0

w koncu sie przełamał i dobrze bo teraz LM a potem z Valencią, niech się spisze na medal.

0

to bedzie mecz na szczycie lider z vice lidermem kto by powiedział ze Valencia bedzie tak wysoko

2

nie oglądałem meczu ale tez nie narzekam na wynik

0

wkoncu Suarez zaczął strzelać,Barca jak zwykle pewnie wygrywa przewaga w tabeli sie zwiększa, oby tak dalej

0

zapewne wielu obstawiało na zakładach ze znowu Messi strzeli bramke i ładnie kase wtopili
najwazniejsze ze Barca wygrała

3

to będzie mecz na szczycie lider i vice lider a nie jakiś tam mecz z piątym realem

0

no Suarez by sie w koncu przełamał to sedzie mu zabrał bramke... mysle ze Messi by mu odstapił karnego

0

dajcie mu jakiegoś karnego strzelić na przełamanie

0

osiągneli jak dla mnie bardzo dobry rezultat tylko nie liczne kluby przegrywają na Camp Nou tylko jedną bramką , powinni dostać premier i się cieszyć

0

AIDS wzmacnia cukier krzepi

0

Barca idzie na mistrza a a Valencia na vice-mistrza a jak dla mnie real moze nie byc w takim kryzysie o jakim mowi ZIZU (ze nie jest w kryzysie) do konca sezonu , bedzie po za LM

0

dostali ładne lanie ale przynajmniej nie z realem to jest spore pocieszenie jak dla mnie

0

ter Stegen pnie się do góry oby tylko zaraz go PSG nie chciał kupić

2

władze w hiszpani powinni wporwadzić stan wojenny i rozprawić sie z buntownikami w Kataloni

0

z Olympiakosem poradzimy sobie bez niego

0

Paulinho się spłaca trzeba to przyznać, a miałem obawy jak przychodził do Barcy , jak se przypomne ze grał w takimś jakimś ŁKS łodż to mi sie słabo robi

1

pamiętaj Ter Stegen żadna praca nie hańbi , w końcu za to mu płacą

0

to będzie sezon BARCY , mistrzostwo , potem triumf w LM

0

stadion nowy fajny mają

4

nie długo przegoni kolejne znakomitości jak Rivaldo i Eto, pnie się w górę kanibal

0

oby dramatu nie było ,zawsze lubiłem Argentyne i trudno mi sobie wyobrazić mistrzostwa świata bez tej reprezentacji

0

a jak sie Catalonia odłączy od Hiszpani to Pique jak i inni juz nie zagrają w reprezentacji kraju ? masakra

0

szkoda ze dla reprezentacji nie strzela jak w BARCY

0

ciekawe ilu by było kibiców, w tych okolicznościach pewnie nie duzo , jak dla mnie mecz powinien zostac przełozony dantenskie sceny sie rozgrywały w Cataloni a jak oni mieli grac spokojnie normalny mecz, widac jak sie to wszystko przełożyło na widowisko

0

co tak duzo tych real-ów jest w tych ligach hiszpańskich
real madryt ,Valladolid saragossa ,Murcia , i jeszcze pewnie kilka
a BARCELONA jest tylko jedna ! ale za to wielka

0

juz niech nie robi Suarez Sportingu galaktycznymi , trudny mecz w Lm to z PSG, Chelsea z Manchesterem jednym i drugim czy z Juventusem ale sporting to 2, 3, koszyk to powinien byc spacerek

0

jak sie Catalonia oderwie od Hiszpani bedziecie mieli lige amatorską z Barceloną na czele bo juz w premiera division nie zagra , nawet sobie tego wyobrażać nie chce

0

no tak wielkiej historii to Girona nie ma

0

jak sie Katalonia odłączy od Hiszpani to będzie miała barca powrót na hiszpański tron w snach

2

a co to za pocieszenie Barca dostała 222 banki w euro za Neymara w gotówce i mamy teraz skakac z radości bo Dembele nie zagra do stycznia i dzieki temu zaoszczędzimy 10 milionów euro ale tylko w tym sezonie w kolejnym bedziemy musieli zapłacić........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?