4

@Kgorecki2500 a po rozwiezieniu żarcia chodziliśmy na kremówki

1

@snupson spiderman, dziedzictwo hogwartu, CP2077, astrobot w sumie spoko jest, it takes 2 ale to dla dwóch osób.

Szczególnie Spiderman jest zarąbisty.

0

@Lionel_Messi10 a za co my go kupimy, o późniejszej rejestracji nie wspominając.

0

@maroon a bo ja wiem

0

@Trojanek23 w sumie czemu irytującym? Ja znam całą masę bardziej irytujących polityków. Nie dziwię mu się, że mu czasem nerwy puszczały i wdawał się w pyskówki jak porównywali go do Jaruzelskiego czy inne tego typu teksty

3

Ładne pożegnanie



2

Dzisiaj w Hiszpanii jakiś prima aprilis jest?

1

@adamek20151 teraz jest jeszcze gorszy

1

@Bilon87 realować - kraść

1

@AxelF No to tam już musiał być u niego gruby alkoholizm. Też znam takiego gościa, który tak walił, że skończył w szpitalu, nie pamiętam co dokładnie mu się stało, ale było to coś poważnego. Od tego momentu nie może w ogóle pić, bo jeśli dostanie drugi raz taki atak (?) to są spore szanse że nie przeżyje.

0

@directedbyfcb przecież to nie pierwszy raz kiedy coś takiego się dzieje.

1

Carreras nie powołany.

Oczywiście z madryciakow to prawie nikt do kadry Hiszpanii nie jest powołany, nawet gość w takiej formie jak Carreras, ale za to z Barcy to jedzie taki Yamala co z kontuzją gra.

4

@Ghandi a prezydentem jest kombinator i przestępca xd

0

@tomek8756 niech się bija

4

Z racji, że za 8 dni minie równy rok od wydania albumu „From Zero”, propozycja na dzisiaj będzie numer „The Emptiness Machine”. To pierwszy album zespołu od czasów „One More Light”, z nową wokalistką oraz perkusistą.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Karol145 raz kupiłem na temu jakieś badziewia i nigdy więcej. Zresztą z nimi już niejedna afera była.

1

@AxelF jaja sobie robię, ja niestety nie mogę pić tymczasowo pewnie do lutego. Później już pewnie abstynentem nie będę ale jeśli ktoś trwa w takim postanowieniu to spoko.

0

@tomek8756 e to i tak spoko tematy, zdarzały się o wiele gorsze

2

@Aragorn33 wstaw coś politycznego i od razu będzie gownoburza xd

2

@spiderman1899 piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek to nie 3 dni ;)

2

@spiderman1899 chlanie, chlanie, a potem dla odmiany znowu chlanie

1

@spiderman1899 ty to uważaj żeby znowu na przymusowy urlop nie polecieć XD

0

@draxidox jeszcze z 5 razy zdąża to przesunąć

0

@karolpiłkarz ja lubię, nie wszystkie ale większość jest spoko

0

@FcPortoFan1999 te 60 baniek to bardzo uczciwa kwota była

0

No ale co Olmo zagrał dobry mecz z Getafe to jego.

4

@KrychaFCB o bramkarzu przeciwnika nie wspominając

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W następnym meczu zagrają i tak wysoko postawiona obrona i będzie tak samo. Oni w ogóle wniosków nie wyciągają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?