Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 a po rozwiezieniu żarcia chodziliśmy na kremówki
1
@snupson spiderman, dziedzictwo hogwartu, CP2077, astrobot w sumie spoko jest, it takes 2 ale to dla dwóch osób.
Szczególnie Spiderman jest zarąbisty.
0
@Lionel_Messi10 a za co my go kupimy, o późniejszej rejestracji nie wspominając.
0
@maroon a bo ja wiem
0
@Trojanek23 w sumie czemu irytującym? Ja znam całą masę bardziej irytujących polityków. Nie dziwię mu się, że mu czasem nerwy puszczały i wdawał się w pyskówki jak porównywali go do Jaruzelskiego czy inne tego typu teksty
3
Ładne pożegnanie
2
Dzisiaj w Hiszpanii jakiś prima aprilis jest?
1
@adamek20151 teraz jest jeszcze gorszy
1
@Bilon87 realować - kraść
1
@AxelF No to tam już musiał być u niego gruby alkoholizm. Też znam takiego gościa, który tak walił, że skończył w szpitalu, nie pamiętam co dokładnie mu się stało, ale było to coś poważnego. Od tego momentu nie może w ogóle pić, bo jeśli dostanie drugi raz taki atak (?) to są spore szanse że nie przeżyje.
0
@directedbyfcb przecież to nie pierwszy raz kiedy coś takiego się dzieje.
1
Carreras nie powołany.
Oczywiście z madryciakow to prawie nikt do kadry Hiszpanii nie jest powołany, nawet gość w takiej formie jak Carreras, ale za to z Barcy to jedzie taki Yamala co z kontuzją gra.
4
@Ghandi a prezydentem jest kombinator i przestępca xd
0
@tomek8756 niech się bija
4
Z racji, że za 8 dni minie równy rok od wydania albumu „From Zero”, propozycja na dzisiaj będzie numer „The Emptiness Machine”. To pierwszy album zespołu od czasów „One More Light”, z nową wokalistką oraz perkusistą.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Karol145 raz kupiłem na temu jakieś badziewia i nigdy więcej. Zresztą z nimi już niejedna afera była.
1
@AxelF jaja sobie robię, ja niestety nie mogę pić tymczasowo pewnie do lutego. Później już pewnie abstynentem nie będę ale jeśli ktoś trwa w takim postanowieniu to spoko.
0
@tomek8756 e to i tak spoko tematy, zdarzały się o wiele gorsze
2
@Aragorn33 wstaw coś politycznego i od razu będzie gownoburza xd
2
@spiderman1899 piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek to nie 3 dni ;)
2
@spiderman1899 chlanie, chlanie, a potem dla odmiany znowu chlanie
1
@spiderman1899 ty to uważaj żeby znowu na przymusowy urlop nie polecieć XD
0
@draxidox jeszcze z 5 razy zdąża to przesunąć
0
@karolpiłkarz ja lubię, nie wszystkie ale większość jest spoko
0
@FcPortoFan1999 te 60 baniek to bardzo uczciwa kwota była
0
No ale co Olmo zagrał dobry mecz z Getafe to jego.
4
@KrychaFCB o bramkarzu przeciwnika nie wspominając
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
W następnym meczu zagrają i tak wysoko postawiona obrona i będzie tak samo. Oni w ogóle wniosków nie wyciągają.