Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs sędziowie to jedno, nasza fatalna gra to drugie. W pierwszej połowie mecz powinien być zamknięty i żaden agent madrycki z gwizdkiem by już tego nie popsul.
1
Madryciarze to widzę już świętują jakby mistrza zdobyli xd
Przyjdzie mecz z nami i znowu na pzide dostaną.
0
@JimMorrisonFCB Do tego napastnicy w bramkę trafić sobie nie potrafią
0
Symulanci na pierwszym miejscu
1
@DragonxNF podczas mecz nie wchodzić bo szambo wybija, poza meczami też lepiej nie wchodzić, bo same polityczne kłótnie xd
3
Wszyscy na sprzedaż, Flick out, Laporta out, Deco out, Yamala sprzedać póki mu nie odbiło, zwolniłbym nawet sprzątaczki czyszczące kible na Camp Nou.
1
@escarabajo oni obydwaj powinni siedzieć na ławie xd
4
3 bardzo dobre okazje i 0 bramek. Obrona przecieka niczym baba podczas okresu, napastnicy to chyba wychodzą na mecz po pieciu piwach, bo w światło bramki kopnąć nie potrafią.
4
Propozycja na dzisiaj: „Supersonic” od Oasis. Utwór znalazł się na albumie „Definitely Maybe” z 1994 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@gumaz ale eksperci xd
1
@kubix05 przeczytałem „listonosza i dręczyciela” i przez chwilę miałem laga xd
2
@Who_you_mam liga Negreiry
0
Atletico 3-0 w dupę od Rayo xddddd
A z nami się odpalili i zagrali mecz życia.
0
@damian16161212 patrząc na to co Lazio gra to bym powiedział, że tłumy przyszły
0
Idziemy całe czasy w górę, wcześniej dostawali po jednym karnym, teraz dwa, to co, w następnym meczu dostaną trzy?
9
@Aragorn33 „i tak by go sfaulował więc przewrócił się za wczasu żeby uniknąć ewentualnej kontuzji”
0
@Dankho94isback z czym przesadzam?
1
@TR3YWAY CR7 byłby dumny z tych symulek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
O co chodzi z tym realem kurde. Ja jakimś fanem teorii spiskowych nie jestem i nie chce mi się wierzyć, że sędziowie są przez nich jakoś opłaceni, ale kurde, oni za każde położenie się w polu karnym dostają karniaczka. Moje wytłumaczenie jest takie, że ta presja stosowana przez Real względem sędziów działa i oni się boją im nic nie podyktować, bo będzie gadanie. Przeciez te niektóre karne to są tak naciągane, że podchodzą pod symulke i to jeszcze w erze VARu.
0
Czyżby hat trick z karnych? W sumie przez ostatnie 2/3 mecze nie mieli karnego więc trzeba nadrobić w tym meczu.
0
Dawno penalty było, ale spokojnie, za wcześniejsze mecze jeszcze coś gwizdnie pewnie.
2
Penalty a favor del Real Madrid
1
@MirusAmisz gdy spotkasz Flicka to powiedz mu, żeby obniżył linię obrony, bo eksperci z LR powiedzieli, że to nie działa.
1
@Criss18Barca oby wygrali majstra, przyda się różnorodność w tej francuskiej lidze
1
@Bolton to kiedy na jaką randkę wyskoczymy?
4
Propozycja na dzisiaj: „Depending On You” od The Rolling Stones. Piosenka pochodzi z albumu „Hackney Diamonds” z 2023 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
5
@jakub1906 ta skrajna lewica jest z Tobą w pokoju?
9
@Arden ooo widzę chlopskorozumski psycholog
1
@misterio żarty żartami, ale ten ból po tym meczu to nawet nie ma podjazdu do tego jakiego wkur@a miałem po meczu z Live. W sumie do dzisiaj mnie to piecze, a minęło 7 lat.