Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mega cieszy dobra forma Yamalka w tym meczu
7
Powrót do ustawień fabrycznych xd
Świetna mamy obronę, na 15 meczów aż 3 razy zachowaliśmy czyste konto i to z takimi potęgami jak Valencia, Getafe i Mallorca.
7
Ale w następny mecz to ta wysoka obrona już na pewno będzie działać
0
Rozkład jazdy znany
2
Pośmialiśmy się z realu ale żeby nasi dzisiaj nie wtopili.
0
Człameni to drugi bramkarz w realu. Chłop może łapę wyciągnąć i piłkę zablokować, a sędzia i tak nic nie gwizdnie.
3
@Kasy oraz ile ich będzie
1
@JimMorrisonFCB mi to od urodzenia chodziło po głowie
5
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/mladen-zizovic-trener-serbskiego-radnicki-kragujevac-zmarl-podczas-meczu.-bosniacki-szkoleniowiec-mial-44-lata_sto23237651/story.shtml
Tutaj reakcja piłkarzy na wieść o tym:
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1onlkzs/reactions_of_players_after_being_told_their_coach/
0
@Konradowskyy nie wiem jak Wam, ale mi mega się podoba okładka tego albumu - cudowna jest.
1
Propozycja na dzisiaj: „Tearjerker” od RHCP. Utwór pochodzi z albumu „One Hot Minute” wydanego w 1995 roku. Piosenka została napisana głównie przez Kiedisa i Frusciante jako hołd dla zmarłego rok wcześniej lidera Nirvany - Kurta Cobaina.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@PawkoFCB Zawsze można obok niego na spd dać kogoś zwinniejszego
2
@Popitek12 przesrana sprawa
4
Propozycja na dzisiaj: „Strutter” od zespołu KISS. Piosenka pochodzi z albumu zatytułowanego po prostu „KISS” z 1974 roku, jest to ich debiutancki album.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
Jakie słuchawki douszne polecacie? Budżet tak z 250-400 zł, dobrze jakby dobry zasięg miały, a nie że pójdziesz za ścianę i sie rozłączają. Wcześniej miałem Sony WFC500 i jakoś ich kształt mi nie pasował, ogólnie były dobre, ale je zgubiłem XD
0
@marcin62 rozumiem że Europa nie będzie gnić jesli będą żyć w niej sami tacy toksyczni i chorzy z nienawiści ludzie jak Eddy
0
@clyde zdecydowanie odejście Neymara
2
@Uukasz_93 ehhh mega szkoda chłopa. U nas każdy kto się naprawdę dobrze zapowiada musi być szklanka?
0
@FcPortoFan1999 spadek wątpię że tez poprawi sytuację
0
Ehhh Valencia pewnie znowu walka o utrzymanie w tym sezonie. Szkoda…
1
@Kamil01 to i tak długo
2
@Filipem już przegrałem
0
@Aragorn33 pamiętajmy ze za Trumpa żadnej wojny nikt nie rozpętał ;)
0
@MessiForeverTheBest no tak ale to nie zmienia faktów, że sporo takich ludzi jest niestety.
0
Te sondaże uliczne to jest złoto. Dostają starsze dziadki normalne pytanie, a ci zachowują się agresywnie jakby nie wiadomo co, a potem pewnie narzekają jak ta młodzież jest niewychowana. Tutaj ostatni odcinek:
2
@don'T.R.I.P.e a potem wielkie zdziwienie, że piractwo wraca.
0
@maroon hehe dobre
0
@maroon czemu biedne?
2
@NeroTFP1 Polska dla Polaków i dla polskich psów!
15
Stop ukrainizacji parków dla zwierząt
https://zapodaj.net/plik-tqPHOeSSYZ