Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lajcior dwór to moze byc taki budynek, a nie określenie jako „wyjść na zewnątrz” ;)
3
@Bolton ja też lubię ale gdy siedzę w domu, bo jak mam wyjść na pole to już nie lubię
6
@draxidox a skoro chciał na chwilę zaparkować to nie ma problemu.
Tak jakby argument „mam dzieci” i „ja tylko na chwilę” uprawniał do łamania przepisów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oczywiście doliczone 2137 minut, rzut karny w ostatnie minucie. Zajebisty jest ten klub.
0
Oczekiwane bramki 5.26 xdddd
1
Oj żeby to się nie zemściło
1
@Marusek a pierwsza solowka to „Californication” :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Marusek u mnie taki pierwszy poważny to chyba był „Son Of The Blue Sky” od Wilków
2
@Marusek House of the Rising Sun - pamiętam jak na początku to obczajałem, piosenka must learn dla każdego gitarzysty
0
@blakkudium o kurde, a pamiętam ja się mówiło o nim w kontekście transferu do Barcy. Myślałem, że jak już odejdzie to do jakiegoś wieszkego Europejskiego klubu typu Atletico albo ktoś z PL.
0
@tbas no to wiadomo, UEFA wiecznie mało kasy. Już i tak zamiast 6 meczów w fazie ligowej jest 8.
0
@Soetie nawet bym powiedział, że wtedy by było ciekawiej, bo dużo by zależało od bilansu, ale racja, że sporo większych klubów by pewnie odpadło
5
Byłem mocno sceptycznie nastawiony co do tego nowego formatu rozgrywek LM, ale jednak muszę powiedzieć, że okazało się to dobrym pomysłem, poza jednym wyjątkiem.
Imo lepiej, gdyby zrobili Top16 i od razu awans do 1/8 niż granie tych play off-ów. Drużyny juz i tak mają napięty terminarz, a tutaj dochodzą jeszcze dwa mecze, a druga to w sumie mniej ważna sprawa, ale łatwiej zawodnikowi, który gra w drużynie która rozgrywa te play off-y zgarnąć króla strzelców, ponieważ ma dwa mecze więcej od innych.
A Wy co myślicie o tym?
@Safrani @tbas @michal26 @Kgorecki2500 @DragonxNF
0
@Sysia11 chłop jest tak napompowany, że zaraz pęknie.
0
@michal26 Holandia ładnie się skompromitowała i bardzo dobrze. Teraz trzeba trzymać kciuki za każdy polski zespół. Szkoda jedynie, że Legia bawiła się w jakieś wychodzenie rezerwowym składem na mecze LK przez co odpali, nabili by trochę punktów.
1
@Kgorecki2500 z pomarańczowym średnio się dogadują to idą do komuchow. Z deszczu pod rynnę.
2
@Jakchcesz babka jakiegoś homunculusa hoduje chyba
1
@KamQiX tylko że w sumie oni ciężkich przeciwników nie mieli w LM, a pewnie sporo by zarobili gdyby weszli do Top24, zresztą pierwszy raz widzę zespół, który olewa LM.
1
Niech mi ktoś lognicznie wytłumaczy o co chodzi z tym Villarealem.
- odpadli z PK z Racingiem Santander
- w lidze mistrzów 7 meczów przegranych, bez wygranej, najmniej strzelonych bramek razem ze Slavia
- w LaLiga jedna z lepszych drużyn, bardzo dobra forma i ich najlepszy sezon od dawna
1
@mr Barca wywalił się niczym Boateng
8
Ale co wygrali 6-1 z Monaco to ich
0
@BorzyKrzys mądry Krzysiu po szkodzie, zresztą dla mnie to niepojęte, że gość nie zaprasza Braun za prorosyjskie treści, ale zaprosił tych kamratów xd
0
@Kozinho. Naszego meczu z Psg nic nie przebije
0
@Karol145 @Karol145 ci panowie także top, ale jednak dla mnie trochę gorsi
0
@D10SLEO pod względem głosu to nikt lepszy chyba też nie przychodzi mi do głowy. Ja osobiście bardzo lubię też komentarz Laskowskiego, nie pod względem głosu, ale bardziej pod względem samego komentarza i tych jego powiedzonek.
0
@D10SLEO obecnie chyba najlepszy komentator w Polsce, ewentualnie ścisła czołówka
2
Tryplet realu:
- przewalić z Albacete
- przegrać Superpuchar z bankrutem
- odpaść z top 8 i w dodatku przeciwny bramkarz strzela ci bramkę
1
@Consigliere kurevsko nedobre novinky