1

@MesQueUnClub_87 też można o oznaczanie prosić?

1

@tbas ten Villareal to już w ogóle dojeb@ł do pieca, 4ta drużyna w LaLiga a w LM tylko 5 bramek strzelonych i 1 pkt xd

1

Jakby Wam jakiś Niemiec darł się tak przed twarzą po niemiecku i krzyczał „Kaput” to sami byście na tym boisku zapierdal@li za trzech XD


3

52

Opowiem Wam dowcip:

real madryt

0

@Guess pisał że nie będzie odcinka o LM

1

Ale kompromitacja hiszpańskich drużyn, dobrze, że Barcelonka uratowała honor.

0

@esem91 oby nie, te drugie połowy często są lepsze w naszym wykonaniu

3

Idę sobie jebnac pół litra, bo na trzeźwo takiej paździerzy nie da się oglądać.

3

Zatrzymywali by czas gdy piłka opuści boisko to by się skończyły te patologiczne dodatkowe minuty.

Jedna minuta xddd

2

Za to zagranie to bym gwizdnął karnego dla realu

1

@FCB_dimiC kierowca to też mądry, na czołówkę z tirem…

2

@Aragorn33 fir dojczland

1

@ifoa Cypis/Mokra Jolanta „Ogórek”

0

@MichuZ44 czyli Doda i Stanowski będą teraz odpowiadać za każdą tragedię w tym kraju

15

@Luciano99 myślałem że moje walenie kapucyna do gejowskich pornosow z karłami to już hardcore

0

@Fog_W_1899 przeczytałem to całe i żałuję, zresztą ja się odnoszę do tego głównego komentarza.

„Przykro się na to patrzy co lewa część narobiła w głowach młodych ludzi i takich do 35 roku życia”.

Wyjeżdżasz z jakimiś teoriami jakby jakieś media lewicowe (które to niby są?) i politycy narzucali ludziom jakieś zmiany płci czy orientacji. Niby co wychwytuje, skoro cały post jest o tym, że rządy nie dbają o Polaków (napisałeś lewicowe to ci napisałem kiedy ostatnio lewica rządziła) i sieją jakąś swoją propagandę wmawiając ludziom swoje bzdety XD

A jeśli ci chodzi o lewicowe postulaty to tak, najlepiej zrobić wolny rynek, zaorać wszytkie lewicowe założenia i wszytko będzie super.

5

@D10SLEO to co roku wraca, niby nowe tropy itd, a nic z tego nie wynika. Za rok o tej porze roku znów sie okaże, że coś znaleźli i tak na okrągło.

1

@ToWinaSedziego morał z tego taki, lepiej kupić Alishe, przynajmniej będzie na co popatrzeć :)

2

@Fog_W_1899 lewicowe rządy xd

Kiedy niby lewica rządziła? Bo teraz to oni za bardzo nie mają nic do gadania, w latach 15-23 też nie rządzili, wcześniej przez 8 lat też nie było żadnej lewicy w rządzie.
Ostatnio lewica to rządziła w latach 01-05. Typowa myśl prawakow, zwalić wszytko na lewice i pora na CSa XD

0

@Fog_W_1899 oh, jak dobrze, że gdy rządziła Zjednoczona Prawica to ludziom żyło się super prawda? Prawda?

1

@kubix05 idealny dzień żeby przewalić pół wypłaty na klocki :D

0

@Colon można prosić o oznaczanie?

4

@blakkudium chciał wydymac Freda, Fred wydymal jego xd

2

@misterio pierwsze połowa to pewnie będzie męczarnia i granie totalnej sraki, w drugiej połowie się rozkręci i wgramy. Czyli w sumie powtórka bedzie z meczu ze Sparta i Oviedo

1

@blakkudium zajeb@ł jak wiadomo kto wiadomo kogo

4

@Popitek12 jeszcze tylko piwka brakuje

8

@blakkudium ale się im trafiło, mecz z realem, teraz mecz z nami.

Ale mam nadzieję, że to ich ostatni mecz w tej edycji PK.

8

Oho, cholera tutaj my idziemy znowu.

A pamiętacie te kibolskie ugrupowania, które miałby niby bronić granic, ogłosiły zbiórki na sprzęt, a potem zniknęły? XD

https://www.donald.pl/artykuly/FinWL8Fi/matecki-murem-za-tarczynskim-trzeba-wprowadzic-sluzby-ice-w-polsce

5

@BillyButcher zaraz Ci ktoś napisze, że i tak to rozkradną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?