Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bolton też od cholery miałem tych BravoSportow, ale niestety później mi mama je spaliła, bo się walały wszędzie xdddd
Kuzyn je przechowywał gdzieś w szafce i do dzisiaj chyba je ma, przynajmniej nią z 4 lata temu i to w dobrym stanie i w dodatku z gadżetami.
3
@Bolton u mnie też właśnie takie świadome kibicowanie to zaczęło się za Martino, wcześniej identyfikowałem się jako kibic Barcy, karty z nich zbierałem, plakaty piłkarzy miałem, ale nie śledziłem jakoś ich meczów. Właśnie za Taty zaczęło się oglądanie.
1
@spiderman1899 kurde to spory czas już, ja wtedy to na świat ledwo przyszedłem xd
2
@MirusAmisz jaswojemu kuzynowi to zawdzięczam jedynie niechęć do Chelsea, bo gdy byliśmy mali to się żarliśmy która drużyna jest lepsza.
2
@BillyButcher to ten ziomek którego Bosak z partii wywalił? xD
6
Jak zaczęła się wasza przygoda z kibicowaniem Barcy, bądź innemu klubowi, bo nie tylko Barceloniarze są na La Ramblie.
U mnie to było tak, że dostałem od cioci koszulkę Realu kupiona na Bernabeu, była to chyba z sezonu 09/10 lub 10/11, dokładnie nie pamiętam, ale miała sponsora Bwin na pewno. Była to moja pierwsza koszulka klubowa, wcześniej chyba miałem jeszcze tylko Messiego z Argentyny (albo później to było, nie pamiętam dokładnie), w każdym razie koszulka Realu Madryt była moją pierwszą koszulką jakiegoś klubu. Zbiegło się to w czasie z klasykiem, gdzie Real dostał wpierdziel 5:0, ja albo zobaczyłem gdzieś ten wynik, albo widziałem w telewizji, nieważne zresztą, jako mały szczyl uznałem, że Real to ładne cieniasy, że dostają 5:0, a Barca to musi być mega mocarna, że tyle potrafiła wygrać.
3
@michal26 Netanjahu robi herbatę z wody po parówkach
2
@PepGardiola rozkład jazdy dobrze znany
0
@Starrk i nasi politycy przy tych duńskich to wychodzą na osoby ogarnięte XD
1
@Pomimo27 no można się domyślić, ale nie jest to potwierdzone przez władze
0
@MesQueUnClub_87 a tak średnio mi siedzi, nie jest zła, ale mają lepsze piosenki.
2
Co się w tej Danii odwala XD
Po raz drugi jakieś drony sobie koło lotniska latają i nikt nic nie wie, skąd nadleciały, gdzie odleciały i kto nimi steruje. Ladny cyrk.
0
@Konradowskyy jest to chyba jedna z moich ulubionych piosenek od nich, zaraz obok kryzysowej i zamków na piasku. Świetny numer.
4
Dzisiaj coś od najsławniejszego polskiego zespołu: Lady Pank. Utwór pochodzi z albumu wydanego 28 maja 2007 roku z okazji 25-lecia zespołu.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@blakkudium ale sigmy
1
@mordini123 ten co w dupę dostał xdddd
25
Powodzenia Gaviś, czekamy z niecierpliwością.
9
@draxidox jestem prostym człowiekiem, widzę jechanie po kacapach, daje like’a.
0
@RoberDzik Getafe, Espanyol, PSG, Chelsea, Liverpoolu i United.
Ale tak najbardziej to albo Getafe albo United, ciężko mi się zdecydować.
2
@Karzel finansów swojej partii nie ogarniają, a chcą ogarniać finanse całego kraju.
1
@mordini123 a męskiej reprezentacji Brazylii dalej nie ma xd
1
@macio_944 mają rozmach skur
0
@kuz ja kupiłem ten okres próbny, a już rozegrałem powyżej 20h na swoim koncie XDDD
0
@Kazragore ten ostatni 15-minutowy filmik na jego kanale yt
0
@bezalkoholowy Ty jeden z tych jego widzów?
1
@spiderman1899 też usnąłem już jakiś czas temu XD
Od FB to jedynie gorszy jest chyba TikTok.
5
W ogóle gdzieś przewinął mi się filmik dziekiego trenera jak tłumaczy się z tego filmiku o ruskich dronach, potem jeszcze obejrzałem jego komentarz o śmierci Kirka i to jest niesamowite, że ktoś słowa goscia, który jedyne co robi to drze ryja i wymyśla swoje chłopskorozumskie teorie uznaje za prawdziwe i rzetelne, a każde wytknięcie kłamstwa/manipulacji kończy się na wymówce „uga buga system mnie chce zniszczyć za mówienie prawdy”. Następnym takim ekspertem jest „Dla pieniedzy”, wielki ekspert ds. finansów, ale jednak każdy materiał jego jest sponsorowany, kwintesencja były te materiały o CPK.
Jak takich ekspertów będziemy w Polsce mieć to nie będzie za dobrze.
1
@Kgorecki2500 elegancko, szkoda jedynie, że wcześniej to metro nie powstało.
1
@gumaz messi to w ogóle na żadną ZP nie zasłużył, mały oszust.
3
Dzisiaj ponownie propozycja od kolejnego brytyjskiego zespołu z lat 60.
Utwór pochodzi z albumu „The Pious Bird Of Good Omen” wydanego w 1969 roku.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq