0

@betonito albo Valencie

0

Ta wczorajsza porażka realu smakuje teraz jeszcze lepiej

3

@Kitek1640 pedro pedro pedro pedro pe

3

@Eklerek z MLS do Milanu*

0

@Vegeta88 czy ja wiem, zależy od sytuacji. Z pomocą dla Ukrainy to raczej wszyscy byli zgodni poza jakimiś krajami typu Węgry.

1

@Kgorecki2500 XDDD
Fajnie by było gdyby cała Europa wysłała chociaż kilku żołnierzy, w ramach okazania solidarności

0

@Kgorecki2500 kurde grubo

0

@MesQueUnClub_87 @Mateonvious pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super forum i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.

1

@Pedri16Future ten chłop jest tak odklejony, że to szok, dobrze, że nie był kandydatem na prezydenta z rąk pisiorow, bo byśmy byli 51. stanem.

0

Halo, Xabi? Sluchaj, głupia sprawa XD

10

Dla mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pamiętam jak madrycioki cisnęły po Messim, że to on zwalnia trenerów i w ogóle nikogo się nie słucha, gra jak mu się podoba. Szczególnie w kontekście reprezentacji Argentyny.

0

@Chimera @LeszekFCB hehe :)

Chociaż Lech ma szansę teoretycznie

0

Zgadnijcie który klub w tym sezonie znowu nie wygra trypletu :D

5

@Laminedependencia ciesz się że w ogóle go dostałeś, zawsze mogli go zgubić

4

@Jakchcesz w kraju kwitnącej cebuli i wszechobecnych Januszexów już widzę co by się działo xd

0

@paweldunajecfcb Dla mnie to jakiś tajny symbol madryciakow

2

Propozycja na dzisiaj: „Polski” od zespołu Human. Utwór znalazł się na albumie „Earth” z 1993 roku.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

1

@Safrani już się robi kierowniku ;)

0

@PiotrekAkReal ja tam lubię takie wbijanie szpileczek sobie :)
Ale uważaj bo stąpasz wtedy po bardzo cienkim lodzie xd

0

@PiotrekAkReal dla mnie to nawet w sumie git ja są tutaj kibice z białej części Madrytu, oczywiście tacy którzy nie prowokują ;)
Fajnie podyskutować i poznać wasz punkt widzenia.

4

Propozycja na dzisiaj: „Proceder” od TSA. Utwór pochodzi z albumu „Proceder” z 2004 roku. Teledysk został zrealizowany w Studio 7 w Piasecznie, taka ciekawostka.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Kgorecki2500 a jeśli przyczepie te dwie końcówki jednocześnie to co wtedy

0

@AlexDark00 oj źle się to zestarzało ;)

3

@Eklerek myślałem że moje wydanie 130 zł na ubera po pijaku to hardcore…

9

Już nawet na sankach sobie pozjeżdżać nie można. Zjechałem może z 3 razy i jakiś stary zgred zaczął się sapać.

2

@HarveySpecter no i co potem? Wejdzie Kaczor ze swoimi kolegami typu Ziobro, Matecki, Mejza czy Vateusz, a może Menzten z Berkowiczem, Zajączkowska i innymi pokemonami?

7

@esem91 oby nie

2

@DragonxNF humor bardzo dobry :)

3

Ale przy tym strzale Carreras to już miałem kisiel w gaciach i czekałem już tylko aż zmieści piłkę w siatce. Taką setkę mieć i tak zepsuć.

0

@marcin62 który tak powiedział? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?