Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium czarno to widzę
3
Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.
https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd
https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA
Cena: 34,99 ojro
1
@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.
0
@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.
2
@Ojciec5tkidzieci @malicinho @maroon nie wiem no, dla mnie wiekszymi szkodnikami to są ci co staną dostawczakiem metr od pasów i nic kompletnie nie widać, gdy chcesz przejść. Czasem przesadza, okej, ale często ma rację i nie trudno się z nim zgodzić, jak na przykład w filmiku, gdzie kierowcy zrobili sobie z chodniku wjazd na parking i pieszy musiał czekać aż łaskawy kierowca przejedzie. Jednak przepisy są po to, żeby je przestrzegać. Chociaż nie wszystkie jego akcje mi się podobają, to jednak w większości go popieram.
0
@DariaFCB oj ja nwm czy to dla poklasku było, jeśli tak to ma bujna wyobraźnię
0
@vivalaice21 mi się bardzo podobało „Morderstwo w Orient Express” i „Stary człowiek i morze””.
1
@Azazel_Pazuzu panie, on miał pewnie horom curke i kartę inwalidy więc mu można bylo wjechać do biedronki autem. Zresztą na parkingu pewnie miejsca nie było albo był zbyt daleko
6
@Czyhrynski @KamQiX z drugiej strony walczy z ludźmi, którzy też utrudnia życie innym, bo czasem to samochody tak stoją, że przejść się nie da, o parkowaniu przy albo na przejściu pieszych nie wspominając.
1
Co sądzicie o takim gościu na YT jak „Konfitura”?
Dobra robotę robi czy jednak utrudnia innym życie?
0
@JordiAlbion tego też nie kojarzę
0
@RozowaPantera eee to nie tak dawno było, z 2-3 msc temu
4
Tę nutkę usłyszałem ostatnio w KFC podczas stania w kolejce, spodobała mi się na tyle, że udostępnie ją tutaj. Piosenka pochodzi z albumu „Morris Road” z 2003 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@dge21 weź te historie przekaż reżyserom „Ukrytej Prawdy” może jakiś odcinek nagrają na podstawie Twoich dokonań
0
@RozowaPantera szykuje się większa drama niż ta kiedyś z nie ustąpieniem miejsca XD
0
@PatrychoO też lubię niektóre piosenki z polskiego rapu, nawet czasem odpalę sobie Matę z z 2020, bo wtedy miał całkiem niezłe numery, ale jednak wątpię, że jest aktualnie najpopularniejszym artystą, te jego nowe numery wołają o pomstę do nieba. Taco w sumie lubię, ale nie nazwałbym się jego fanem, a Bedoes, Sobel i White to XD
6
@PatrychoO dno i 10 metrów mułu
5
Wjechało Wrapped na Spotify więc się pochwalcie.
Tutaj moje:
Ulubieni wykonawcy:
1. Lynyrd Skynyrd
2. RHCP
3. Stonsi
4.Lady Pank
5. Bon Jovi
Ulubione utwory:
1. Californication
2. Everlong
3. Free Bird
4. Fade To Black
5. Wanted Dead Or Alive
@DragonxNF @Walker @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Safrani @misterio @Pedri16Future
0
@Roobo tylko że w LM nie jest aż tak ciężko awansować, zresztą kasa mała za to nie jest.
0
@Roobo a w lidze mistrzów 1 pkt i bilans 2:10 XD
2
@VeB 1899 @mrboom dobra, teraz zobaczyłem info, że znowu pauzuje kilka tygodni. Jednak odwołuję swoje słowa XD
3
Mega się cieszę, że Olmo zamknął mi mordę tymi dwoma ostatnimi meczami, oby jak najczęściej to robił.
0
@ShawnC oj sporo osób ma ból dupy o to, co rok ten temat wraca.
Nie twierdzę, że ma coś wspólnego.
2
@Fog_W_1899 jak cię to nie interesuje to po co komentujesz
2
Co roku jest ból dupy o to Halloween, że jak tak można obchodzić święto szatana, przebierać się i tak dalej.
Tymczasem nikt nie ma pretensji o imprezy Andrzejkowe, rozumiem, że zabobony, wróżenie, przebieranie się w ten nie jest już grzechem. Pamiętam, że u mnie w podstawówce były organizowane takie zabawy (z 15 lat temu to było) i jakoś nikt nie miał problemów z tym.
4
@tomek8756 PiS to hipokryci? Stare, znałem.
0
@NeroTFP1 To wolny rynek jednak nie jest dobry?
5
Tak tak a ja nie jeżdżę Ferrari nie dlatego że mnie nie stać tylko dlatego, że wolę Passata.
3
@vangoor czyżby ojcem został pewien łysy pan
2
@4drian0 albo podwyżka albo kolejny sabotaż ligi mistrzów. Wybierzcie mądrze szwagry.