0

@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji

0

@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.

0

To są ci narodowcy? Hahahaha

https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw

1

@Comentateiro dla mnie dobrze zagrał, nie jego wina, że ding dong sobie ubzdurał jakiś strzał pietka, a Torres piłki nie potrafił przyjąć

1

@Safrani potwierdzam, byłem jednym z tych czterech facetów

3

Niestety ale my nie gramy w białych koszulkach więc nawet nie będą tego sprawdzać

1

Karny dla realu

3

Garcie pojebało
Silnie pojebany Garcia broni jak popierdolony

0

A mógł z przewrotki strzelać

0

Ten z Espanyolu to już się cieszył z bramki xd

23

Żoan usiądź mi na mordzie

4

@Kgorecki2500 jeszcze chyba po sylwestrze nie wytrzeźwieli

0

@Roobo nie wcale nie przeczytałem xd
Wasz ubóstwiany Trump jednak nie okazał się tak zajebisty jak to glosiliscie? No zdziwiony nie jestem, a pamietam jak prawica szału dostała, gdy wygrał.

1

@Roobo czyli jak zwykle prawica jest święta, a wszytko co złe pochodzi od lewicy

1

@Roobo pewnie tego nie pamięta już albo wyjęte z kontekstu


5

Propozycja na dzisiaj: „Girls & Boys” od Blur. Piosenka pochodzi z trzeciego studyjnego albumu „Parklife” z 1994 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@Aragorn33 to pewnie przez te kurła gry i bezstresowe wychowanie

1

@Rifek Ciasto rafaello robię właśnie teraz. Módlcie się żeby wyszło xd

3

@DragonxNF z 8, wiem słabo, ale zacząłem w sumie czytać gdzieś od końcówki października.
W następnym roku obiecuję poprawę :D

1

@Kgorecki2500 szok i niedowierzanie normalnie

2

@NeroTFP1 ja tam lubię oglądać jak sąsiad puszcza połowę wypłaty w powietrze xd

0

@Cross999 mi też siadł ten album, jeszcze nieraz będzie z tego propozycja

4

Propozycja na dzisiaj: „Oh Well” od duetu Slash & Chris Stapleton. Utwór pochodzi z albumu „Orgy Of The Damned” z 2024 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Popitek12 przy nieodpowiednim mieście „goat” wstawiłeś

0

@Zelazny_Mike Donald Trump! Donald Trump!

1

@Kapitan hawk Sławomir „Miłość w Zakopanem” :)

1

@Safrani ale jak to, przecież wczoraj czytałem, że Trump nazwał rozmowę z Putinem „bardzo owocna”.

2

@PatrychoO tam jest tyle bugów że ciężko to zliczyć

0

@Messibestplayerintheworld czyli teraz zamiast jednego paralityka o nazwisku Araujo to będziemy mieli dwóch paralityków o takim nazwisku, świetnie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?