0

jak to Roma była blisko doprowadzenia do dogrywki ??? bo nie rozumie tego artykułu , ogladałem mecz ostatnia akcja meczu Roma -Liverpool 3-2, ręka w polu karnym karny ostatnie sekundy , gol z karnego , zaraz koniec meczu ,gdzie tu roma jest blisko strzelenia kolejnego gola >?? Roma w 92 minucie potrrzebowała do awansu 3 bramek, a gdy strzelili z karnego potem dwóch ale koniec meczu był

0

szkoda Bayern był lepszy, w finale Liverpool ich pomściii

0

a miała być potrójna koronaaaa

0

real powinien upokorzyć się przed Mistrzem, powinni zrobić szpaler ale na kolanach! a ronaldo uklęknąć ucałować Messiemu stopy i przeprosić za wszystko/

0

gdyby nie blamaż w LM to by tej fety nie było bo by były przygotowania do wtorkowego półfinałowego meczu

1

to ze Barca bedzie mistrzem to juz od dawna było wiadomooooo

2

Messiemu się chyba nigdy nie znudzą te puchary króla... wolałbym zeby zatesknił za pucharem jaki dostaje się za wygranie LM

0

zaiste Suarez ma racje , ten puchar to na otarcie łez po klęsce w LM

5

szkoda ze w Rzymie z Romą tak nie grali...........

0

mysle ze Liverpool pokona Bayern w finale

0

a ja nie oglądałem tej klęski wolałem mancity-Liverpool bo tam róznie mogło być mimo duzej przewagi Liverpoolu ,,, myslałem ze w rzymie to bedize taki sparing mecz,, o pietruszke ze po zamiatane juz dawno w pierwszym mecz 4-1

0

Liverpool ich rozniesie w pół finale mam nadzieje ze na nich trafią w losowaniu na anfield road to ich rozjadą

0

niech się Valverde cieszy ze nie jest Japonczykiem , bo Japonczyk po takiej klęsce popełnił by hara-kiri

0

wymowny tytuł newsa az przeraza , ja od poczatku byłem przeciw transferowi Dembele tyle kasy to on nie jest wart i jest nie zdyscyplinowany natomiast Couthinio jeszcze drozszy a grzeje ławke, nie długo Barca bedzie sprowadzac zawodników po ćwierć-miliarda euro zeby ci siedzieli na ławce albo na trybunach jak sie na nią nie zmieszczą , a grac dalej bedą ci co teraz...

1

gdybym był kibicem realu to bym się spalił ze wstydu, do 92 minuty przegrywali na Santiago bernabeu z Juventusem 3-0 i awansowali , bo sędziowi już biegać się nie chciało w dogrywce, do domu mu się spieszyło, na samolot miał wykupiony bilet stara na niego czekała ? karny z kapelusza chyba podyktował z litości dla realu zeby 80 tyś ludzi na stadionie go łzami nie zalało i jeden na boisku krystyna by beczał jak niemowle

1

Barca to ofiara terminarza ,./ założe się ze gdyby pierwszy mecz grali w Rzymie to w najgorszym razie by go tam zremisowali ,a w rewanżu na Camp NOU by Rome rozniesli w pył niesieni 100 tysiecznym dopingiem( pamiętacie co sie stało z PSG rok temu )
gdyby nie to ze rewanż był w rzymie barca by miała Puchar LM w kieszeniiiiii

1

dostali takie bęcki od Juventusu na Bernabeu a real cieszy sie jak dizecko bo awansowali, przegraliby z 50 -0 a awansowaliby to itez skakaliby z radości.... po takim laniu od Juve powinni zejśc z boiska szybko i po cichu ze wstydu

1

real-Juventus 0-3 ale jajaaaaaaaaaaaaaa

3

poranny przegląd prasy tuz po północy dobre

0

śnił mi się ten mecz wczoraj w nocy i w mym śnie awansowalismy ,moze to mi się znów sni ze odpadlismy i zaraz się obudze z koszmaru

0

pamiętam sondaż na kogo byś chciał zeby barca trafiła w losowaniu i najwięcej było na kogo na ROME.......

0

to jest dramat aż ręce opadają,kolejny stracony rok z zycia po za kontrolą

0

normalnie załamka po tym meczu, szok nie dowiezanie , sadziłem ze Roma jest w dołku po wysokiej przegranej na Camp Nou , po przeranej z fiorentiną u siebie w lidze, a tu taki zwrot, ale Barca im troche pomogła zgubiła ich pewność wyniku z pierwszego meczu

2

zaiste masz racje , nie długo bedą kupywać po 200 ,300 milionów zeby na ławce rezerwowych siedzieli

0

oszczędzają się na Barcelone zeby pogromu nie dostać u siebie beda gryżc trawe na 0-0

2

zwisa mi ten ich szpaler , pokazują tylko jak sa zazdrośni i jak ich boli ze Barca jest juz MISTRZEM, wystarczy mi jak pokazą ronaldo jak płacze na wieśc ze Barca zdobyła mistrzostwo

0

Realu Sociedad kiedykolwiek zakonczyli sezon bez porażki to teraz w szoku jestem i pewnie wtedy mistrzami byli, nie wiedziałem ze tak im się powodziło dawniej...

0

Salah niezły jest przypomina mi Messiego , ma podobny styl gry

0

sądze jednak mimo wszystko ze Barca zdobedzie potrójną koronę , mimo asekuracyjnych komentarzy Valverde, przyznałby w koncu ze Barca ma juz mistrza w kieszeni a nie takie tam gadanie bojazliwe

0

lekko , łatwo i przyjemnie , nie ma się co szarpać na 7-1 ida cięzkie mecze w Lm , zaraz będzie pół finał potem finał , pewnie z Liverpoolem który rozniósł manCity 3-0, to bedzie finał , bedzie się działo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?