Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 czyli wychodzi na to, że Ty święto szefa masz codziennie
5
@cules100pro a może to pijany konfederata?
1
@Kgorecki2500 niesamowity upadek, aż wstyd sie przyznać że dwa lata temu się głosowało na nich
1
@Eklerek za debila, czyli się nie muszę przebierać xd
0
@maroon https://zapodaj.net/plik-7RBpl109U4
0
@gumaz cambodiamałpadżimejlkropkakom
My być w kontakcie. Pozdrawiać.
25
Czesc
Jestem
Jestem dyrektor kopalnia diamentow Cambodia, potrzebować pilnie 1000 zł Blik, ja wysłać ci za to diament
0
@APTAPT czechosłowacja
5
@MessiForeverTheBest kurde, chłop co z Australii pisze
3
@macio_944 a to dziwnie mówisz, ja tak nazywam ten kraj leżący między Hiszpanią i Niemcami
10
Ej a wy jak mówicie, Austria czy Australia?
0
@PatrychoO jakieś śmiesznie małe zestawy potrafią kosztować z 150-200 zł
1
@allien18 aż dla jednego pracownika? @Luciano99 ty nie jesteś czasem zbyt hojny?
9
@Luciano99 bardzo fizjologiczne przemyślenie
1
@Kgorecki2500 wow, co się stało, że nie wywalili ceny pokroju 800 złotych.
2
@fart dzięki kurw@
4
@Kapitan9 szansa na to jest taka sama jak na to, że @Luciano99 zostanie abstynentem
2
@kundee alkohol to inwestycja, która zawsze się zwróci…. I to dosłownie
7
@Laminedependencia https://zapodaj.net/plik-QZeO7dyFbk
6
@fcbarcafan19 @maroon kiedys pamiętam jak przysapał się do jakieś pani burmistrz o to, że na swoim zdjęciu miała flagę koloru żółto-niebieskiego, jak się później okazało była to flaga tego miasta xddddddddddd
1
@Kgorecki2500 cudowny utwór
0
@AmigoBlancos ceni się chłop XD
2
@Luciano99 gdzie wady?
0
@Kasy jakim cudem XD
W sensie co on takiego odwalił, że dopuścił do takiej sytuacji?
5
Propozycja na dzisiaj: „51” od zespołu TSA.
Chyba żadna inna piosenka tak świetnie nie wpisuje się do klimatu święta Wszystkich Świętych. Numer pochodzi z debiutanckiego albumu o nazwie „TSA”.
Poniżej moim zdaniem lepsza wersja, niestety nie wiem z jakiego konkretnie pochodzi koncertu, bardziej klimatyczna niż oryginał, szczególnie to pierwsze solo - sztos:
https://open.spotify.com/track/7t361CmEVTdOwBEK1A4RF1?si=3vIUjwSvSXmxavigMljE0A
0
@gorgota ja byłbym chętny :)
8
@don'T.R.I.P.e wielcy mężczyźni którzy potrafią się szarpać tylko z kobietą i starszym dziadkiem
5
@marcin62 cześć tutaj kristiano ronaldo, potrzebuję pilnie blik na 10000 zł na bilet do polski
2
Ależ skrót wleciał
1
@Kessie pewnie że można, tylko rano trzeba wstać do roboty. Na tym polega odpowiedzialność.