Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
kończy się piękna era Puyol, Valdes ,Xavi , przykro się na to patrzy jak wszystko przemija
0
przed polską cos koło 50 pozycji
0
mam nadzieje ze Xavi zostanie na kolejny sezon w Barcelonie
1
mnie Guardiola rozczarował wstydziłby się
0
przeszedł do wroga swojego byłego klubu Arsenau, czyli chelsea wstydziłby się w arsenalu był uwielbiany a teraz tak sie im odwdzięcza
0
no to już się zdeklarował ze chce odejść i to do PSG sprzedac jak najdrożej
0
Po prostu Fabregas nie został gwaizdą na camp Nou taką jakiej wszyscy oczekiwali , co gorsza grał gorzej niz w Angli w Arsenalu
0
troche duzo jak za obrońce
0
Messi na zawsze w barcelonie, oby w przyszłym sezonie błyszczał,,,, a ronaldo się po płaczę juz pewnie rzada kolejnych milionów zeby zarabiac wiecej niz Messi
1
powinna byc mniejsza czcionka napisów z przodu,a tak wogóle wolałbym zeby były jak dawniej bez sponsora
0
Atletico zasłuzenie wywalczyło mistrzostwo cóz trzeba się cieszyc ze to nie real wygrał lige
0
tak się dzieje jak sie zatrudnia trenera z innego kontynentu który nigdy nie miał styczności z wielkimi klubami w europie z tąd tez nie mógł odnieśc sukcesów brak mu doświadczenia na najwyzszym poziomie do prowadzenia gigantów takich jak BARCA
0
moze mi ktos powiedziec kto jest vice mistrzem bo na premiera division w tabeli real jest przed nami a ??
0
oby Atletico wygrało ...ale LM z realem za tydzien
real nie moze wygrac 10 Pucharu Mistrzów to bedzie bolało mnie i mysle ze niejednego kibica Barcelony
0
Cruyff prawi ze Tarzanowi zostało 30 lat zycia troche mało ma dopiero 35 conajmniej 60 ma przed sobą
0
Ronaldinhio az lezka w oku jak sobie przypomne jego fenomenalne rajdy po boisku zakonczone bramką, to były piekne dni.......
0
nie ma się co oszukiwać Atletico zasłuzyło w tym sezonie na mistrzostwo było fenomenalne z wyjątkiem dwóch ostatnich meczów,a dla Barcy tez sezon to mniej niz namiastka minionych lat kiedy to wygrywała puchar za pucharem./
0
az zal mi Atletico jesli nie zdobędą mistrzostwa bliżej tego od dawna nie byli i pewnie juz długo nie będą , w przyszłym sezonie bedzie jak nie tak dawno czyli Barca , real a potem przepaść
1
to jest skandal zeby mistrz nie dostał po meczu pucharu takjakby nie było ludzi do zastąpienia od tego jest vice prezes zeby wręczył puchar....
0
i tak by nie zagrał na mundialu ani minuty Neuer jest numerem 1 a potem
Weidenfelera z Borussii Dortmund na rezerwie trzeci bramkarz to tylko dla formalności
0
co on to gada tabeli nie wygrał , sugeruje ze lider Atletico madryt przegra 3 mecze pod rząd i Barca ich wyprzedzi>
ja mysle ze dobrze jest jak jest Atletico mistrzem zasłuzył sobie byle tylko utrzymac drugie miejsce i real nas nie wyprzedził
jesli Barca jakimś cudem wygra mistrzostwo w tym juz i tak przegranym sezonie to wiele to nie pomoze a moze zaszkodzić
a tak jesli BarCa bedzie drugra to będzie wstrząs do zmian nowi piłkarze trener i głodni walki o Mistrzostwo i LM w następnym sezonie
0
jestem przeciwny temu pomysłowi kosztowałby ogromną fortunę ,gdyż Juve bogaty mistrz włoch nie chce go sprzedać
0
bez mojego rozkazu to przeciw posłuszeństwu
jak osmielili się zmienic godziny mecżów za moimi plecami
0
na pewno będzie wielkie pożegnanie ,oj będzie się działo
Tarzan wygrał 6 mistrzostw kraju , 3 razy Ligę Mistrzów robi wrazenie
0
chyba ławkę grzać na trybunach Camp Nou
1
no i po ptokach
co za rozczarowanie nie cierpie jak moje ulubione kluby przegyrwają w ostatniej minucie , A BArcy remis to porazka która konczy walkę o mistrzostwo , trudno trzeba dac w ostatnim meczu wygrac Atletico bo triumfu srealu niezniosę, i mam nadzieje ze finał LM tez przegrają
0
ale ten czas szybko pędzi , ciężko uwierzyc ze to juz 5 lat mineło ,
0
a ile Barca mniej zarobi przez nie wygranie zadnego pucharu ???
0
ciekawa perspektywa walki z rasizmem moze to być początek konca rasizmu w tym wydaniu tzn bananowym
0
a Pepe Guardiola ????