Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to nie lepie było go sprzedać? W wakacje chyba Araby oferowali kilkadziesiąt baniek za niego.
1
@Comentateiro to ten sam stolik który mieli wywracać?
0
@MesQueUnClub_87 czyli jednak ten w aerozolu byś wybrał?
7
Propozycja na dzisiaj: „Road Tripin’” od papryczek. Kawalek pochodzi z albumu „Californication” wydanego w 1999 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@capricornusjrk a może to taki żarcik był
5
@michal26 ale proszę mnie tutaj od żadnych cepów nie wyzwać
0
Jaki gaz wybrać? W żelu wyczytałem, że jest lepszy pod tym względem, że nie oberwie się rykoszetem, gdy wiatr zawieje, ale trudniej trafić, gaz w aerozolu za to odwrotnie.
0
@spiderman1899 Xaviego bym mega chciał xd
0
@Giwera ja myślałem że już dawno ja oficjalnie zakończył
0
Wie ktoś może czy w Fallout 76 da się przechodzić główną fabułę w dwójkę? Bo gram ze znajomym i poboczne misje robimy sobie w dwóch, strzelamy się z tymi stworami itd ale głównych już się nie da zrobić, bo trzeba osobno.
A i te poboczne misje też są takie że w sumie to on ma inne a ja inne, a gramy tylko ze sobą, pojedynczo nikt nie gra.
Za każde rady thank you from the mountain.
5
@Faro no bez jaj, przecież za Flicka FDJ gra naprawdę przyzwoicie.
3
@macio_944 skoro Barca została zniszczona 2:1 to jak nazwać przegranie z szejkami 4:0?
1
Oni zawsze sa zadowoleni gdy mecz jest sędziowany na korzyść rządowych
3
@Kamiloza91 bo skoro wałek jest dla realiku to niedobre jest o tym mówić
3
@BARCA1899Messi niestety rel
1
@adi7adi8 to cel minimum :D
0
Czyli co, po jednym świetnym sezonie wracamy do grania sraki? XD
4
To co, Carvajal odbędzie jakąś rozmowę wychowawczą z męczennikiem, który odwalał cyrki podczas zmiany?
0
@tbas no ja pamiętam że w którymś artykule pisało, że nie wiadomo czy na klasyk zdąży. Raczej sobie tego nie wymyśliłem.
3
Taka padake w naszym tygodniu to ostatnio widziałem 4 dni temu
0
@tbas przecież było mówione od początku że najprawdopodobniej wróci po meczu z srealem
1
To tylko 5 pkt straty, jeszcze wiele się może wydarzyć przez sezon. Zaraz Rapha wraca, Garcia, Lewus więc będzie lepiej.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde na fb przy anulowanym golu żółwia pisali że wałek xd
0
Ja wierzę że to wygrają, albo że przynajmniej się ogarną w drugiej połowie. Po pierwszej połowie w meczu z Interem na San Siro też niby miało nie być comebacku, a wiadomo jak to później wyglądało
0
@clyde biedny realik wiecznie oszukany, zły sędzia im brameczki po spalonych anulował
1
@Hawajczyk jakim cudem? Gramy przeciwko realowi, dlatego takie rzeczy się odwalają
1
@spiderman1899 niech fryzurę zmieni to zacznie może lepiej grać
1
Ale madryciarze się na fejsie splaki o te anulowane bramki. Chyba że już są tak przyzwyczajeni że gwizdając im nielegalnie zdobyte bramki i za kopnięcie rywala dostają karnego
1
Haha a męczennik już świętował