Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton w sumie rację, wpłacę całą wypłatę od razu, wtedy będą mieć więcej pieniędzy i przez to będzie więcej licencji, bardziej się będą przykładać do swojego produktu. Prawda? :)
0
@Allbi to włączyć to trzeba? W tamtej edycji wystarczyło nacisnąć te kombinacje i tyle
1
Trochę pograłem już w karierke w FC26 i nwm czy tylko mnie te rzeczy mega irytują:
- ciągle ktoś prosi o podwyżkę kontraktu, dodatkowo jeśli się nie przedłuży to zarzad wystawia takiego zawodnika na listę transferową, oni negocjują za ciebie sprzedaż i zawsze kończy się to fiaskiem, samemu nie można go sprzedać
- nie wiem czy usunęli to, ale w ogóle nie da się zrobić faulu taktycznego np. pociągnięcia za koszulkę, wykonuje te kombinacje przycisków i nic
- nie rozumiem czemu nie ma w Bundeslidze czy Ligue większej liczby trenerów, szczególnie, że EA posiada licencję na te kluby
- może to szczegół ale mnie lekko denerwuje że nie zmienili wyglądu/koloru menu, ma się wrażenie że od 4 lat gra się ciągle w tę samą gierkę
- te pytania na konferencjach prasowych to jakiś nieśmieszny żart jest, pytania w stylu czy Szczęsny da radę zagrać jako bramkarz
- nie da się wypożyczyć lepszych/bardziej znanych piłkarzy, w rzeczywistości byle kiedy wielkie nazwiska idą na wypożyczenie, w EAFC można wypożyczyć jedynie kogoś z rezerw jakiegoś klubu
- media społecznościowe i komentarze tam to także zart, a szczegonie patrząc na to że kiedyś w trybie Ależ Hunter było coś w stylu Twittera i tam wyglądało to dobrze
Słyszałem jeszcze, że EA ma dodać kilka nowych stadionów, ciekawe czy dodatek mundialowy będzie w tej edycji
0
@bezalkoholowy na początku było jeszcze to jako tako zabawne, ale od Ciebie to widzę już któryś post z tym samym „żartem”
4
@bezalkoholowy że tobie się jeszcze nie znudziły te żarty z uśmiechaniem się
4
Propozycja na dzisiaj: „Rock ’n’ Roll Star” od brytyjskiej grupy Oasis. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu „Definitely Maybe” z 1994 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@tbas jutro zmieni zdanie
0
@Rifek ja w robocie to każdy jej podcast przesłuchałem XD
5
Bilbao znowu w lm zagra za 10 lat, jakoś mi nie szkoda tego Nico teraz :)
1
@Rifek na kanale Olga Herring jest dobry materiał o tym
0
@Ryoumen no rozumiem, że jesteś jednym z tych fanatyków Stanowskiego, który nie uznaje krytyki na niego. Gość sam robił programy do których brał zapraszał Menztena, Matysiak i gościa który kilka dni później dołączył do Republiki, żeby ocenili rząd, wstawiał jakieś gownoposty z AI, wycinał z kontekstu wypowiedzi, dawał jakieś rozczulające historyki jak go to Nawrocki nie zagadywał. Kto tutaj sieje fejki?
https://www.press.pl/tresc/88906,pracownik-kanalu-zero-przeprosil-za-rozpowszechnianie-falszywki_-krytyki-to-nie-powstrzymalo
0
@Ryoumen „jak zwykle” XD
0
@Ryoumen no tak, bo przecież ludzie którzy nie lubią K0 za manipulacje rodem z Republiki czy momentami kompletny brak rzetelności to platformiarze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tasde normalność wraca
1
@MessiForeverTheBest skoro sławuś mówi, że jest lepszy to tak jest. Doktur zawsze ma rację.
3
@Konradowskyy „epicka walka dobra ze złem” XD
5
Spotkanie się odbędzie
Znaczy może się odbędzie
Jednak się chyba nie odbędzie
Albo jednak się odbędzie
Hamas i Izrael ogłosiły zawieszenie broni
Kurde co wy robicie, dlaczego się ostrzeliwujecie
Wołodymyr jest spoko, dam mu może Tomahawki
Jednak nie jest spoko, nie dam mu ich jednak
Albo może mu dam, bo w sumie ubrał garnitur
Wrzucę filmik AI gdzie obrzucam gównem ludzi którzy protestują
Władimir chce pokoju na Ukrainie
Wrzucę AI gdzie jestem przebrany za papieża
Jednak Władimir nie chce pokoju
Dawać ku#wa tego pokojowego Nobla
https://polskieradio24.pl/artykul/3596430,kiedy-spotkanie-trumpa-z-putinem-rzecznik-kremla-odpowiada
A pamiętam jaki w Polsce był szał, gdy wygrał, normalnie jakby sam Jezus wstąpił ponownie na Ziemię. Aż mi się to przypomniało:
0
@pt9 okropna to była za Xaviego
1
Ten komentator to się popłacze chyba zaraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Casado chyba za dużo meczów realu się naoglądał xd
0
@pt9 nie no, za Valverde to pierwszą porażkę w którymś sezonie zaliczyli jakoś w kwietniu
1
Karny dlatego, że gdyby jednak główka zagrywał ten napastnik (a nie Garcia ręką) to byłby spalony, ale że jednak Eric dotknął ręką to jest karny
4
Wy się śmialiście z Araujo na N to macie teraz Balde na bramce i Szczęsnego na LS XD
4
@Beztroskii przecież oni gorsi są od Republiki według niektórych tutaj
0
@BulaKG uwielbiam gdy Anetka przyjeżdża
3
@Jakchcesz „i po co tak histeryzujesz” działa równie dobrze
1
@Eklerek chłop to chyba tyłem biegał i w dodatku na jednej nodze XD
2
Propozycja na dzisiaj: „Tunnel Of Love” od Dire Straits, pochodzi z albumu „Making Movies” z 1980 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq