Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wakawaka ostatnio co innego pisaliście
0
@Transu96 tydzień bez błędu to tydzień stracony
6
Propozycja na dzisiaj: „Give In To Me” od duetu MJ & Slash. Piosenka pochodzi z albumu „Dangerous” z 1991 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@Luciano99 każda nutka od Kut@s Records
6
Ale będzie składane :)
https://zapodaj.net/plik-wgerqls419
@Kgorecki2500
45
Ehhh znowu Negreira przekręcił real, gdyby normalny sędzia sędziował mecz to by wygrali.
3
@Karol145 miałem właśnie to wstawić tutaj xd
Niezła januszerka, kraj kwitnącej cebuli.
2
@macio_944 kontrowersyjny karny przesądził mecz uga buga
2
@macio_944 @Luciano99 to Ty obstawiałeś? Bo Twoje typy zawsze bezbłędne sa.
1
@MessiForeverTheBest 3 dniowa trwająca kilka lat
0
Kurde a liczyłem na spotkanie Haiti-Jordania. Niesamowite meczycho by było.
1
@MessiForeverTheBest to będzie specjalna operacja wojskowa
0
@maroon Tobie nie przeszkadza, mi przeszkadza, bardziej chodzi o bezpieczeństwo niz o komfort i to czy się przeciśniesz czy nie.
1
@maroon nie obraź się, ale gadasz bzdety. Skoro we Włoszech jest taka patologia to po co przenosić ją do Polski? Chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla samochodów i koniec tematu. To samo tyczy się pieszych, bo będąc w Hiszpanii zauważyłem strasznie luźne podejście do przechodzenia na pasach, nawet raz babka przeszła obok policjantów i zero reakcji. Rowerem wjadę sobie na autostradę, no bo skoro samochody jeżdżą chodnikiem/ścieżka rowerowa to ja mogę sobie ciupać 20 km/h Zakopianką.
1
@Castro Herr Mentzen
1
@blakkudium czarno to widzę
3
Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.
https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd
https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA
Cena: 34,99 ojro
1
@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.
0
@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.
2
@Ojciec5tkidzieci @malicinho @maroon nie wiem no, dla mnie wiekszymi szkodnikami to są ci co staną dostawczakiem metr od pasów i nic kompletnie nie widać, gdy chcesz przejść. Czasem przesadza, okej, ale często ma rację i nie trudno się z nim zgodzić, jak na przykład w filmiku, gdzie kierowcy zrobili sobie z chodniku wjazd na parking i pieszy musiał czekać aż łaskawy kierowca przejedzie. Jednak przepisy są po to, żeby je przestrzegać. Chociaż nie wszystkie jego akcje mi się podobają, to jednak w większości go popieram.
0
@DariaFCB oj ja nwm czy to dla poklasku było, jeśli tak to ma bujna wyobraźnię
0
@vivalaice21 mi się bardzo podobało „Morderstwo w Orient Express” i „Stary człowiek i morze””.
1
@Azazel_Pazuzu panie, on miał pewnie horom curke i kartę inwalidy więc mu można bylo wjechać do biedronki autem. Zresztą na parkingu pewnie miejsca nie było albo był zbyt daleko
6
@Czyhrynski @KamQiX z drugiej strony walczy z ludźmi, którzy też utrudnia życie innym, bo czasem to samochody tak stoją, że przejść się nie da, o parkowaniu przy albo na przejściu pieszych nie wspominając.
1
Co sądzicie o takim gościu na YT jak „Konfitura”?
Dobra robotę robi czy jednak utrudnia innym życie?
0
@JordiAlbion tego też nie kojarzę
0
@RozowaPantera eee to nie tak dawno było, z 2-3 msc temu
4
Tę nutkę usłyszałem ostatnio w KFC podczas stania w kolejce, spodobała mi się na tyle, że udostępnie ją tutaj. Piosenka pochodzi z albumu „Morris Road” z 2003 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@dge21 weź te historie przekaż reżyserom „Ukrytej Prawdy” może jakiś odcinek nagrają na podstawie Twoich dokonań
0
@RozowaPantera szykuje się większa drama niż ta kiedyś z nie ustąpieniem miejsca XD