2

@Commando a co konkretnie ci nie pasuje w zielonym ładzie? Bo rozumiem, że ludziom przeszkadza mniej pestycydów w roślinach, większe wydatki na OZE, rozbudowywanie komunikacji miejskiej oraz większy nacisk na recykling?

7

@Fenelon no spoko, tylko, że ci antysystemowcy sami się chcą dosiąść do stolika XD

Więc jeszcze raz zapytam, z czego ci ludzie się wybudzają niby?

5

@Commando w sensie niby z czego mają się wybudzic? XD

2

To jest w sumie trochę zabawne, że ci którzy nawpuszczali tutaj najwięcej tych osób straszną nas tymi migrantami i zwalają winę na inne partie. Dodatkowo kilkaset wydanych na lewo wiz, gdzie gdyby taka afera spotkała któraś partię z centrum/lewa to prawica by ten temat drążyła przez 100 lat, ale że oni to robili to w sumie nie ma tematu. Ciekawi mnie też, jakie są dane z 2023-2025 czy ta liczba spada czy dalej rośnie.

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/136-tys-muzulmanskich-imigrantow-w-polsce-brakuje-danych/

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/pozwolenia-na-prace-dla-obcokrajowcow-jak-wzrosla-ich-liczba/

Zresztą to jest idealny przykład tego, że jeśli prawa strona coś odwali to wystarczy powiedzieć „wina Tuska” i nawet się tłumaczyć zbytnio nie trzeba.


0

Bednarek ma być ponoć kapitanem xd

Jak już taki cyrk w tej kadrze jest to mogliby powołać jeszcze Jędrzejczyka i Atmosferovicia. Jak się bawić to się bawić. Może miejsce dla Dudka by się znalazło.

0

@tomek8756 już zaczyna się obsadzanie kancelarii przez kolegów Karola? No kto by się po pisiorze tego spodziewał.

1

@blakkudium nie no kurw@, tak się nie bawimy. Oddawaj opaskę xd

0

W ogóle to beka z tych fanów żelusia, yamal od dłuższego czasu zagrał słaby mecz, a ci teraz będą się podniecać tym przez najbliższy miesiąc.

Ale spokojnie, przyjdzie kolejny mecz z realem i yamalek znowu im pokaże :)

0

@Toretto pełna zgoda, sousa widać, że miał pomysł, okej może wyniki były różne, ale one by przyszły z czasem.

1

I co z tego że probierz wyleci? Przyjdzie za niego następny pseudo trener z ekstraklasy, który jedyne z czego zasłynął to z tego, że wypił 0,7 na raz. Tutaj potrzebny jest jakiś zagraniczny trener, ale obstawiam, że po przygodach z sousa i Santosem to już nie wchodzi w grę.

1

Bardzo dobra decyzja Lewego i tak długo wytrzymał, bo aż rok z tym wuefista.

5

Tych komentarzy pod postami o Ukraińcach na fb to się czytać nie da.
Nie ważne czy temat dotyczy shkahtara i rozgrywania meczów w Krakowie, czy bombardowań obiektów cywilnych czy ogólnie tematu wojny na Ukrainie.

Takie komentarze to standard:
„Trzeba było Putina nie denerwować”
„Dobrze im tak”
„W Palestynie też giną dzieci”
„Mają za Wołyń”
„Uga buga banderowcy”

Porażka po prostu…

2

@Ricardinio14 najbardziej by pasowało „przez twe oczy zielone” xd

0

Nie martwcie się, chłopaki wyciągną wnioski i w ogóle to wszytko zmierza w dobrym kierunku. Mamy młodych perspektywicznych piłkarzy jak Zieliński, Kozłowski, Urbański, którzy będą w przyszłości siłą tej reprezentacji. Widać przecież, że Kulesza z probierzem mają pomysł i zmierzą to wszytko w dobrym kierunku :)

0

@MILOSZ_F22 w tv oglądam jedynie mecze ale spoko

1

@BorzyKrzys najgorsze po wyborach jest to, że zawsze któraś ze stron płacze że były sfalszowane

0

@directedbyfcb Donald trump! Donald trump!

0

@arasz1819 mi to o nim się już nawet pisać nie chce, szkoda się denerwować.

0

Musk i trump to chyba wzięli przykład z naszych polityków i zamiast kłócić się między sobą to wolą to robić na X.

0

@TR3YWAY kto niby by tak chciał xd

0

@Roobo elektrownia powinna powstać już dawno temu. Tylko popatrz na to, że wydobycie węgla praktycznie wszędzie spada, więc jeśli chcemy sprowadzać z innego kraju to musimy liczyć się z tym, że węgiel też będzie coraz droższy, a przyszłości w tym nie ma powiedzmy sobie szczerze.

0

@ranger3120 no tak, walić globalne ocieplenie, najwyżej będzie więcej błyskawicznych powodzi i susz xd

0

@CLS63AMG ta, cały świat inwestuje w OZE w tym USA, Chiny, Indie, rozwinięte kraje Europejskie, ale my mamy się trzymać węgla, który nie dość, że jest drogi, to w dodatku polski węgiel jest średniej jakości.

6

@Wojciech123 Zajączkowska xdddddddd
„kibole nas obronią” xD

0

@Vegeta88 a niech sobie myśli co chce, gdzie niby kogoś obraziłem?
Tak szczerze to wywalone mam w twoje pomówienia, elo.

0

@Vegeta88 aha, dzięki za swoją opinię, ale mnie ona zbytnio nie interesuje.
Tak nie potrafię nawiązywać z dziewczynami kontaktów, że z jedną już 2 lata jestem :p

1

@wyrek „to wy Polacy zaczeliscie”

0

@July_6_BcN zresztą jak ciebie to nie bawi to po jakiego grzyba komentujesz?

0

@July_6_BcN bo mi jakiś błąd wyskoczył

0

@July_6_BcN po twoich komentarzach można co innego wywnioskować, ale spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?