2

@FcPortoFan1999 a taki ziomuś co fife nagrywal, w tym środowisku dobrze znany

3

Kojarzy ktoś tego pana? Chłop co po 5 latach się obudził xd


58

@europejczyk „jedyna nadzieja w braunie” XDDDDD

10

Kurde powiem wam, że całkiem dobry zawodnik jest z tego Negreiry. Niedość, że przez ostatnie 20 lat wygrał Barcelonie każdy możliwy mecz to jeszcze w dodatku sabotuje mecze Realowi. Aż dziwne, że nigdy złotej piłki nie wygrał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Propozycja na dzisiaj: „Green-Tinted Sixties Mind” od Mr. Big. Utwór znalazł się na albumie z 1991 roku „Lean Into It”.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Who_you_mam my akurat graliśmy prawie 2 miesiące bez Raphy i jakoś daliśmy radę xd

27

Bingo madryciarzy za kilka godzin:
- liga Negreiry
- znowu sędzia pomógł Varcy
- przegraliśmy, bo sędzia nas przekręcił
- gdybyśmy chcieli to byśmy wygrali
- liga Negreiry
- 15 lig mistrzów
- jak zaraz ruszy maszyna Xabiego to nic jej nie zatrzyma
- liga Negreiry

1

@tbas ja to się boję nawet tam zaglądać xd

0

@Czyhrynski nie wiem co bierzesz, ale bierz o połowę mniej

0

@Gall do Ter Stegena to mało kto tutaj miał jakieś pretensje przed tymi akcjami z nim w tym roku. Za wyniki z okresu 2020-2022 to nie obwiniałbym Ter Stegen ani Araujo ani nawet FDJ, ten pierwszy był uznawany wtedy za jednego z lepszych bramkarzy (pewnie że wtedy mu się zdarzały błędy), drugi to dopiero wchodził do drużyny, a gdy już grał w podstawowej 11stce to grał dobrze, a trzeci za Koemana miał swój najlepszy moment w Barcy. Śmieszne jest obwinianie tej trójki za wyniki w tamtych latach, szczególnie patrząc na to, że w barwach Barcelony grały wtedy takie wynalazki jak Semedo, Dest, Puig, Braithwaite czy wypalony Pique, Sergi Roberto czy Alves który musiał wrócić do nas, bo była lipa z PO.

2

@malypuzon to pytanie retoryczne tak?

2

@Arkon ja praktycznie tak samo bym dał, może jedynie bym zamienił PiS z Konfa miejscami.

3

@Marcelinho99 Ter Stegen to był kiedyś top5 bramkarzy na świecie, przypomnę tylko jak wygrał nam majstra w sezonie 22/23. Araujo wtedy też zapowiadał się dobrze i sam pamiętam jak w klasykach gasił męczennika jak kiepa. Także takie komentarze są trochę bez sensu.

5

Kolejna propozycja od LP, tym razem wybrałem „Somewhere I Belong”. Utwór pochodzi z albumu „Meteora” z 2003 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Essos świetna gra

0

@MichuZ44 albo niech usuną statystyki a zawodnik ma tylko te playstyle

2

@krycha2201 im to każdy odcień żółci i niebieskiego kojarzy się z Ukrainą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jakiś fan włoskiej ligi mi wytłumaczy co się stało z Fiorentina? Przeciez oni co chwilę byli w Top7/Top8 a tutaj ostatnie miejsce w tabeli i 6 pkt. Jeszcze w dodatku żadnej wygranej.

0

@Popitek12 Rasiak

0

@NeroTFP1 meet up z fanami

2

@Safrani Ekipa totalnych

0

@capricornusjrk to fakt, ta nowa wokalistka imo daje radę, ale jednak Chester to Chester

2

@Chada ten ich album ostatni z wokalistką całkiem dobry według mnie, jeśli nie przesłuchałeś to polecam to zrobić ;)

9

Dzisiaj bardziej taka przypominajka o tym arcydziele, bo zakładam, że każdy tutaj zna ten numer :)

Piosenka pochodzi z albumu „Living Things” wydanego w 2012 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

9

@Pawel13sz i pomyśleć, że taki Benzema ma złotą piłkę a on nie xd
Niestety trafił wtedy na prime Messiego i CR7, którzy zabetonowali tę nagrodę.

7

W meczu Villarealu odpalili sobie hymn ligi Europy xdddddddddd

0

@Hosh mówisz o tym obiekcie treningowym Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?