Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Według WSJ - Donald Trump zatwierdził już plan ataku na Iran, ale jeszcze nie wydał rozkazu jego wdrożenia. Prezydent USA ma wciąż liczyć, że Iran zgodzi się na amerykańskie warunki i całkowicie porzuci program nuklearny - Łukasz Bok
„Za trumpa nie wybuchła żadna wojna” taaa, miał zakończyć 2 wojny w dzień, a po 5 miesiącach jego kadencji jest już trzecia wojna. Mnie ciekawi gdzieś są osoby, które używały tutaj tego argumentu i tak bardzo się jarały, że wygrał, a było ich tutaj sporo. Możecie już wyjść z jaskiń i jakoś go zacząć bronić :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Walker kurczę szkoda, no nic, trzeba częściej na la bambe zaglądać xd
0
@Walker można prosić o oznaczanie w postach? :D
0
@jacobFCB Iran to taka potęga, że dostają wpierdziel na własnym terytorium od państwa, które jest od nich oddalone o setki kilometrów.
1
@Safrani szczerze to liczyłem, że serio oni mogą być rzetelni, ale ostatnie wybory pokazały prawdziwe oblicze stanowskiego. Nie chodzi mi o to, że pisior czy coś tego typu, ale po prostu o to, że on z obiektywizmem nie ma nic wspólnego i robi to samo za co kiedyś krytykował niektórych, kieruje się emocjami i jak coś zgadza się z jego światopoglądem to uznaje to za prawdę.
7
Krzysiu stanowski to hipokryta? No któż by się spodziewał.
1
@Stinger_ mało kto się jarał tym turniejem, prestiżowe to to nie było, wiadomo, że dodatkowe trofeum fajnie wygląda w gablocie no, ale umówmy się, że to trofeum raczej nic nie znaczyło. Jeśli jakiś Real czy Barca wygrywali to fajnie, ale jeśliby przegrali to nikt za specjalnie by nie płakał.
0
@NeroTFP1 za każdym razem czytam to głosem Dudusia Xd
0
O co chodzi z tymi KMŚ? W sensie czemu taki hype na to jest teraz i robienie z tego jakiegoś prestiżowego turnieju. Ten turniej już kiedyś istniał i o ile się nie mylę to był rozgrywany w styczniu, ale każdy miał totalnie wywalone w to.
1
@GTBTP zrobiliby sobie coś tam i wtedy by było szukanie winnych, że rodzice nie dopilnowali i afera na pół Polski, dochodzenie czy zarządca dał tam jakiś zakaz itp.
Po coś ten zakaz wejścia tam był, nikt sobie go dla żartów nie wstawił.
7
@GTBTP „mi się nic nie stało, więc gdy ktoś zrobi to samo to też mi się nic nie stanie” uwielbiam taki argument :)
Ja ostatnio prowadziłem samochód nogami na autostradzie i jakoś żyję, gdy zrobicie to samo to też wam się nic nie stanie.
0
@A4ron skoro Niemcy są egotopowi to jak nazwać Francuzów? XD
Tutaj to dopiero ego wystrzelone w kosmos
2
@GTBTP a jakby nic nie zrobili to byłby płacz, że nie pamiętają
2
@Criss18Barca odklejeniec Braun 7% i ciagle do góry idzie. Szurostwo i wiara w teorie spiskowe dalej dobrze się ma, pomimo tego, że mamy XXI wiek.
Szkoda, że razem jest na granicy, bo tylko oni na razie ratują honor polskiej lewicy, bo ta lewica Biedronia i czarzastego to jakaś komedia.
1
@RosjaninBut członkini pisu to na pewno legitne źródło.
A co do zielonego ładu to szef jej partii to przyklepał xd
0
@Kessie tych także nie rozumiem
1
Podziwiam osoby, które tak wspierają teraz Iran i ich bronią.
Wspieranie ruskich w wojnie na Ukrainie, wspieranie terroryzmu, zabijanie kobiet, bo źle ubrały te ich burke czy co to tam one noszą. I żeby nie było, bo pewnie ktoś mi to zaraz zarzuci, Netanjahu to zbrodniarz i Izrael wcale nie jest lepszy, ale bycie po stronie Izraela (jak pewien brodaty poseł) to już szczyt po prostu.
1
@FCBMati10 i raczej to działa skoro ostatnie lata mieli bardzo owocne
0
@Ghostface też nie chce robić z siebie jakiegoś eksperta psychologii i psychiatrii, dlatego lepiej poczytać kogoś mądrzejszego ode mnie.
0
Polecam sobie cofnąć tak z pół godziny około. Na tym pustynnym zadupiu to nigdy spokoju nie może być.
https://www.youtube.com/live/W8wnqPQoPF4?si=JAcQaBEShEa_ifje
0
Jeśli szwagry sprowadza Nico za sensowne pieniądze i go zarejestrują to odwołam wszystkie wyzwiska jakie padły z moich ust pod ich adresem.
0
@Ghostface przecież napisałem ci, że jeszcze oprócz tych wykładów można sobie poczytać w internecie badania, różne artykuły. 3 słowa wystarczy wpisać i masz kilkadziesiat notatek na ten temat.
0
@Ojciec5tkidzieci nie obraź się, ale gadasz głupoty. Inni trenerzy tez mieli do dyspozycji świetnych piłkarzy, a nie potrafili tego wykorzystać, zresztą to też musisz wiedzieć jak ich ustawić, być ich mentorem, a niektórzy to mają duży problem z tym. Nawalka objął kadrę po słabym beznadziejnym Euro 2016 i po nie zakwalifikowaniu sie na mistrzostwa świata 2014, dodatkowo Polska była gdzieś w granicach 70 miejsca w rankingu FIFA. Sam wyboostowal takich piłkarzy jak Pazdan, więc to, że na euro mieli swój Prime to jego zasługa.
W Rosji to już zaczęło się kombinowanie, sam mecz z Senegalem to bym powiedział była mieszanka pecha i wylewu zawodników, jak ta akcja z Bednarkiem i Szczęsnym, albo rykoszet od Cionka. Kolumbia sportowo była poza zasięgiem.
1
@Kgorecki2500 to w takim razie herbatka :)
6
@urbipl mówi to gość, który uratował PiS od totalnej klęski, a potem, gdy chciał pogadać z Jarkiem to ten go olał.
8
@Kgorecki2500 Piwko
0
Trochę mieszane uczucia mam co do tego Nawałki. Z jednej strony jak nie wyjdzie to upadnie jego legenda, gość nie trenował nic przez 6 lat, z drugi strony te 10 lat temu stworzył porządną drużynę z ekipy która była wówczas chyba na 60. miejscu w rankingu FIFA i ukręcił dobre wyniki z Jędrzejczykiem, Pazdanem i Mączyńskim.
0
@Frimpong tęsknię za jego kadencja :(
2
@Tasde w tym kraju wszytsko co złe to Tusk i Pelo, zielony ład i migranci to idealne przykłady.