0

szacunek dla Tito Villanova i podziękowania za mistrzostwo Hiszpani dla Barcelony pod jego rządami

0

a gdzie bayern monachium > i Pepe Guardiola,pewnie ma wazniejsze sprawy na przykład martwić się rewanzem z realem niz złozyc kondolencję , dziwne wkoncu byli przyjaciółmi i współpracownikami a i przypominam sobie ze jak Villanova zachorował i był operowany w Nowym Yorku i lezał w szpitalu to nie odwiedził go Guardiola mimo ze był w tym czasie na wczasach w Nowym Yorku ,,,,tak mi się przypomniało bo Tito o tym wspominał swego czasu i zostało w pamięci pepe Guardiola powinien się wstydzic ,,nawet ten który mu palec w oczy wpychał Muriinhio wykrzstusił od siebie kilka zdań

1

kompletnie w szoku jestem po prostu trudno w to uwierzyć byłem pewien ze wyzdrowieje korzystał z najlepszych klinik Nowym Yorku z najlepszymi doktorami i nawet to nie pomogło
Spoczywaj w Pokoju

0

dobrze ze zdjelki zakaz transferowy bo potrzebniu są nowi piłkarze zwłaszcza bramkarz

1

ten sezon trzeba spisać na straty nic nie udało się wygrać a w lidze nie wielkie szanse na mistrzostwo , na pocieszenie oby tylko real w lidze nie wygrał i zeby dostał tęgie lanie od Bayernu juz jutro

1

jakoś go sobie nie wyobrazam w roli trenera Barcelony

0

to jest dramat przegrać z granadą wstyd i to w kluczowym momencie sezonu gdize kazdy punkt jest na wagę złota nie oglądałem meczu ale z tego co czytam Barca powinna wygrać 7-1 bo tyle miała stuprocentowych sytuacji których nie wykorzystała

0

ale Barca zagrała słabiutki mecz praktycznie zadnych sytuacji podbramkowych zadnych strzałów na bramkę z dysnansów tylko akcję pozycyjnę mającę na celu azeby wejśc z piłką do bramki ale i to się nie udawało ciągle straty i złe podania atletico zagrały wielki mecz i pewnie dojdą do finału jesli nie trafią na Bayernw pół finale mam nadizeje ze na chelsea którą rozniosą w pył a bayern real pokona. finał Bayern-Atletico a Barca kolejny rok bez Wiktory z LM

0

co za pech a tak nie wiele brakowała a Borussia by wyrównała straty i pewnie w dogrywce by sobie poradzili ach by było pięknie real pewny awans by przegrał

0

Barca wygra ale dopiero po karnych w meczu bedzie remis 1-1 ale emocję się szukują

0

idą w łep w łep ale wiadomo jak to się skonczy Barca Mistrzem i wygra Lm Atletico vice mistrzem a real 3

0

jak takie znizki zrobili to się nie dziwie ze tylu przyszło na Camp Nou

0

a po co chciałby przechodzić do przeciętniaka z angielskiej ligi który nawet w LM nie zagra za rok

1

ja tam nie jestem rozczarowany najwazniejsza to wygrana jak najmniejszym nakładem sił przed arcywaznym, meczem w LM

0

Arsenal przedszkolaki kupuje od lat i im wolno a nam nie

0

mysle ze w rewanzu będzie 1-1 dogrywka i karne ....

0

Atletico strzeliło piekną brakmę i pokazał jak się strzela z dystansu a w barcelonie tego brakuję za kazdym akcja jest na wejście z piłką do bramki

0

rzeczywiście bilety drogie najtansze prawie 400zł, w pogrożonej kryzysem Hiszpani,mniej przyszło ale nie mniej oglądało przed telewizorami czy w pabach....

0

niewiele brakowało a byśmy wygrali jeszcze 10 minut meczu i napewno było by 2-1,ale co się uciecze to się nie odwlecze jest rewanż

0

Sevilla gracias amigos lepiej być nie mogło ,/
wątpie zeby Atletico wygrał wszystkie mecze ma cięzki terminarz mecze z Valencią Villareal z Bilbao a na koniec z Barcą

0

haha real przegrał zz Sevilla czyż to nie wspaniałe, liczylem na remis ale real mi naprawde zaimponował oby tak dalej i m szło

0

teraz liczę na Seville ze jutro ogra real a my wygramy i im odskoczymy w tabeli

0

marzyć moze Celta o mniej niz 3 bramkowej stracie bramek

0

pamiętam ze z żalem przyjąłem wiadomośc ze Eto został sprzedany w 2009 roku , ile to juz lat mineło a od ery Ronaldinhio, nie wspominając o Rivaldo jakby to było wczoraj ,./ ale ten czas leci

0

był faul widać wyraznie na powtórce ze zachaczył o nogę Neymara przez co spodował jego upadek w polu karnym , karny ewidentny

0

co za mecz dawno nie widziałem takiego dobrego takie Grand Derby to mi się podobały a najbardziej ze BARCA wygrała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?