Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 No dla mnie to tych „dziennikarzy” z TVP za czasów PISu to nic nie przebije
0
@FcPortoFan1999 i w sumie czy był gorszy niż Holecka albo Kłeczek? Ja pamiętam program jedziemy, bo gdy nudziłem się w robocie to sobie chwilę oglądałem i w sumie to niczym się to nie różniło od tego co robi Lis na swoim kanale prywatnym. Już nie mówiąc o tym, że właśnie tacy dziennikarze jak Rachon czy wspomniana juz Holecka to
tworzyli takie materiały ja ten poniżej.
0
@CZAJUN_119 oj za tego kibica realu to zasłużenie wygrał XD
1
@FcPortoFan1999 w sumie czy ja wiem czy zasłużenie, gość jest odklejony totalnie od rzeczywistości i na pewno powinien się załapać gdzieś do ćwierćfinału, ale czy jest większy od Holeckiej? No nie wydaje mi się. Jego kanał na YT ma lekko ponad 60 tysięcy subów, wyświetleń też ma ponad 10-20 tysięcy na filmik, Holecka jednak w TVP i Republice miała większe zasięgi. O Lisie to w sumie jest głośno od 2/3 lat, bo wcześniej nie słyszałem zbytnio żeby prawica się go aż tak bardzo czepiała. Swoje pewnie też zrobiło to, że dużo wojenek Stanowski z nim prowadził.
0
@damianex10 z Holecka wygrał w półfinale
1
@CZAJUN_119 @FcPortoFan1999 @damianex10 https://zapodaj.net/plik-mnWwGUT2sL
0
Tomasz Lis zwycięzcą plebiscytu na K0 na największego propagandystę XXI wieku.
Zasłużone czy jednak ktoś inny powinien otrzymać tę nagrodę?
https://zapodaj.net/plik-dzWtvzKoNo
0
@BorzyKrzys szczególnie to widać w Nashville, gdzie masz ulice z klubami country
1
Dzisiaj klasyka polskiej sceny rockowej - Dżem, a konkretnie kawałek „Jak Malowany Ptak” pochodzący z kultowego albumu „Detox” wydanego w 1991 roku.
A z okazji piątku dorzucę jeszcze jedną propozycje na umilenie sobie czasu po całym dniu pracowania w Januszexie na tego złodzieja. „Śmiech Czy Łzy” pochodzi z tego samego albumu co wyżej wspomniany kawałek.
I jeszcze na koniec taka ciekawostka: nazwa zespołu została wymyślona trochę przypadkowo, zespół na początku grał pod nieoficjalną nazwą „Jam” ( Jam session czyli wspólne granie, tworzenie muzyki, improwizowanie) i robił covery takich zespołów jak The Rolling Stones, Cream czy Davis Group. Jednak w 1974 roku organizator spolszczył to słowo i tak powstał „Dżem”.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Safrani a to szanuję, ja jednak lubię czasem umilić sobie czas drineczkiem albo piwkiem :D
1
@Safrani nie z własnego wyboru zostałem, a nie jestem na tyle odważny żeby mieszać silne leki z alko :/
1
@ZuczekFCB1899 to też jakaś opcja
1
Jako, że zostałem na jakis czas abstynentem to mam pytanko: jakie 0% polecacie? Jakieś warki, somerki, lechy piłem, więc najlepiej oprócz nich.
1
@spiderman1899 ja tam zamiast skrobania to walę młotkiem, 2 minuty roboty i moza smigac
1
@spiderman1899 jak masz tego rockmana to z miłą chęcią ;)
1
@MesQueUnClub_87 chyba dużo wcześniej nawet bym powiedział xd
4
Zeskanowałem chyba wszystkie minifigi, które były w LS, ale w ogóle nie było tego Spider-Rockmena, ani tej babki bialej, ani tego pająka czarnego. Niemniej ten też jest naprawdę fajny :)
https://zapodaj.net/plik-03S2ieBHlQ
@Kgorecki2500 @spiderman1899
0
@Azi ale ty czuły jesteś, złego słówka nie można powiedzieć, bo od razu „uga buga hejt”. Wyżej normalna dyskusja o jego formie, a ty rzucasz jakiś tekst „jak musisz to płacz sobie”.
Z Psg i Sociedad to na pewno zagrał wybornie, król środka pola normalnie.
1
@Comentateiro później jeszcze nie zapomnij byc ekspertem do sytuacji geopolitycznej Polski, a jeszcze później do sytuacji na bliskim wschodzie.
0
@Azi dla Ciebie napisanie, że zagrał słabo to hejt? Gdzie ja ci niby go zhejtowalem w tej wypowiedzi? Przecież nawet eksperci (nie ci z tego forum) powiedzą, że zagrał słabo, no chyba, że ty wyjdziesz wszystkim na przeciw i będziesz twierdził, że zagrał kozacki mecz.
0
@Azi nie no, dużo tutaj krytyki jest pod jego adresem, a nie hejtu. Gość gra bardzo nierówno i co z tego, że nieraz zagra jak bóg skoro później przez 5 meczów gra padake.
0
@Pedri16Future w której minucie jest ta dyskusja?
3
Dzisiaj na poprawę humoru po wczorajszej porażce propozycja od RATM: „Take The Power Back” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, album ujrzał światło dzienne w 1991 roku.
Gdyby ktoś nie kojarzył tego zespołu to po wysłuchaniu tego numer już będzie kojarzył:
Ciekawostka: Zespół ma poglądy silnie lewicowe, co zresztą słuchać w tekstach piosenek. Często można w nic usłyszeć krytykowanie kapitalizmu, chciwości korporacji oraz ogólnopojętej równości społecznej. Byli także aktywistami, często angażowali się w różnego rodzaju ruchy, związki, protesty itd.
Druga ciekawostka: Gitarzysta Tom Morello był później także gitarzysta w innym dobrze znanym zespole - Audioslave.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@analitykTaktyki czy ja wiem czy najgorszy, pierwsza połowa nie była taka zła, wręcz bym powiedział, że była całkiem dobra, no ale druga to tragedia
1
@FcPortoFan1999 Niestety chyba masz rację, się trochę zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że ma już aż 26 lat. Co zaczyna się rozkręcać to go kontuzja łapie.
1
https://zapodaj.net/plik-9JJGC16FtC
Szkoda chłopa, talent miał i zapowiadał się dobrze. Milik jak on niestety zostali zniszczeni przez kontuzje.
6
Mi to się marzy, żeby wolne strzelał Lewy, bo Ferran, Yamal i Rapha tak średnio się do tego nadają.
3
@Luciano99 obstawiłeś pewnie Barce i dlatego to tak się skończyło ;)
0
Ale co Olmo zagrał zajebiście z Getafe to jego
3
A pisałem, że Olmo zagra padake xd
A wystarczyło żeby Flick czytał La Ramble