Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji
0
@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.
0
To są ci narodowcy? Hahahaha
https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw
1
@Comentateiro dla mnie dobrze zagrał, nie jego wina, że ding dong sobie ubzdurał jakiś strzał pietka, a Torres piłki nie potrafił przyjąć
1
@Safrani potwierdzam, byłem jednym z tych czterech facetów
0
@Popitek12 https://zapodaj.net/plik-wGDIW8KyIC
3
Niestety ale my nie gramy w białych koszulkach więc nawet nie będą tego sprawdzać
1
Karny dla realu
3
Garcie pojebało
Silnie pojebany Garcia broni jak popierdolony
0
A mógł z przewrotki strzelać
0
Ten z Espanyolu to już się cieszył z bramki xd
23
Żoan usiądź mi na mordzie
4
@Kgorecki2500 jeszcze chyba po sylwestrze nie wytrzeźwieli
0
@Roobo nie wcale nie przeczytałem xd
Wasz ubóstwiany Trump jednak nie okazał się tak zajebisty jak to glosiliscie? No zdziwiony nie jestem, a pamietam jak prawica szału dostała, gdy wygrał.
1
@Roobo czyli jak zwykle prawica jest święta, a wszytko co złe pochodzi od lewicy
1
@Roobo pewnie tego nie pamięta już albo wyjęte z kontekstu
5
Propozycja na dzisiaj: „Girls & Boys” od Blur. Piosenka pochodzi z trzeciego studyjnego albumu „Parklife” z 1994 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@Aragorn33 to pewnie przez te kurła gry i bezstresowe wychowanie
1
@Rifek Ciasto rafaello robię właśnie teraz. Módlcie się żeby wyszło xd
3
@DragonxNF z 8, wiem słabo, ale zacząłem w sumie czytać gdzieś od końcówki października.
W następnym roku obiecuję poprawę :D
1
@Kgorecki2500 szok i niedowierzanie normalnie
2
@NeroTFP1 ja tam lubię oglądać jak sąsiad puszcza połowę wypłaty w powietrze xd
0
@Cross999 mi też siadł ten album, jeszcze nieraz będzie z tego propozycja
4
Propozycja na dzisiaj: „Oh Well” od duetu Slash & Chris Stapleton. Utwór pochodzi z albumu „Orgy Of The Damned” z 2024 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Popitek12 przy nieodpowiednim mieście „goat” wstawiłeś
0
@Zelazny_Mike Donald Trump! Donald Trump!
1
@Kapitan hawk Sławomir „Miłość w Zakopanem” :)
1
@Safrani ale jak to, przecież wczoraj czytałem, że Trump nazwał rozmowę z Putinem „bardzo owocna”.
2
@PatrychoO tam jest tyle bugów że ciężko to zliczyć
0
@Messibestplayerintheworld czyli teraz zamiast jednego paralityka o nazwisku Araujo to będziemy mieli dwóch paralityków o takim nazwisku, świetnie XD