Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to już wiadomo Angila będzie Mistrzem Świata. nikt inny znaczny nie pozostał z Francją zagrają w finale i go wygrają
0
no to ci nie spodzianka , myślałem mimo wszystko ze brazylia pokona Belgie, no jakby belgia grała tak jak z japonią do 70 minuty , to Brazylia by z 5-0 wygrała,,,> co do dzisiejszego meczu do Couthinio miiał 2 setki w koncówce a w doliczonym czasie neymar piłke meczową której nie wykorzystał i jada do domu
0
Fenerbahçe.... smiech na sali
0
a Ple potrafił niemal że w pojedynke wygrać MŚ i to nie raz, no ale dawniej to była zupełnie inna piłka
3
Japonczycy zagrali w doliczonym czasie gry jak amatorzy rzucili się do ataku jakby przegrywali 2-1 a było 2-2 , potem poszła kontra i gol 10 sekund przed koncem doliczonych minut
0
Polska odpadła ,Argentyna odpadła teraz Hiszpania , no to pozostało kibicować zeby MŚ zostalł Urugwaj... a kto ma zostać ruskie? to juz wolałbym od ruskich reprezentacje Afryki (francji)
0
ale sie jaja dzieją na tym mundialu, sensacja goni sensacje , teraz ruskie z chorwacją grają i takie cieniasy jedne z nich zagrają w pół finale MŚ, pewnie ruskie bo Putiny sie oto postarają , masakra jeszcze w finale takie ruskie zagrają...
1
no i koledzy zchrzanili Inieście koniec reprezentacyjnej kariery
7
szkoda Dani w meczu byli duzo lepsi ,,, no ale karnych strzelać nie umią i o to sa efekty, Kasper Schmeichel obronił najpierw karnego w dogrywce a potem dwa w rzutach karnych , jak dla mnie bohater meczu mimo ze odpadli
0
nie mogły te francuzi zagrac jak z Danią przegrali by z 7-0
szkoda Argentyny i Messiego liczyłem ze sobie poradzą z francuską Afryką,ale nie mają bramkarza na poziomie , i ten Meza po prostu tragedia każdą akcje schrzanił
1
na pocieszenie łez po przegranej Argentyny z reprezantami Afryki; Urugwaj wygrał z krajem zelka , ulżyło mi , mysle ze Urugwaj może zostac nawet Mistrzem Świata
0
na Francje Cabayero wróci do bramki.....jeszcze De Maria dać cały mecz i Mezo i po Mistrzostwach , ta trójka to porazka powinni ich odrazu odesłac do domu ...bo bez nich Arentyna moze wygrać z Francją a jak Messi bedzie miał swój mecz to przyćmi Słońce
0
tak czy siak z taką grą z kazdej grupy by nie wyszli, no chyba jakby mieli jakiegoś super farta,Niemcy z taką grą mogli by conajwyżej z Panamą powalczyć o zwycięstwo
0
no tu się odbyło bez sensacji, no to Brazyli ma ćwierćfinał pewny po tym co pokazał dzisiaj Meksyk
0
a jeszcze wczoraj w Niemczech śmiali się z Polski a sami co pokazali mieli taką łatwą grupę a zostali rozniesieni najpierw przez Meksyk a teraz przez takich przeciętnych koreańcców
Niemcy odpadli na własne Zyczenie bo z koreą grali tragicznie a wystarczył im do awansu ten wygrany mecz, co za wstyd wszakże to jeszcze aktualni Mistrzowie Świata, ale juz nie długo kamień z serca spadł ze nie obronią pucharu
4
no moze z francją Argentyna zagra jeszcze lepiej widac jakby się rozkręcali , no chyba ze znowu zagra ten cienias Di Maria , przez którego o mało nie odpadli , dobrze ze go zmienił w 70 minucie i potem strzelili bramke na awans
0
no to zabojady z Argentyną to przegrają, choć Francja to chyba juz nie zabojady tylko reprezentacja krajów Afrykanskich
0
Koulibaly ale się wielbi real albo Barcelone.... nowy figo się znalazł
0
juz za 4 lata Polska będzie mistrzem Świata
0
no to sie im udało a juz traciłem nadzieje , nie ma co sie cieszyc za nadto bo w sobote mają mecz z Francją o ćwierć-finał./
no ale jesli francja zagra tak jak dzis z Dania to Argentyna nie powinna miec problemów
0
trzeba było mecz oglądać a nie bajki na dobranoc
0
Messi juz chyba o Ibizie myśli o wakacjach , o nowym ferrari jakie kupi sobie na poczieszenie po mundialu, od tak na otarcie łez
0
normalnie szok ,Argentyna nie ma trenera tylko jakiegoś pajaca w czarnym podkoszulku całego w okropnych tatuażach, wyglada na ćipuna, grali jak rasiaki bramkarz katastrofa , obrona jak Polska albo jeszcze gorsza w pomocy chaossss a atak nie istaniał . niesety sam Messi meczu nie wygra , gdyby barca grała z Chorwacją pewnie by wygrała z 4-0 a Mesii ustrzeliłby Hat-rika, ale w Argentynie to jest kopanina przykro się na to patrzyło
1
czy wszyscy byli piłkarze muszą zostawać trenerami, prezesami klubów , dyrektorami różej maści.... nie mają co z sobą robić na piłkarskiej emeryturze pchają się tam gdzie nie maja papierów na objęcie danego stanowiska , to tylko nazwiska otwierają im droge do po zaboiskowaej kariery bo na pewno nie wykształcenie
0
się Anglia męczyła a mieli okazji co nie miara , gdyby nie marne wykonczenia ostatniej akcji było by z 6-1
1
Panama jest słaba , chyba tylko Niemcy by z nimi nie wygrali
0
za duza ta suma odstepnego jak na obrońce , szalone te sumy , ale to wszystko przez te szejkiiii z PSG czy z City
0
szkoda tej okazji Messiego przy 2-1 na 3--1 i było by po meczu
0
z PSG nie da się nikogo kupić , u nich na sprzedaż są ci których chcą się pozbyć
0
ale on brzydki jest z ta czupryną mógłbym robić za strach na wróble