Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 a taki ziomuś co fife nagrywal, w tym środowisku dobrze znany
3
Kojarzy ktoś tego pana? Chłop co po 5 latach się obudził xd
58
@europejczyk „jedyna nadzieja w braunie” XDDDDD
10
Kurde powiem wam, że całkiem dobry zawodnik jest z tego Negreiry. Niedość, że przez ostatnie 20 lat wygrał Barcelonie każdy możliwy mecz to jeszcze w dodatku sabotuje mecze Realowi. Aż dziwne, że nigdy złotej piłki nie wygrał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Propozycja na dzisiaj: „Green-Tinted Sixties Mind” od Mr. Big. Utwór znalazł się na albumie z 1991 roku „Lean Into It”.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Who_you_mam my akurat graliśmy prawie 2 miesiące bez Raphy i jakoś daliśmy radę xd
27
Bingo madryciarzy za kilka godzin:
- liga Negreiry
- znowu sędzia pomógł Varcy
- przegraliśmy, bo sędzia nas przekręcił
- gdybyśmy chcieli to byśmy wygrali
- liga Negreiry
- 15 lig mistrzów
- jak zaraz ruszy maszyna Xabiego to nic jej nie zatrzyma
- liga Negreiry
1
@tbas ja to się boję nawet tam zaglądać xd
0
@Czyhrynski nie wiem co bierzesz, ale bierz o połowę mniej
0
@Gall do Ter Stegena to mało kto tutaj miał jakieś pretensje przed tymi akcjami z nim w tym roku. Za wyniki z okresu 2020-2022 to nie obwiniałbym Ter Stegen ani Araujo ani nawet FDJ, ten pierwszy był uznawany wtedy za jednego z lepszych bramkarzy (pewnie że wtedy mu się zdarzały błędy), drugi to dopiero wchodził do drużyny, a gdy już grał w podstawowej 11stce to grał dobrze, a trzeci za Koemana miał swój najlepszy moment w Barcy. Śmieszne jest obwinianie tej trójki za wyniki w tamtych latach, szczególnie patrząc na to, że w barwach Barcelony grały wtedy takie wynalazki jak Semedo, Dest, Puig, Braithwaite czy wypalony Pique, Sergi Roberto czy Alves który musiał wrócić do nas, bo była lipa z PO.
2
@malypuzon to pytanie retoryczne tak?
2
@Arkon ja praktycznie tak samo bym dał, może jedynie bym zamienił PiS z Konfa miejscami.
3
@Marcelinho99 Ter Stegen to był kiedyś top5 bramkarzy na świecie, przypomnę tylko jak wygrał nam majstra w sezonie 22/23. Araujo wtedy też zapowiadał się dobrze i sam pamiętam jak w klasykach gasił męczennika jak kiepa. Także takie komentarze są trochę bez sensu.
5
Kolejna propozycja od LP, tym razem wybrałem „Somewhere I Belong”. Utwór pochodzi z albumu „Meteora” z 2003 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Essos świetna gra
0
@MichuZ44 albo niech usuną statystyki a zawodnik ma tylko te playstyle
2
@krycha2201 im to każdy odcień żółci i niebieskiego kojarzy się z Ukrainą.
1
To jakiś żart prawda?
https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-przemyslu-poszlo-o-kolor-szalika-na-misiu-7231023146376128a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jakiś fan włoskiej ligi mi wytłumaczy co się stało z Fiorentina? Przeciez oni co chwilę byli w Top7/Top8 a tutaj ostatnie miejsce w tabeli i 6 pkt. Jeszcze w dodatku żadnej wygranej.
0
@Popitek12 Rasiak
0
@NeroTFP1 meet up z fanami
2
@Safrani Ekipa totalnych
0
@capricornusjrk to fakt, ta nowa wokalistka imo daje radę, ale jednak Chester to Chester
2
@Chada ten ich album ostatni z wokalistką całkiem dobry według mnie, jeśli nie przesłuchałeś to polecam to zrobić ;)
9
Dzisiaj bardziej taka przypominajka o tym arcydziele, bo zakładam, że każdy tutaj zna ten numer :)
Piosenka pochodzi z albumu „Living Things” wydanego w 2012 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
9
@Pawel13sz i pomyśleć, że taki Benzema ma złotą piłkę a on nie xd
Niestety trafił wtedy na prime Messiego i CR7, którzy zabetonowali tę nagrodę.
7
W meczu Villarealu odpalili sobie hymn ligi Europy xdddddddddd
0
@Hosh mówisz o tym obiekcie treningowym Barcelony?