2

@Luciano99 czyli wychodzi na to, że Ty święto szefa masz codziennie

5

@cules100pro a może to pijany konfederata?

1

@Kgorecki2500 niesamowity upadek, aż wstyd sie przyznać że dwa lata temu się głosowało na nich

1

@Eklerek za debila, czyli się nie muszę przebierać xd

0

0

@gumaz cambodiamałpadżimejlkropkakom

My być w kontakcie. Pozdrawiać.

25

Czesc

Jestem
Jestem dyrektor kopalnia diamentow Cambodia, potrzebować pilnie 1000 zł Blik, ja wysłać ci za to diament

0

@APTAPT czechosłowacja

5

@MessiForeverTheBest kurde, chłop co z Australii pisze

3

@macio_944 a to dziwnie mówisz, ja tak nazywam ten kraj leżący między Hiszpanią i Niemcami

10

Ej a wy jak mówicie, Austria czy Australia?

0

@PatrychoO jakieś śmiesznie małe zestawy potrafią kosztować z 150-200 zł

1

@allien18 aż dla jednego pracownika? @Luciano99 ty nie jesteś czasem zbyt hojny?

9

@Luciano99 bardzo fizjologiczne przemyślenie

1

@Kgorecki2500 wow, co się stało, że nie wywalili ceny pokroju 800 złotych.

2

@fart dzięki kurw@

4

@Kapitan9 szansa na to jest taka sama jak na to, że @Luciano99 zostanie abstynentem

2

@kundee alkohol to inwestycja, która zawsze się zwróci…. I to dosłownie

6

@fcbarcafan19 @maroon kiedys pamiętam jak przysapał się do jakieś pani burmistrz o to, że na swoim zdjęciu miała flagę koloru żółto-niebieskiego, jak się później okazało była to flaga tego miasta xddddddddddd

1

@Kgorecki2500 cudowny utwór

0

@AmigoBlancos ceni się chłop XD

2

@Luciano99 gdzie wady?

0

@Kasy jakim cudem XD
W sensie co on takiego odwalił, że dopuścił do takiej sytuacji?

5

Propozycja na dzisiaj: „51” od zespołu TSA.
Chyba żadna inna piosenka tak świetnie nie wpisuje się do klimatu święta Wszystkich Świętych. Numer pochodzi z debiutanckiego albumu o nazwie „TSA”.



Poniżej moim zdaniem lepsza wersja, niestety nie wiem z jakiego konkretnie pochodzi koncertu, bardziej klimatyczna niż oryginał, szczególnie to pierwsze solo - sztos:

https://open.spotify.com/track/7t361CmEVTdOwBEK1A4RF1?si=3vIUjwSvSXmxavigMljE0A

0

@gorgota ja byłbym chętny :)

8

@don'T.R.I.P.e wielcy mężczyźni którzy potrafią się szarpać tylko z kobietą i starszym dziadkiem

5

@marcin62 cześć tutaj kristiano ronaldo, potrzebuję pilnie blik na 10000 zł na bilet do polski

2

Ależ skrót wleciał



1

@Kessie pewnie że można, tylko rano trzeba wstać do roboty. Na tym polega odpowiedzialność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?