0

@BorzyKrzys dzień bez awantury tej dwójki to dzień stracony

3

@Kgorecki2500 ma czym pooddychać

0

@NeroTFP1 co do dziennikarzy to się zgadzam
https://zapodaj.net/plik-AACbpHnBaa

0

@Dosq mnie w ogóle te niektóre angielskie kluby zastanawiają, taki West Ham, United, Tottenham, Everton i pewnie jeszcze jakiś klub by się znalazł, to mam wrażenie, że ich zadowala to jaką mają pozycję. Takie hiszpańskie kluby to ogranicza budżet ale te angielskie? Kasy od cholery mają, mogą sobie pozwolić na dobrych piłkarzy i trenerów, ale właśnie tak jak mówisz jakoś ambicji tam nie ma.

3

@Eklerek Zachodnia Szynka to też ładny upadek zaliczyła, oni jeszcze lekko ponad 2 lata temu wygrywali LKE i w lidze Europy grali

4

@Kessie alkoholowy hat trick

2

@marcin62 to ja jednak dziękuję, że byli u nas ci socjaliści, PiS, PO, SLD, PSL, Gazeta Wyborcza i TVN. Slawusiowi widzę podobają sie klimaty gdzie kobieta traktowana jest jak przedmiot, o wolności słowa nawet nie wspomnę.

0

@Popitek12 ale za to jaki dobry w smaku jest

0

@LeoMessiiBarcaPepa przecież tamte Niemcy, a obecne to dwa różne światy, a ruski to się nigdy nie zmieniły, ta sama mentalność.

5

@Comentateiro @tomek8756 @Czyhrynski tez kiedyś myślałem, że tacy „ludzie” to tylko boty w internecie dopóki nie usłyszałem rozmowy dwóch dziadków w robocie”.
„Polska prowokuje Rosję”
„Trzeba się ich trzymać, bo gaz mają”
„Całą winę na Rosję zwalają”
„Rosja nie przegrała żadnej wojny”
A najlepsze, że ci ludzie PRL przeżyli i mają o ruskach dobre zdanie, wyższy poziom syndromu sztokholmskiego

4

Propozycja na dzisiaj: „Hollywood Forever” od Hollywood Undead. Utwór został wydany 24 października 2025 roku jako samodzielny singiel.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

0

@MessiForeverTheBest i o tym, że Belingham jest lepszy, bo ma lepsze statystki

6

Wystarczy się zapytać m*drycioków, które mecze były sędziowane pod Barce i cisza. Ja z tamtego sezonu to mogę wymienic na szybko kilka bardzo kontrowersyjnych meczów pod Real:
- brak Varu w meczu z Celta, po tej akcji poszła kontra i gol dla realu
- brak dłuższego zawieszenia po brutalnym faulu żółwia
- wisienka na torcie to wiosenny klasyk, gdzie realik grał w 12

I to wszytko w erze Varu, strach pomyśleć co by było gdyby tego nie było, pewnie ten śmieszny klubik by wygrał w tamtym sezonie majstra.

0

@Nazio_87 pokaż ten zestaw Lego :)

4

@tomek8756 @Messibestplayerintheworld
A ostatni mecz z Atletico w sezonie 13/14 gdzie też nas okradli z bramki i z mistrzostwa? To dopiero skandal był.

2

@Safrani ja się lubię tam piwka napić, ale dla mnie alkohol to nie powinien być w ogóle reklamowany

1

@Kgorecki2500 jak przeczytasz „sklepik z marzeniami” to daj znać czy warto się w ogóle za to zabierać ;)

5

@Luciano99 dębowe mocne

3

@Luciano99 te 7 zl/h to chyba ma pracownik dopłacać szefowi za to, że robotę mu dał.

2

Propozycja na dzisiaj: „Joys Of Christmas” od Chrisa Rea. Utwór pochodzi z dziewiątego studyjnego albumu „Dancing With Strangers” i został wydany 23 listopada 1987 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@michal26 u mnie to organista śpiewa co innego, gra co innego, a ludzie na kościele śpiewają jeszcze co innego :)

2

@Messibestplayerintheworld a właśnie, oraz samych porażek realu ;)

1

@Who_you_mam kurde fajnie byłoby tak przed samymi świętami taki klasyk obejrzeć, dopiero co pamiętam śmiechy tutaj, że podczas lepienia uszek będzie się oglądać mecz, a to już 8 lat minęło.

2

Drodze Ramblowicze, z okazji świąt życzę Wam przede wszystkim: kasy, chlania i ruchania. Jest kasa to jest pomyslnosc, jest ruchanie to jest zdrowie, a jak jest chlanie to jest szczęście. Wesołych świąt!

2

@esem91 zawsze karp

1

@Giwera Eryk jak zwykle klasa, najlepszy gitarzysta

0

@Borry o Gomesa to pamiętam, że Real też się bił o niego, niestety nie miał psychy grać w Barcy, to samo mogę powiedzieć o pozostałej dwójce, każdy z nich miał spory potencjał

8

Z okazji zbliżającego się Sylwestra pomyślałem, że wrzucę tutaj kilka propozycji „tanecznych piosenek rockowych”. Będą znane i trochę mniej znane, a więc:

1. „Livin’ On A Prayer” - tej piosenki chyba przedstawiać nie muszę, raczej ja każdy doskonale zna. Utwór pochodzi z albumu „Slippery When Wet”.



2. „Highway To Hell” - utwór pochodzi z albumu „Highway to Hell” i jest jedną z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszą” piosenka od australijskiego zespołu.



3. Jeśli ktoś chce coś spokojniejszego to proszę bardzo, „Przeżyj To Sam” od Lombard.



4. „I Was Made For Loving You” od KISS także nie mogło tutaj zabraknąć.



5. „Gdy nie ma dzieci” od KULT



6. „I Bet You Look Good On The Dancefloor” od Arctic Monkeys.



7. „Are You Gonna Be My Girl” od zespołu Jet.



8. „Party” od Oddział Zamknięty



9. Impreza bez LP to nie impreza, więc tutaj propozycja od nich:



10. Ostatnia piosenka to utwór „Ezoteryczny Poznań” od Pidżama Porno.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@Arden piwko - smak dzieciństwa

4

@Aragorn33 Ona nas nie chce zaatakować, ona nas chce wyzwolić tak jak w 39 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?