Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I po co komuś jakies TVNy, Republiki czy inne Polsaty, skoro można wejść na najlepsze polityczne forum - La Bambe i wiedzieć wszytko co wydarzyło się na świecie w przeciągu ostatnich 24h.
1
@Zbyszard w sensie nie podobają ci się ich piosenki czy o co dokładnie chodzi?
0
@MessiForeverTheBest ej ale bez takich tutaj proszę
2
@Zoker tak naprawdę jest to jeden człowiek:
https://zapodaj.net/plik-SjPvfY0dow
1
@Jakchcesz #MuremZaJakChcesz
0
@Bykunn eksperci na LR piszą, że tak więc na 100% potwierdone
2
Widzę, że jeszcze nie było tej informacji, wiec: Dro został zesłany do rezerw.
1
@Kozinho.
- La Bamba
- merytoryczna dyskusja
Wybierz jedno xd
1
@Arden granie na gitarze, czytanie książek od niedawna, jeżdżenie na rowerze i pograć też w gry jakieś lubię.
6
@CurryTheGoat30 Ja to widziałem kiedyś jak pewna drużyna zaczynająca się na „R”, a kończąca na „-eal Madryt” dostała karnego za to, że zawodnik prześcieradeł popchnął swojego kolegę z zespołu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@lajcior nic, umyję tylko bydlaka
0
@Jakchcesz ja posłuchałem się porad LeBrona i zacząłem grać w kasynie. Zastawiasz od razu dom, pieniądze od rodziców i znajomych, oszczędności twojego życia i patrzysz tylko jak powiększasz majątek na ruletce.
0
@Zoker „posiadanie ładnego ciała”, mój brzuszek piwny lubi to
1
@DragonxNF klasyka na NCS. Bardzo lubię.
1
@Safrani Pierwszy sezon wiadomo, że lepszy, ale ten drugi też spoko. Licze teraz, że trzeci szybko wyjdzie :D
0
Ależ powrót, 6 minut z Rennes, 5 minut z PSG i 22 minuty z Brestem.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/pogba-otrzymal-specjalna-nagrode-nietypowe-wyroznienie/290141
0
@draxidox wow, aż dziwne, że nie skończyło sie na potężnym pouczeniu.
0
@lithotripter no bo to FB, najgorsze gówno z tych wszystkich instagramów, twitterów, redditów.
0
@Chimera -1 także nie jest źle
1
@Gary czasem, gdyby mniej gadał to lepiej by na tym wyszedl, CN to idealny przykład.
0
@kaamil1910 było juz tutaj o tym z 10 razy xD
1
@majkiii racja, szkoda jedynie, że takie bagno było z tym odejściem Xaviego.
1
@Dankho94isback właśnie, o tym jeszcze zapomniałem
0
@Pedri16Future aaaa nie dopisałem. W skali szkolnej.
5
@Pedri16Future mnie najbardziej rozwala to, że gość pod własnym nazwiskiem wypisywał takie rzeczy. Jakby nie domyślił się, że pisząc to afera może być?
3
Jak oceniacie obecną kadencję Laporty? Dla mnie to takie 4 w skali szkolnej. Było kilka kompromitacji jak ten cyrk w sylwestra z Olmo, powrót na CN, cyrk z odejściem Xaviego, ale jednak trzeba wujowi oddać, że przywrócił Barce do grona najlepszych drużyn (bo od tego meczu z Bayernem to Barca się niezbyt do nich zaliczała) poprzez zatrudnienie pięknego Niemca.
7
@NerwowyFistaszek kurde to Olmo już wtedy grał u nas? Ehhh jak ten czas szybko leci, a mi się wydawało jakby z dwa lata temu do nas przyszedł
1
@Safrani ja przed obejrzeniem serialu też nie grałem, po pierwszy sezonie zacząłem dopiero grać.
2
@Zelazny_Mike nie no niemożliwe, przecież Putin chce pokoju, to pewnie Ukraińcy sami w siebie strzelają.