0

„Uraz nie wydaje się jednak poważny”

Gdzieś to już ostatnio widziałem

1

@kubinho1032 ty to byś pewnie płacił nawet 100 zl za wodę z karnu. W innych krajach to norma, że za darmo dostaniesz, ale w Polsce to janusze na wszystkim muszą zarabiać, tolerujmy dalej to.

0

@APTAPT za Flicka to fajnie by było powalczyć o tę wyczekiwaną ligę mistrzów, a skład w tym roku mamy mocy, tylko niestety te kontuzje. Zresztą od 2019 tylko 2 razy wygraliśmy mistrza, więc tak średnio.

0

@Azazel_Pazuzu my to od 2015 co roku mamy sezon przejściowy

0

@tomek8756 o co afera, też kiedyś miałem wycieczkę do cyrku

10

Eric Garcia ma teraz nowe pozycje do obskoczenia, bramkarz i skrzydłowy XD

0

@Konradowskyy boże chroń Pedriego

2

U nas to ładny szpital się zrobił, zaraz to Deco będzie musiał karierę wznowić, bo nie będzie kim grać.

1

@Kgorecki2500 ten na koniu, w tym hełmie i ten rockman zajebiste, polowałbym pewnie na nie.
Trzeba się wybrać do LS kiedy.

1

@Karol145 zaraz to za oddychanie będzie trzeba w knajpach płacić

1

@LeszekFCB mi się przypomniało jak kiedyś przed świętami Bożego narodzenia wracałem z roboty, mroz jak ch@j, ja czapka, szalik, rękawiczki a i tak zimno było, a tu gość w krótkich spodenkach, podkoszulku i czapce xddddddddd

0

Penalty a favor del PSG

1

@LeszekFCB zaliczam się do tych drugich :)

2

@Karol145 nie ma czegos takiego jak darmowa woda, najpierw trzeba komuś zabrać, żeby później komuś dać :)

1

@Kgorecki2500 fajna :D
Która to seria jest? Bo z Marvela już jakieś były kiedyś, ale jej nie kojarzę, żeby w tamtej serii właśnie była

3

Widzę, że jednak ta prohibicja ma być częściowo na razie w niektórych dzielnicach Warszawy i w ogóle taka myśl mnie naszła, że aktualnie największym przeciwnikiem KO jest KO XD

Dla mnie pomysł prohibicji jest dobry, ale oczywiście nie mogli go wprowadzić bez problemu, powiedzieć, że to ograniczy interwencję policji itd. Tylko musieli odwalać jakieś rzeczy pokroju blokowanie posiedzenia rady miasta, teraz wielu osobom będzie się to właśnie z tym kojarzyło.

Następny przykład - tvp, ogólnie gdzieś tam śledzę prawicowe media/dziennikarzy/wyborców i jest tam jedna osoba, która kompletnie rujnuje wizerunek tej telewizji - Wysocka-Schnepf. Do innych dziennikarzy nie widziałem aż takich przypierdolek jak do niej.

To samo jakieś dziwne akcje z pozowaniem z workiem ziemniaków.

1

@Safrani @Cross999 jutro wracamy do tradycji, czyli do rocka XD

0

@Ryse z przytupem zaczęli sezon widze

2

Co to EA odwaliło, że jak zmienisz VPN to można kupić 15k FP za 3 zł xdddddd

1

@Cross999 mi się tam akurat podoba bardzo XD
To może jutrzejsza propozycja przypadnie ci do gustu.

2

Jako, że mamy piąteczek dzisiaj to propozycja będzie bardziej imprezowa. Singiel został wydany przez portugalskiego producenta w 2017 roku.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

22

Eric Garcia - napastnik, boczny obrońca, środkowy obrońca, defensywny pomocnik, na bramce by też pewnie radę dał xd

2

Dobra ja zacznę:
Gramy beznadziejnie, już po mistrzostwie, rashford do zmiany, Uszatek na sprzedaż, a Flicka zwolnić.

0

@Kgorecki2500 to najlepsze czasy przegapiłeś xd

0

Where Lewandowski

1

@FcPortoFan1999 bardziej mi chodzi, że takie słabe drużyny które w „normalnym” formacie nigdy by się nie dostały będą grać, też lubię takie przypadki jak Panama z 2018, no ale bez jaj.

0

@FcPortoFan1999 już widzę jak na takich mistrzostwach będą grać jakieś Tajlandie, Indie czy inne Chiny, dramat z tych ich pomysłami, a i najlepiej to róbmy MŚ co rok

1

@Walpiano ja go pamiętam z Fify 15, ile padów zostało rozwalonych przez niego xd

1

@FcPortoFan1999 zróbmy od razu dla 200 krajów, dodatkowo reprezentacja Katalonii, krajów Basków i Śląska.

2

@Bolton ja zawsze kartki sędziego lubiłem, bo jak sobie mecze graliśmy koło domu to musiałem z bloku kolorowego wycinać XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?