Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito albo Valencie
0
Ta wczorajsza porażka realu smakuje teraz jeszcze lepiej
3
@Kitek1640 pedro pedro pedro pedro pe
3
@Eklerek z MLS do Milanu*
0
@Vegeta88 czy ja wiem, zależy od sytuacji. Z pomocą dla Ukrainy to raczej wszyscy byli zgodni poza jakimiś krajami typu Węgry.
1
@Kgorecki2500 XDDD
Fajnie by było gdyby cała Europa wysłała chociaż kilku żołnierzy, w ramach okazania solidarności
0
@Kgorecki2500 kurde grubo
0
@MesQueUnClub_87 @Mateonvious pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super forum i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.
1
@Pedri16Future ten chłop jest tak odklejony, że to szok, dobrze, że nie był kandydatem na prezydenta z rąk pisiorow, bo byśmy byli 51. stanem.
0
Halo, Xabi? Sluchaj, głupia sprawa XD
10
Dla mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pamiętam jak madrycioki cisnęły po Messim, że to on zwalnia trenerów i w ogóle nikogo się nie słucha, gra jak mu się podoba. Szczególnie w kontekście reprezentacji Argentyny.
0
@Chimera @LeszekFCB hehe :)
Chociaż Lech ma szansę teoretycznie
0
Zgadnijcie który klub w tym sezonie znowu nie wygra trypletu :D
5
@Laminedependencia ciesz się że w ogóle go dostałeś, zawsze mogli go zgubić
4
@Jakchcesz w kraju kwitnącej cebuli i wszechobecnych Januszexów już widzę co by się działo xd
0
@paweldunajecfcb Dla mnie to jakiś tajny symbol madryciakow
2
Propozycja na dzisiaj: „Polski” od zespołu Human. Utwór znalazł się na albumie „Earth” z 1993 roku.
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@Safrani już się robi kierowniku ;)
0
@PiotrekAkReal ja tam lubię takie wbijanie szpileczek sobie :)
Ale uważaj bo stąpasz wtedy po bardzo cienkim lodzie xd
0
@PiotrekAkReal dla mnie to nawet w sumie git ja są tutaj kibice z białej części Madrytu, oczywiście tacy którzy nie prowokują ;)
Fajnie podyskutować i poznać wasz punkt widzenia.
4
Propozycja na dzisiaj: „Proceder” od TSA. Utwór pochodzi z albumu „Proceder” z 2004 roku. Teledysk został zrealizowany w Studio 7 w Piasecznie, taka ciekawostka.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Kgorecki2500 a jeśli przyczepie te dwie końcówki jednocześnie to co wtedy
0
@AlexDark00 oj źle się to zestarzało ;)
3
@Eklerek myślałem że moje wydanie 130 zł na ubera po pijaku to hardcore…
9
Już nawet na sankach sobie pozjeżdżać nie można. Zjechałem może z 3 razy i jakiś stary zgred zaczął się sapać.
2
@HarveySpecter no i co potem? Wejdzie Kaczor ze swoimi kolegami typu Ziobro, Matecki, Mejza czy Vateusz, a może Menzten z Berkowiczem, Zajączkowska i innymi pokemonami?
7
@esem91 oby nie
2
@DragonxNF humor bardzo dobry :)
3
Ale przy tym strzale Carreras to już miałem kisiel w gaciach i czekałem już tylko aż zmieści piłkę w siatce. Taką setkę mieć i tak zepsuć.
0
@marcin62 który tak powiedział? XD