1

@ViscaelBarca2007 a skąd wiesz czy gwiazdy śmierci chińczyki już nie zbudowali?

0

@marcin62 co to za gość jest XD

2

@Hosh Adolf Hutter mi od razu na myśl przyszedł

0

@Faro wracali jak kiedyś Płacheta w jakimś meczu na Euro

0

@StevenGastonMartin99 a może trafimy na kogoś innego i akurat ich ogramy

0

Na szczęście zostały nam 3 mecze ze średnimi przeciwnikami. Dalej wierzę, że uda się wbić to Top8. Porażkę z Chelsea czy Psg można jeszcze przeżyć, jedynie szkoda tego remisu z Club Brugge.

5

@ACMaldini3 on to powinien iść na listę transferową

0

@FCB_dimiC Araujo

5

Ale słabo wyglądają hiszpańskie drużyny w LM.

Villareal - tragedia

Athletic - bardzo bardzo słabo

Real - tutaj chyba nalepiej oni się prezentują, chociaż jak zagrali z silniejszym rywalem niż Kairat np z Live to nie mieli nic do gadania

Atletico - raczej słabo

Barca - raczej słabo

Ale Tebas i tak będzie udawał, że wszytko jest jak w najlepszym porządku i ogólnie La Liga coraz lepsza jest XD

0

@karci0 chyba przez 200

2

@Gacek5 a z ławki wchodzi jeszcze Romeu

0

Araujo po prostu wiedział, że mecz i tak jest przegrany z nim czy bez niego w składzie dlatego postanowił odpocząć na mecz z Alaves.

2

@Nazio_87 po Sevilli miało się coś zmienić

3

Sezon bez kompromitacji w lidze mistrzów to sezon stracony

1

Halo Juventus, taka głupia sprawa z tym Araujo, 40 mln proponujecie tak?

5

Ronald „strolluje mecz w lidze mistrzów” Araujo

0

@DragonxNF ostatnio byłem tak zaskoczony jak po sobocie przyszła niedziela

0

Araujo kurwa xdddddddd

Japierdole ten chłop nigdy się nie nauczy

0

@wyrek tam jeszcze tylko Araujo brakowało xd

2

Płacisz niemałą kasę a ci wpieprza ci reklamy na hymn xdddd

A potem się dziwią, że coraz więcej osób lewe streamy ogląda.

0

Ajax widzę dalej topowa forma w lidze mistrzów, zresztą w Eredivisie wcale lepiej im nie idzie.

2

@BHAFCB 29 meczów bodajże bez bramki i asysty XD

6

Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość

https://zapodaj.net/plik-ZUvQ7n5C0B

5

Propozycja na dzisiaj: „Barracuda” od Heart. Utwór pochodzi z albumu „Little Queen” z 1977 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Kgorecki2500 pewnie przyszedł do niego samobójca, albo wypił sobie herbatkę z imbirem, cytrynka i cyjankiem

3

@Who_you_mam do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko alkoholu

2

@ViscaelBarca2007 tyle piwa wylanego (*)

0

@Pedri16Future jeden pewnie będzie pauzował znając tę ligę

2

Kamiński brameczka już w 5 minucie :)

Dobry wieczór dla Polaków.

6

Już komunikaty na peronach sa bardziej zrozumiałe niż te komunikaty spikera na CN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?