1

@wakawaka ostatnio co innego pisaliście

0

@Transu96 tydzień bez błędu to tydzień stracony

6

Propozycja na dzisiaj: „Give In To Me” od duetu MJ & Slash. Piosenka pochodzi z albumu „Dangerous” z 1991 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@Luciano99 każda nutka od Kut@s Records

6

45

Ehhh znowu Negreira przekręcił real, gdyby normalny sędzia sędziował mecz to by wygrali.

3

@Karol145 miałem właśnie to wstawić tutaj xd

Niezła januszerka, kraj kwitnącej cebuli.

2

@macio_944 kontrowersyjny karny przesądził mecz uga buga

2

@macio_944 @Luciano99 to Ty obstawiałeś? Bo Twoje typy zawsze bezbłędne sa.

1

@MessiForeverTheBest 3 dniowa trwająca kilka lat

0

Kurde a liczyłem na spotkanie Haiti-Jordania. Niesamowite meczycho by było.

1

@MessiForeverTheBest to będzie specjalna operacja wojskowa

0

@maroon Tobie nie przeszkadza, mi przeszkadza, bardziej chodzi o bezpieczeństwo niz o komfort i to czy się przeciśniesz czy nie.

1

@maroon nie obraź się, ale gadasz bzdety. Skoro we Włoszech jest taka patologia to po co przenosić ją do Polski? Chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla samochodów i koniec tematu. To samo tyczy się pieszych, bo będąc w Hiszpanii zauważyłem strasznie luźne podejście do przechodzenia na pasach, nawet raz babka przeszła obok policjantów i zero reakcji. Rowerem wjadę sobie na autostradę, no bo skoro samochody jeżdżą chodnikiem/ścieżka rowerowa to ja mogę sobie ciupać 20 km/h Zakopianką.

1

@Castro Herr Mentzen

1

@blakkudium czarno to widzę

3

Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.

https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd

https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA

Cena: 34,99 ojro

1

@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.

0

@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.

2

@Ojciec5tkidzieci @malicinho @maroon nie wiem no, dla mnie wiekszymi szkodnikami to są ci co staną dostawczakiem metr od pasów i nic kompletnie nie widać, gdy chcesz przejść. Czasem przesadza, okej, ale często ma rację i nie trudno się z nim zgodzić, jak na przykład w filmiku, gdzie kierowcy zrobili sobie z chodniku wjazd na parking i pieszy musiał czekać aż łaskawy kierowca przejedzie. Jednak przepisy są po to, żeby je przestrzegać. Chociaż nie wszystkie jego akcje mi się podobają, to jednak w większości go popieram.

0

@DariaFCB oj ja nwm czy to dla poklasku było, jeśli tak to ma bujna wyobraźnię

0

@vivalaice21 mi się bardzo podobało „Morderstwo w Orient Express” i „Stary człowiek i morze””.

1

@Azazel_Pazuzu panie, on miał pewnie horom curke i kartę inwalidy więc mu można bylo wjechać do biedronki autem. Zresztą na parkingu pewnie miejsca nie było albo był zbyt daleko

6

@Czyhrynski @KamQiX z drugiej strony walczy z ludźmi, którzy też utrudnia życie innym, bo czasem to samochody tak stoją, że przejść się nie da, o parkowaniu przy albo na przejściu pieszych nie wspominając.

1

Co sądzicie o takim gościu na YT jak „Konfitura”?

Dobra robotę robi czy jednak utrudnia innym życie?

0

@JordiAlbion tego też nie kojarzę

0

@RozowaPantera eee to nie tak dawno było, z 2-3 msc temu

4

Tę nutkę usłyszałem ostatnio w KFC podczas stania w kolejce, spodobała mi się na tyle, że udostępnie ją tutaj. Piosenka pochodzi z albumu „Morris Road” z 2003 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@dge21 weź te historie przekaż reżyserom „Ukrytej Prawdy” może jakiś odcinek nagrają na podstawie Twoich dokonań

0

@RozowaPantera szykuje się większa drama niż ta kiedyś z nie ustąpieniem miejsca XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?