0

@mkord a ile razy oni sobie w kolano strzelali, a i tak wychodzili z tego bez większego szwanku

0

@mkord ja bym się nie zdziwił jakby został uniewinniony jeśli faktycznie dostałby wyrok

3

Ciekawe czy faktycznie mu udowodnią winę, jeśli tak to niezła jest ta rodzinka Kurskich. I w ogóle co to jest za tłumaczenie, że jest to atak na polska prawice, bardziej debilnego argumentu nie można było wymyślić. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/syn-jacka-kurskiego-z-zarzutami-odpowie-za-zgwalcenie-9-latki/zg0y2l0

1

@spiderman1899 daj znać jak pograsz czy warto kupić

0

@Damiain może jest w stanie wpłynąć, ale mu się chyba nie chce tego robić.

5

@barcanawieki wielki sojusznik, a prawica dalej będzie mu lizała tyłek aż do samego jelita, bo przecież Donaldzik nas obroni XD

0

Po bramce na 2-1 się bałem, że znowu będą atakować jak p0jebani zamiast grać chamsko na czas, ukraść kilka sekund, przedłużać ile sie da. Miałem nadzieje, że obrona nie ustawi się znowu na środku boiska i tak stać będą, tak to powinno wyglądać w meczu z Interem, wtedy niestety tego zabrakło.

0

@tbas wolnosciowcy kiedy wolność słowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox ten temat będzie wracał jak boomerang, zrobi się cisza na chwilę to znowu przed wyborami powróci. Obstawiam, że prawica będzie rządzić w następnych wyborach to zobaczymy czy coś ugrają.

1

@Konradowskyy kilka piosenek z soundtracków Fify jeszcze się pojawi, bo czasem EA potrafi coś fajnego wrzucić

3

Dzisiaj kolejna propozycja w klimatach rockowych, tym razem od kanadyjskiego duetu Death From Above 1979.



Ciekawostka: Główny riff (ten z intro na przykład) grany jest na gitarze basowej, nie na zwykłej elektrycznej.

Druga ciekawostka: piosenka znalazła się na soundtracku Fify 15.

Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

4

@spiderman1899 dołączam się xd

8

Teraz FDJ jest tutaj wychwalany pod niebiosa, a po następnym meczu znowu będą komentarze w stylu „niech lepiej nie przedłuża kontraktu”. Cała La Bamba ¯\_(ツ)_/¯

3

@Aragorn33 no i pokazali XD

0

Cieszą te dwie bramki Rashforda

1

@blakkudium ja to mam wrażenie że on zawsze się cieszy w ten sam sposób xd

0

@bezalkoholowy no trochę tak, ale przynajmniej statystyki miał dobre i coś tam strzelał

1

@bezalkoholowy Rapha double double wykręcił chyba wtedy, a z skutecznością Rasha mu to nie grozi

0

@4drian0 z bani!

1

W sumie te stroje może nie są takie złe, jedynie szkoda, że logo jest na środku

0

@JaCules1211 a Tobie to o co chodzi? Sapiesz się do mnie nie wiadomo o co, a tylko wyraziłem opinie (prawdziwa), że Araujo jest elektryczny i trolluje mecze. Ja nie wypisuje tutaj po pięciu minutach meczu, ale po straceniu bramki, że wszyscy na sprzedaż i w ogóle mecz przegrany.

1

@JaCules1211 chłopie wejdź sobie tutaj jak Barca traci goła to dopiero zobaczysz xd

0

@kubix05 kurde już rok minął od śmierci Andrzejczaka :o

1

@Criss18Barca zawsze jest takie gadanie, a potem kończy się jak się kończy xd

2

@Andrzej_Majonez 3-2 dla Barcy

10

@Aragorn33 wolnościowy gdy ktoś korzysta z wolności słowa i naśmiewa się z prawicy:
( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

@daniel32778 tak szczerze nie widziałem kto to jest draq queen, bo jakoś nie siedzę w tych tematach, ale i tak nie zmienia to faktu, że ładna patologia

2

@Jakchcesz ciekawe w sumie jak na prywatnym przedsiębiorcy wymusza zmiany cen

0

@Czyhrynski u mnie to w sumie też skoki i jeszcze F1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?