1

@lithotripter demo już nie wychodzi od kilku lat, jedynie kupić to ea play, chyba tak się to nazywa i tam się ma 10 godzin.

U mnie gry piłkarskie to ulubiony rodzaj, spoko sobie tak ze znajomymi/bratem pograć albo karierę jak w moim przypadku.

0

@Allbi Media Expert

0

Jak kupię Eafc 26 w przedsprzedaży (standard) i wybiorę opcję dostawy do paczkomatu to będę miał ja tego 26 września? Czy lepiej odbiór osobisty w sklepie?

2

@Eklerek cudo, w tamtym sezonie trzeci komplet też świetny mieli

1

@Czyhrynski morderstwa w buczy to też wina Ukraińców którzy mordowali swoich, Ukraina specjalnie wystrzeliła rakietę i zabiła Polaków, było tego sporo. Zaraz będą jechać narracja, że to Ukraina sama siebie najechała i nie ma tam żadnych rosyjskich żołnierzy xd

0

@MessiForeverTheBest ja czekam na opinię dzikiego trenera, bo nie wiem co myśleć o tej sytuacji

1

@Kgorecki2500 Przyznaj się, że to ty sterowałeś tym dronem ;)

2

@DragonxNF dzisiaj to będzie jeden z nielicznych tutaj komentarzy o tematyce niewojennej :)

0

@maatiixx ale w sumie gdzie wojsko zawiodło? Czytam, że część dronów nadleciała z Białorusi, więc co mielibyśmy zrobić, nad Białorusią to zestrzeliwać?

1

Mateusz „niestety, powiedzmy sobie szczerze” Borek.

Dariusz „okazja!” Szpakowski.

Jacek „piłka w siatce” Laskowski.

Jakich komentatorów i ich charakterystyczne komentarze jeszcze byście dodali?


1

@Kredon fb to najbardziej gowniany portal z tych wszystkich social mediów. Wysyp botów, ruskich botów, zero sensownych dyskusji, hejt. W tych słowach można opisać to co się tam odwala.

0

@Rewolucja123 z kilkoma na przestrzeni 5 lat grałem xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja tam jestem spokojny, w Valoranta i CS-a rozegralem tyle godzin z ruskimi, ze wystarcz, ze wejdą do mojej wiochy, a ja już będę tam z kałachem się campić na nich.

3

Komentarz usunięty

5

@tbas już na insta widziałem komentarze, że to pewnie kolejna prowokacja Ukraińców jak niby ta w Przewodowie.

15

W związku z dzisiejszymi wydarzeniami pragnę przypomnieć, że jest pewien brodaty europoseł, który wmawia nam, że to nie nasza wojna i w ogóle najlepiej jakbyśmy się nie interesowali tym tematem.

14

@derlysy1979 jestem na pozycji, czekam na posiliki z La Rambly, powtarzam, czekam na posiłki z La Rambly.

0

@stone80 kto Stanowski? Masz w moim wpisie przykłady

1

@Eklerek a to masz rację, ale w jego przypadku potencjał był na nieco lepszy klub niż OM.

0

@Encore gość z tego co kojarzę jakoś wymusił transfer do OM z West Hamu, potem przepadł.

12

@gumaz planuje lot do Francji, liczy się?

0

@JoeBlack Pewnie tak będzie, niby wszyscy dają im w sondażach mniej niż 5%, ale oni albo się do kogoś przyklejają (co jest najbardziej prawdopodobne) albo dostaną lekko powyżej 5%.

1

@Kgorecki2500 czyli teraz to jest Pal

5

Przetłumaczę wam z pslowego na Polski: dołączajmy się do partii, która da nam najwięcej stołków. Niedość, że lepią się do każdego kto da im posady to jeszcze blokują wiele projektów jak aborcje czy związki partnerskie. Oby nie dostali się do sejmu na następną kadencję, świat byłby chociaż trochę piękniejszy.
https://dorzeczy.pl/amp/776553/co-dalej-z-psl-kosiniak-kamysz-o-przyszlosci-ugrupowania.html

0

@draxidox co trzy konfederacje to nie jedna

2

@blakkudium jak rasowy napastnik

0

@draxidox co Ci nie pasuje w BTGT?

0

@draxidox ale jaką mam dać ci alternatywę skoro wszystkie tego typu telewizje czy kanały to gówno? Jedynie to osoby, które tworzą w pojedynkę materiały i nie mają jakiś wypływów są w miarę obiektywni. Ja sobie oglądam Globalistę, Bad Time Good Times, tego Czukiweskiego i śledzę sobie na insta Kiks, a jak chce widzieć co słychać z prawej strony to wchodzę na La Ramlbe. Więcej mi nie potrzeba.

0

@PIWOSZ89 To kiedy to oblewamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?