1

Mega cieszy dobra forma Yamalka w tym meczu

7

Powrót do ustawień fabrycznych xd

Świetna mamy obronę, na 15 meczów aż 3 razy zachowaliśmy czyste konto i to z takimi potęgami jak Valencia, Getafe i Mallorca.

7

Ale w następny mecz to ta wysoka obrona już na pewno będzie działać

0

Rozkład jazdy znany

2

Pośmialiśmy się z realu ale żeby nasi dzisiaj nie wtopili.

0

Człameni to drugi bramkarz w realu. Chłop może łapę wyciągnąć i piłkę zablokować, a sędzia i tak nic nie gwizdnie.

3

@Kasy oraz ile ich będzie

1

@JimMorrisonFCB mi to od urodzenia chodziło po głowie

0

@Konradowskyy nie wiem jak Wam, ale mi mega się podoba okładka tego albumu - cudowna jest.

1

Propozycja na dzisiaj: „Tearjerker” od RHCP. Utwór pochodzi z albumu „One Hot Minute” wydanego w 1995 roku. Piosenka została napisana głównie przez Kiedisa i Frusciante jako hołd dla zmarłego rok wcześniej lidera Nirvany - Kurta Cobaina.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@PawkoFCB Zawsze można obok niego na spd dać kogoś zwinniejszego

2

@Popitek12 przesrana sprawa

4

Propozycja na dzisiaj: „Strutter” od zespołu KISS. Piosenka pochodzi z albumu zatytułowanego po prostu „KISS” z 1974 roku, jest to ich debiutancki album.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

Jakie słuchawki douszne polecacie? Budżet tak z 250-400 zł, dobrze jakby dobry zasięg miały, a nie że pójdziesz za ścianę i sie rozłączają. Wcześniej miałem Sony WFC500 i jakoś ich kształt mi nie pasował, ogólnie były dobre, ale je zgubiłem XD

0

@marcin62 rozumiem że Europa nie będzie gnić jesli będą żyć w niej sami tacy toksyczni i chorzy z nienawiści ludzie jak Eddy

0

@clyde zdecydowanie odejście Neymara

2

@Uukasz_93 ehhh mega szkoda chłopa. U nas każdy kto się naprawdę dobrze zapowiada musi być szklanka?

0

@FcPortoFan1999 spadek wątpię że tez poprawi sytuację

0

Ehhh Valencia pewnie znowu walka o utrzymanie w tym sezonie. Szkoda…

1

@Kamil01 to i tak długo

2

@Filipem już przegrałem

0

@Aragorn33 pamiętajmy ze za Trumpa żadnej wojny nikt nie rozpętał ;)

0

@MessiForeverTheBest no tak ale to nie zmienia faktów, że sporo takich ludzi jest niestety.

0

Te sondaże uliczne to jest złoto. Dostają starsze dziadki normalne pytanie, a ci zachowują się agresywnie jakby nie wiadomo co, a potem pewnie narzekają jak ta młodzież jest niewychowana. Tutaj ostatni odcinek:


2

@don'T.R.I.P.e a potem wielkie zdziwienie, że piractwo wraca.

0

@maroon hehe dobre

0

@maroon czemu biedne?

2

@NeroTFP1 Polska dla Polaków i dla polskich psów!

15

Stop ukrainizacji parków dla zwierząt

https://zapodaj.net/plik-tqPHOeSSYZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?