Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w koncu sie przełamał i dobrze bo teraz LM a potem z Valencią, niech się spisze na medal.
0
to bedzie mecz na szczycie lider z vice lidermem kto by powiedział ze Valencia bedzie tak wysoko
2
nie oglądałem meczu ale tez nie narzekam na wynik
0
wkoncu Suarez zaczął strzelać,Barca jak zwykle pewnie wygrywa przewaga w tabeli sie zwiększa, oby tak dalej
0
zapewne wielu obstawiało na zakładach ze znowu Messi strzeli bramke i ładnie kase wtopili
najwazniejsze ze Barca wygrała
3
to będzie mecz na szczycie lider i vice lider a nie jakiś tam mecz z piątym realem
0
no Suarez by sie w koncu przełamał to sedzie mu zabrał bramke... mysle ze Messi by mu odstapił karnego
0
dajcie mu jakiegoś karnego strzelić na przełamanie
0
osiągneli jak dla mnie bardzo dobry rezultat tylko nie liczne kluby przegrywają na Camp Nou tylko jedną bramką , powinni dostać premier i się cieszyć
0
AIDS wzmacnia cukier krzepi
0
Barca idzie na mistrza a a Valencia na vice-mistrza a jak dla mnie real moze nie byc w takim kryzysie o jakim mowi ZIZU (ze nie jest w kryzysie) do konca sezonu , bedzie po za LM
0
dostali ładne lanie ale przynajmniej nie z realem to jest spore pocieszenie jak dla mnie
0
ter Stegen pnie się do góry oby tylko zaraz go PSG nie chciał kupić
2
władze w hiszpani powinni wporwadzić stan wojenny i rozprawić sie z buntownikami w Kataloni
0
z Olympiakosem poradzimy sobie bez niego
0
Paulinho się spłaca trzeba to przyznać, a miałem obawy jak przychodził do Barcy , jak se przypomne ze grał w takimś jakimś ŁKS łodż to mi sie słabo robi
1
pamiętaj Ter Stegen żadna praca nie hańbi , w końcu za to mu płacą
0
to będzie sezon BARCY , mistrzostwo , potem triumf w LM
0
stadion nowy fajny mają
4
nie długo przegoni kolejne znakomitości jak Rivaldo i Eto, pnie się w górę kanibal
0
oby dramatu nie było ,zawsze lubiłem Argentyne i trudno mi sobie wyobrazić mistrzostwa świata bez tej reprezentacji
0
a jak sie Catalonia odłączy od Hiszpani to Pique jak i inni juz nie zagrają w reprezentacji kraju ? masakra
0
szkoda ze dla reprezentacji nie strzela jak w BARCY
0
ciekawe ilu by było kibiców, w tych okolicznościach pewnie nie duzo , jak dla mnie mecz powinien zostac przełozony dantenskie sceny sie rozgrywały w Cataloni a jak oni mieli grac spokojnie normalny mecz, widac jak sie to wszystko przełożyło na widowisko
0
co tak duzo tych real-ów jest w tych ligach hiszpańskich
real madryt ,Valladolid saragossa ,Murcia , i jeszcze pewnie kilka
a BARCELONA jest tylko jedna ! ale za to wielka
0
juz niech nie robi Suarez Sportingu galaktycznymi , trudny mecz w Lm to z PSG, Chelsea z Manchesterem jednym i drugim czy z Juventusem ale sporting to 2, 3, koszyk to powinien byc spacerek
0
jak sie Catalonia oderwie od Hiszpani bedziecie mieli lige amatorską z Barceloną na czele bo juz w premiera division nie zagra , nawet sobie tego wyobrażać nie chce
0
no tak wielkiej historii to Girona nie ma
0
jak sie Katalonia odłączy od Hiszpani to będzie miała barca powrót na hiszpański tron w snach
2
a co to za pocieszenie Barca dostała 222 banki w euro za Neymara w gotówce i mamy teraz skakac z radości bo Dembele nie zagra do stycznia i dzieki temu zaoszczędzimy 10 milionów euro ale tylko w tym sezonie w kolejnym bedziemy musieli zapłacić........