7

I po co komuś jakies TVNy, Republiki czy inne Polsaty, skoro można wejść na najlepsze polityczne forum - La Bambe i wiedzieć wszytko co wydarzyło się na świecie w przeciągu ostatnich 24h.

1

@Zbyszard w sensie nie podobają ci się ich piosenki czy o co dokładnie chodzi?

0

@MessiForeverTheBest ej ale bez takich tutaj proszę

2

@Zoker tak naprawdę jest to jeden człowiek:
https://zapodaj.net/plik-SjPvfY0dow

1

@Jakchcesz #MuremZaJakChcesz

0

@Bykunn eksperci na LR piszą, że tak więc na 100% potwierdone

2

Widzę, że jeszcze nie było tej informacji, wiec: Dro został zesłany do rezerw.

1

@Kozinho.
- La Bamba
- merytoryczna dyskusja
Wybierz jedno xd

1

@Arden granie na gitarze, czytanie książek od niedawna, jeżdżenie na rowerze i pograć też w gry jakieś lubię.

6

@CurryTheGoat30 Ja to widziałem kiedyś jak pewna drużyna zaczynająca się na „R”, a kończąca na „-eal Madryt” dostała karnego za to, że zawodnik prześcieradeł popchnął swojego kolegę z zespołu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@lajcior nic, umyję tylko bydlaka

0

@Jakchcesz ja posłuchałem się porad LeBrona i zacząłem grać w kasynie. Zastawiasz od razu dom, pieniądze od rodziców i znajomych, oszczędności twojego życia i patrzysz tylko jak powiększasz majątek na ruletce.

0

@Zoker „posiadanie ładnego ciała”, mój brzuszek piwny lubi to

1

@DragonxNF klasyka na NCS. Bardzo lubię.

1

@Safrani Pierwszy sezon wiadomo, że lepszy, ale ten drugi też spoko. Licze teraz, że trzeci szybko wyjdzie :D

0

Ależ powrót, 6 minut z Rennes, 5 minut z PSG i 22 minuty z Brestem.

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/pogba-otrzymal-specjalna-nagrode-nietypowe-wyroznienie/290141

0

@draxidox wow, aż dziwne, że nie skończyło sie na potężnym pouczeniu.

0

@lithotripter no bo to FB, najgorsze gówno z tych wszystkich instagramów, twitterów, redditów.

0

@Chimera -1 także nie jest źle

1

@Gary czasem, gdyby mniej gadał to lepiej by na tym wyszedl, CN to idealny przykład.

0

@kaamil1910 było juz tutaj o tym z 10 razy xD

1

@majkiii racja, szkoda jedynie, że takie bagno było z tym odejściem Xaviego.

1

@Dankho94isback właśnie, o tym jeszcze zapomniałem

0

@Pedri16Future aaaa nie dopisałem. W skali szkolnej.

5

@Pedri16Future mnie najbardziej rozwala to, że gość pod własnym nazwiskiem wypisywał takie rzeczy. Jakby nie domyślił się, że pisząc to afera może być?

3

Jak oceniacie obecną kadencję Laporty? Dla mnie to takie 4 w skali szkolnej. Było kilka kompromitacji jak ten cyrk w sylwestra z Olmo, powrót na CN, cyrk z odejściem Xaviego, ale jednak trzeba wujowi oddać, że przywrócił Barce do grona najlepszych drużyn (bo od tego meczu z Bayernem to Barca się niezbyt do nich zaliczała) poprzez zatrudnienie pięknego Niemca.


7

@NerwowyFistaszek kurde to Olmo już wtedy grał u nas? Ehhh jak ten czas szybko leci, a mi się wydawało jakby z dwa lata temu do nas przyszedł

1

@Safrani ja przed obejrzeniem serialu też nie grałem, po pierwszy sezonie zacząłem dopiero grać.

2

@Zelazny_Mike nie no niemożliwe, przecież Putin chce pokoju, to pewnie Ukraińcy sami w siebie strzelają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?