Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojcio ja się spotkałem, szczególnie wśród starszych ludzi o mocno konserwatywnych poglądach. Dużo świat katolickich też czerpało właśnie z jais świat/rytuałów pogańskich, np choinka.
9
@NeroTFP1 uwielbiam te ich teksty „nie potrafi myśleć samodzielnie”. Od razu gdy widzę taki tekst już wiem że mam do czynienia z jakimś obłąkańcem.
0
@chosenone no tylko zimowy to masz naturalny czas bo leżymy w strefie utc+1, druga sprawa, że wschód słońca to byłby pewnie w okolicach 9
0
@Zoker i tak jakbyśmy mieli zmieniać czas na stałe to byłby to zimowy
1
@lithotripter oj tak, pełna zgoda.
4
Propozycja na dzisiaj: „Stone” od zespołu Whiskey Myers. Kawalek pochodzi z albumu „Mud” z 2016 roku.
W sumie to o tym zespole dowiedziałem się od jednego użytkownika z tej strony, dzięki za polecenie.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@spiderman1899 to jeszcze ten koniec świata nie nastąpił? Kurde, a ja od 2012 w bunkrze siedzę.
0
@mindbender84 po co aż tak daleko szukać, w tamtym sezonie jakie walki były w ostatnim ligowym klasyku z nami czy w meczu chyba z Celta Vigo w pucharze króla, brak dłuższej kary dla Mapeta za ostry wślizg, a i pewnie jeszcze kilka meczów by się znalazło.
13
@spiderman1899 fajnie się tam bawisz
https://zapodaj.net/plik-ESYHls3l1z
1
@Kgorecki2500 no Darek wiadomo legenda, ale słyszę Pełkę to ciary mam
3
Ależ to była dowalona seria szkoda, że nie wrzuca już odcinków z niej.
3
@Kgorecki2500 ja bym mu zrobił QS
2
@lincoln25 czyli przebieranie się w halloween i chodzenie za cukierkami jest zle, ale przebieranie się i chodzenie po pieniądze podczas kolędy już jest dobre. No poczytałem i ta nazwa nawiązuje do All Hallows Eve i nawet niema nic wspólnego z jakimś czczeniem szatana.
0
@lincoln25 a to katolik nie może obchodzić Halloween?
2
@damianex10 dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle ;)
1
@maroon jak amerykańskie skoro to się od Celtów wywodzi
3
@RozowaPantera Spoko „święto”, szkoda, że w Polsce nie jest szerzej obchodzone.
1
@ProMILs @Katalończyk 99 a wiecie co się stało w Madrycie? Sędzia lizał Pereza po odbycie.
0
@A4ron a co się wydarzyło?
0
@JordiAlbion czyli ogrywamy ich i wtedy mogą zniknąć
1
@spiderman1899 w sumie jakbyś wcisnął to do jelita by weszło kilka kabelków
2
@spiderman1899 to strach pomyśleć co w dupie musiał przemycać
8
A może by tak ta Melissa zmiotła z powierzchni ziemi ten śmieszny real madryt
0
@Krzysztof1987 ten syf to jest wszędzie reklamowany
8
To jest ten ich slawny mental? XDDD
Że jakiś żarcik dzieciaka ich rozbił?
1
@Comentateiro jak kończyć to z przytupem
0
@mmaciass i niby jaki procent społeczeństwa współpracuje z Ruskimi? Przecież to są pojedyncze przypadki, w każdym narodzie znajdą się jakieś czarne owce, wśród Polaków także były osoby współpracujące z hitlerowcami. Niby na jakie obozy oni są podzieleni, bo za bardzo nie rozumiem.
2
Tak naprawdę to pewnie Ukraińcy ukradli ten stolik i teraz próbują zwalić winę na Berkowicza, a to wszytko po to, żeby wepchnąć nas do wojny ze Szwecją.
https://zapodaj.net/plik-nT1v4uwqq7
2
@LeszekFCB nie wiedziałem, że nawet Maduro popiera PiS.
3
@Gibbon_FCB no dokładnie, przez ile lat Pique grał z Ramosem na środku obrony i jakoś problemu nie było. Żenujące są niektóre te artykuły.