie xd
Reprezentantka Anna Paulina Luna (Rep. R-Fl) apeluje do Speakera Izby Reprezentantów o ustawienie statuy Bernarda Charliego Kirka w Kapitolu.

• Z inicjatywy prywatnej rusza projekt ławeczki z wizerunkiem Charlie’ego Kirka, którą miałaby postawić na różnych amerykańskich uczelniach. To byłoby bardziej dostępne, mniejsze upamiętnienie niż pełna statua.

Utah GOP (Partia Republikańska w Utah) rozważa budowę pomnika Kirkowi na terenie UVU, w miejscu, gdzie został postrzelony.

Za jakiś czas to będzie więcej pomników niż Floyda.

4

@Conradxc a gdzie ja ci napisałem, że był „bogu ducha winny” jegomość?
No to bardzo ciekawe, bo sekcja zwłok urzędowa wykazała, że zmarł z powodu zatrzymania akcji serca spowodowanej uciskiem na szyję i tułów, jako istotne czynniki jeszcze podano obecność narkotykow, jednak śmierć zaklasyfikowano jako zabójstwo
Znalazłem ten dokument koronera i tylko potwierdza się to, że dyskusja z niektórymi tutaj jest na zasadzie wymyślania argumentów.

https://content.govdelivery.com/attachments/MNHENNE/2020/06/01/file_attachments/1464238/2020-3700%20Floyd%2C%20George%20Perry%20Update%206.1.2020.pdf

3

@Conradxc Widzę, że ty już wszytko dostosowywujesz pod siebie, stawiał opór jak był skuty?

5

@PatrychoO ja pamiętam jak prawica wychwalała i robiła Boga z gościa, który w szkole gdzie zginęły dzieci mówił, że warto kilka żyć poświęcić, żeby reszta społeczeństwa miała dostęp do broni i wiele pewnie różnych wybryków jeszcze miał.

3

@kubix05 oglądało się za dzieciaka :)

7

@PatrychoO ja to samo mogę powiedzieć o prawicowcach, niby stoją po stronie katolickich wartości, ale z tymi wartościami to mają mało co wspólnego.

Ta, Floyd był ćpunem, szkoda tylko, że ile osób stawało w obronie tego policjanta, który skutego gościa i nie stawiającego oporu podduszał kolanem.

5

@PatrychoO a prawica z gościa któremu nie przeszkadza zabijanie dzieci, więc jest 1:1.

18

@AxelF przecież nie od dzisiaj wiadomo, że prawica uwielbia z popieprzonych ludzi, złodziejów, kombinatorów robić swoich bohaterów i zbawicieli, ale weź coś napisz tutaj nieprzychylnego na temat Kirka to zaraz pojawia się komentarze, że lewica właśnie taka jest itp.

0

@Roobo no właśnie, co to zmienia czy to był ruski dron czy polska rakieta skoro to wszytko się wydarzyło przez to, że ktoś wypuścił na nas drony.

0

@Roobo jakby ruski syf nie latał nam nad głowami to ani ukraińska rakieta by nie wleciała do nas, ani polska rakieta nie spadłaby na dom.

8

@Jakchcesz w Polsce to cię za darmo podpieprzaja, a co dopiero jakby im ktoś płacił

1

@Popitek12 czyli od 21 nie wchodzimy na La Ramble

1

Właśnie trwa live z nowego FC26

https://www.youtube.com/live/3fZumiKp5hE?si=SLtNzxI0q_ppLkpW


Albo z FC25, bo wygląda tak samo XDDD

2

@Kgorecki2500 może samochód z dzikiem pomylili

0

@Kozinho. Zresztą ze Stanów to aktualnie taki sojusznik, że hoho xd

W ramach wsparcia po incydencie z ruskimi dronami wysłali nam twitta i to w dodatku o treści, że to pomyłka pewnie była xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?