Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 to juz przekonasz sie jak pójdziesz im to zgłosić, sam nie miałem takie sytuacji więc dokładnie Ci nie powiem, ale spróbować warto, bo co innego możesz zrobić.
Powodzenia w rozwiązaniu tej sprawy.
0
@pt9 Iść na policję?
0
@draxidox chyba jeszcze się nie obudziłeś xd
0
@Derpowsky jaki klub taki kapitan
0
@partymaker śmiga jak zawsze
0
Po przeczytaniu pierwszego zdania myślałem, że to będzie jakaś instrukcja pozbycia się teściowej.
https://zapodaj.net/plik-V5IhguwMF6
0
@626 @Gary wiadomo, że na naszym tle wyglądają jak jakaś drużyna z 4 ligi, ale na tle reszty zespołów to solidna ekipa za Corberana.
1
@blakkudium eh kurde, jedynie liczyć, że przydarzy się jakiś cud i przestanie być szklanym. Gość co wraca po kontuzji, rozkręca się to znowu następną łapie.
0
@626 a pisałem tutaj po meczu z nami, że to nie jest jakiś słaby klub pomimo tego kryzysu, jedynie z nami im kompletnie nie idzie
0
@esem91 to kto by ci na budowie robił wtedy xd
1
@draxidox czyli jeśli K0 jest lepszy od TVN, TVP, Republiki to od razu oznacza, że jest rzetelny? Gówno posypane brokatem wygląda tylko trochę lepiej niż zwykłe gówno.
1
@Safrani wow lewica zrobiła w końcu w tym sejmie coś pożytecznego XD
Naprawdę dobry projekt, szczególnie ten drugi.
2
@Faro włącz La Ramble wyłącz myślenie
0
@JordiAlbion ta historia zmieniła moje życie o 360 stopni
3
@draxidox to co Karol, idziemy potem na jakąś ustawkę z ruska delegacja?
0
@kuz i wtedy za to kupujemy Alvareza, Diasa i Williamsa. Laporta 200 iq.
3
@Karol145 gość przecież podczas covidu gadał, że jak wstrzykniesz bodajże środki czyszczące sobie to zyskujesz odporność na koronawirusa także XD
1
@joloskyy ja pamiętam jak w Fifie 16 trafilem Lucasa Pereza TOTSa gdzieś w czerwcu i się cieszyłem jak debil, bo był wart okolo 50k XD
Piękne czasy
1
@gorgota taki tam starterek za pół bańki pewnie xd
2
@Eklerek ja bym się nie chwalił xd
34
A tak to się kiedyś zaczęło
https://zapodaj.net/plik-qEGUTnSy7u
1
@Aragorn33 Uszatek na razie dowozi
0
Jaki serial/film na C+ polecacie?
Kruka obejrzałem, to samo z El Inmortal i Strange Darling.
0
@Kubsoleon jest lepiej, ale nie tak jak to zapowiadali. Bramkarze to rak jest imo, mam wrażenie że jest więcej goli z odbitek niż wcześniej było. Dodatkowo mi nie działa ten faul taktyczny, a z padami wszytko w porządku. Mniej bugów jest w animacjach, chociaż te jeszcze czasem się zdarzają.
Gram na trochę wolniejszym gameplayu jeszcze niż ten realistyczny i naprawdę spoko się gra.
0
@Rastafarnianin oby za słowem poszły czyny
0
@Colon aaa, to w sumie odpowiedziałbym Ci tak samo. RHCP to mój ulubiony zespół akurat.
0
@Colon tak wiem, Beatelsi byli kilka dni temu.
Ja tam w sumie lubię te ich lekkie pioseneczki, teraz w sumie pytanie, czy gdyby grali coś mocniejszego to czy dalej byliby tymi samymi The Rolling Stones.
4
Byli Beatelsi, to teraz czas na Stonesów. Propozycja na dzisiaj chodzi z „Hackney Diamonds” wydanego w 2023 roku.
Jako ciekawostkę wstawię tutaj ten filmik, warto go obejrzeć:
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Eklerek miłość od pierwszego wejrzenia…. Na konto bankowe.
2
Najlepsze w tej gali to były bimbały prowadzącej.
Le Cabaret