0

@FcPortoFan1999 to nie lepie było go sprzedać? W wakacje chyba Araby oferowali kilkadziesiąt baniek za niego.

1

@Comentateiro to ten sam stolik który mieli wywracać?

0

@MesQueUnClub_87 czyli jednak ten w aerozolu byś wybrał?

7

Propozycja na dzisiaj: „Road Tripin’” od papryczek. Kawalek pochodzi z albumu „Californication” wydanego w 1999 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@capricornusjrk a może to taki żarcik był

5

@michal26 ale proszę mnie tutaj od żadnych cepów nie wyzwać

0

Jaki gaz wybrać? W żelu wyczytałem, że jest lepszy pod tym względem, że nie oberwie się rykoszetem, gdy wiatr zawieje, ale trudniej trafić, gaz w aerozolu za to odwrotnie.

0

@spiderman1899 Xaviego bym mega chciał xd

0

@Giwera ja myślałem że już dawno ja oficjalnie zakończył

0

Wie ktoś może czy w Fallout 76 da się przechodzić główną fabułę w dwójkę? Bo gram ze znajomym i poboczne misje robimy sobie w dwóch, strzelamy się z tymi stworami itd ale głównych już się nie da zrobić, bo trzeba osobno.

A i te poboczne misje też są takie że w sumie to on ma inne a ja inne, a gramy tylko ze sobą, pojedynczo nikt nie gra.

Za każde rady thank you from the mountain.

5

@Faro no bez jaj, przecież za Flicka FDJ gra naprawdę przyzwoicie.

3

@macio_944 skoro Barca została zniszczona 2:1 to jak nazwać przegranie z szejkami 4:0?

1

Oni zawsze sa zadowoleni gdy mecz jest sędziowany na korzyść rządowych

3

@Kamiloza91 bo skoro wałek jest dla realiku to niedobre jest o tym mówić

3

@BARCA1899Messi niestety rel

1

@adi7adi8 to cel minimum :D

0

Czyli co, po jednym świetnym sezonie wracamy do grania sraki? XD

4

To co, Carvajal odbędzie jakąś rozmowę wychowawczą z męczennikiem, który odwalał cyrki podczas zmiany?

0

@tbas no ja pamiętam że w którymś artykule pisało, że nie wiadomo czy na klasyk zdąży. Raczej sobie tego nie wymyśliłem.

3

Taka padake w naszym tygodniu to ostatnio widziałem 4 dni temu

0

@tbas przecież było mówione od początku że najprawdopodobniej wróci po meczu z srealem

1

To tylko 5 pkt straty, jeszcze wiele się może wydarzyć przez sezon. Zaraz Rapha wraca, Garcia, Lewus więc będzie lepiej.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde na fb przy anulowanym golu żółwia pisali że wałek xd

0

Ja wierzę że to wygrają, albo że przynajmniej się ogarną w drugiej połowie. Po pierwszej połowie w meczu z Interem na San Siro też niby miało nie być comebacku, a wiadomo jak to później wyglądało

0

@clyde biedny realik wiecznie oszukany, zły sędzia im brameczki po spalonych anulował

1

@Hawajczyk jakim cudem? Gramy przeciwko realowi, dlatego takie rzeczy się odwalają

1

@spiderman1899 niech fryzurę zmieni to zacznie może lepiej grać

1

Ale madryciarze się na fejsie splaki o te anulowane bramki. Chyba że już są tak przyzwyczajeni że gwizdając im nielegalnie zdobyte bramki i za kopnięcie rywala dostają karnego

1

Haha a męczennik już świętował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?