1

@blakkudium czarno to widzę

3

Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.

https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd

https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA

Cena: 34,99 ojro

1

@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.

0

@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.

2

@Ojciec5tkidzieci @malicinho @maroon nie wiem no, dla mnie wiekszymi szkodnikami to są ci co staną dostawczakiem metr od pasów i nic kompletnie nie widać, gdy chcesz przejść. Czasem przesadza, okej, ale często ma rację i nie trudno się z nim zgodzić, jak na przykład w filmiku, gdzie kierowcy zrobili sobie z chodniku wjazd na parking i pieszy musiał czekać aż łaskawy kierowca przejedzie. Jednak przepisy są po to, żeby je przestrzegać. Chociaż nie wszystkie jego akcje mi się podobają, to jednak w większości go popieram.

0

@DariaFCB oj ja nwm czy to dla poklasku było, jeśli tak to ma bujna wyobraźnię

0

@vivalaice21 mi się bardzo podobało „Morderstwo w Orient Express” i „Stary człowiek i morze””.

1

@Azazel_Pazuzu panie, on miał pewnie horom curke i kartę inwalidy więc mu można bylo wjechać do biedronki autem. Zresztą na parkingu pewnie miejsca nie było albo był zbyt daleko

6

@Czyhrynski @KamQiX z drugiej strony walczy z ludźmi, którzy też utrudnia życie innym, bo czasem to samochody tak stoją, że przejść się nie da, o parkowaniu przy albo na przejściu pieszych nie wspominając.

1

Co sądzicie o takim gościu na YT jak „Konfitura”?

Dobra robotę robi czy jednak utrudnia innym życie?

0

@JordiAlbion tego też nie kojarzę

0

@RozowaPantera eee to nie tak dawno było, z 2-3 msc temu

4

Tę nutkę usłyszałem ostatnio w KFC podczas stania w kolejce, spodobała mi się na tyle, że udostępnie ją tutaj. Piosenka pochodzi z albumu „Morris Road” z 2003 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@dge21 weź te historie przekaż reżyserom „Ukrytej Prawdy” może jakiś odcinek nagrają na podstawie Twoich dokonań

0

@RozowaPantera szykuje się większa drama niż ta kiedyś z nie ustąpieniem miejsca XD

0

@PatrychoO też lubię niektóre piosenki z polskiego rapu, nawet czasem odpalę sobie Matę z z 2020, bo wtedy miał całkiem niezłe numery, ale jednak wątpię, że jest aktualnie najpopularniejszym artystą, te jego nowe numery wołają o pomstę do nieba. Taco w sumie lubię, ale nie nazwałbym się jego fanem, a Bedoes, Sobel i White to XD

6

@PatrychoO dno i 10 metrów mułu

5

Wjechało Wrapped na Spotify więc się pochwalcie.

Tutaj moje:
Ulubieni wykonawcy:
1. Lynyrd Skynyrd
2. RHCP
3. Stonsi
4.Lady Pank
5. Bon Jovi

Ulubione utwory:
1. Californication
2. Everlong
3. Free Bird
4. Fade To Black
5. Wanted Dead Or Alive

@DragonxNF @Walker @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Safrani @misterio @Pedri16Future

0

@Roobo tylko że w LM nie jest aż tak ciężko awansować, zresztą kasa mała za to nie jest.

0

@Roobo a w lidze mistrzów 1 pkt i bilans 2:10 XD

2

@VeB 1899 @mrboom dobra, teraz zobaczyłem info, że znowu pauzuje kilka tygodni. Jednak odwołuję swoje słowa XD

3

Mega się cieszę, że Olmo zamknął mi mordę tymi dwoma ostatnimi meczami, oby jak najczęściej to robił.

0

@ShawnC oj sporo osób ma ból dupy o to, co rok ten temat wraca.

Nie twierdzę, że ma coś wspólnego.

2

@Fog_W_1899 jak cię to nie interesuje to po co komentujesz

2

Co roku jest ból dupy o to Halloween, że jak tak można obchodzić święto szatana, przebierać się i tak dalej.

Tymczasem nikt nie ma pretensji o imprezy Andrzejkowe, rozumiem, że zabobony, wróżenie, przebieranie się w ten nie jest już grzechem. Pamiętam, że u mnie w podstawówce były organizowane takie zabawy (z 15 lat temu to było) i jakoś nikt nie miał problemów z tym.

4

@tomek8756 PiS to hipokryci? Stare, znałem.

0

@NeroTFP1 To wolny rynek jednak nie jest dobry?

5

Tak tak a ja nie jeżdżę Ferrari nie dlatego że mnie nie stać tylko dlatego, że wolę Passata.

3

@vangoor czyżby ojcem został pewien łysy pan

2

@4drian0 albo podwyżka albo kolejny sabotaż ligi mistrzów. Wybierzcie mądrze szwagry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?