Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@StevenGastonMartin99 pytasz się jakim cudem mają 41 pkt to ci napisałem. Mają Mbappe, który ich ciągnie za jaja, dlatego tyle nazbierali.
0
Typowy Real, zawsze u nich jeden gość musi odpalić i pociągnąć te drużynę do wygranej xD
O karnym nie zapominając
1
@Luciano99 la liga to już lata świetlne za PL. 10 lat temu takie Bournemouth było na poziomie jakiegoś Levante, teraz to nie ma co porównywać.
0
@StevenGastonMartin99 mają żółwia
2
@heniusss dla mnie ewidentny karny dla realu madryt
1
@LukaszFan w sumie to już się biją bo im to bliżej do strefy spadkowej niż do pucharów
1
Williams z taką grą to nawet nie zostanie legenda Athleticu xD
0
@FcPortoFan1999 On to by został nawet gdyby spadli
1
@michaleu idealny przykład One Season Wonder’a
0
Co myślicie o serialu „Yellowstone”. Warto go obejrzeć?
1
@NeroTFP1 będzie to regularna seria? Bo fajnie się to czyta, a jeszcze lepiej sie tego słucha ;)
4
@kubix05 jemu to by się przydał obok jakiś mentor, typu Martinez. Obok niego grał o wiele lepiej i był pewniejszy.
1
@mekston żeby się potem nie okazało, że jednak będzie 2/3 msc
0
@pt9 a trzeba było tych Krzyżaków tutaj nie sprowadzać
13
@norbi77 maszyna losująca akurat wylosowała, że był spalony
1
@Toretto @madl1l3nho @DragonxNF
No to mamy trochę przesrane lekko mówiąc
0
Ile mniej więcej Pedri może pauzować?
0
Olmo, gdybyś ty tylko szklanka nie był…
1
@DragonxNF weź nie przypominaj bo się poryczę
5
Slavia przez wcześniejsze 6 meczów LM strzeliła 2 bramki, tyle ile nam w pierwszej połowie. Ta nasza obrona to się nadaje do tarcia chrzanu.
2
Ktoś tutaj przed meczem pisał, że nie strzelili gola od 5 meczów ale nam musieli walnąć xd
Pozdro kolego xd
1
@blakkudium przypominają mi te bodajże z sezonu 16/17. Jak dla mnie świetne.
10
@D10SLEO tyle było żartów z Bidena, że „hehe stary dziadek już nie myśli”. Ciekawe co powiedzą na to ludzie, którzy tak pisali xd
4
Propozycja na dzisiaj: „Yellow Submarine” od The Beatles. Piosenka pochodzi z siódmego studyjnego albumu „Revolver” z 1966 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
6
@Kgorecki2500 potwierdzam, stałem obok Boga, gdy wypowiadał te słowa.
1
Maszyna Alvaro ruszyła i nic już jej nie zatrzyma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Propozycja na dzisiaj: „Knockin' on Heaven's Door” od Boba Dylana. Piosenka została stworzona do soundtracku filmu „Patt Garrett and Billy the King z 1973 roku.
Wolicie oryginał czy może cover w wykonaniu Gunsów?
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@Kgorecki2500 ewentualnie rakiety mogą polecieć w Monako i Indonezję
13
Niech oni kupią porządnego obrońcę a nie kolejnego ofensywnego piłkarza, bo obrona to leży i kwiczy.