Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca musi w tym roku sięgnąć po Viktory dwa lata z rzędu bez mistrzostwa by to nie przeszło chociaż LM
0
zle się dzieje w państwie duńskim
0
Suarez z Ajaxem swoim byłym klubem moze po kolezeńsku jak i na wzgląd na zamierzchłe czasy nikogo z nich nie pogryzie w koncu pare lat tam nie zle grał i duzo strzelał.
0
Suarez zielone światło ale to i tak juz jego drugi mecz bez gola, a to przecież nie podobne do niego
0
co za pech powinnismy wysoko wygrać ale widziałem juz takie podobne mecze gdzie bramka jak zaczarowana była.
0
a ile lat Barca nie przegrała 3 meczów z rzędu moze chcą po prawić te statystyki jakże negatywne ,ale moze piłkarzom się juz znudziło pobijać kolejne rekordy bez konca...
0
ta porażka na Camp Nou to wielki cios, po prostu trudno było w nią uwierzyć
0
nie zapominać o jednym to Barcelona jest liderem premiera division a real ogląda ich plecy w tabeli...
4
Pique niewątpliwie pomógł realowi wygrać jego ręka wszystko zapoczątkowała , poczatek końca tej klęski
0
cięzko się pogodzić z tą porażką, to wielki cios zeby przegrać z największym wrogiem
0
gdyby Messi strzelił na 2-0 miał taką super okazję pewnie ten mecz by się ułozył po naszej myśli
2
Suarez pewnego dnia przyćmi słońce
0
Suarez pokaze na co go stac w drugiej połowie musi zawsze strzelał bramkę w debiucie
0
juz się nie mogę doczekać meczu jeszcze tylko kilkanaście godzin i jak tu teraz zasnąć z takimi emocjami,./
0
Barcelona dzisiejszym meczem przyćmi słońce , sława Barcelony i niebiańska zdolnośC osiągania celów prześcigają doświadczenia ludzkości.
0
po jutrzejszym meczu na okładkach będzie tylko Wielka Barcelona ,ewentualnie zapłakany żelek też może się na niej znaleść
1
tez jestem ciekaw czy od samego początku wystąpi wielkie trio, najlepsze na świecie
1
Louis Van Gaal niech się lepiej weznie za trenowanie manU bo popadają w przeciętność marnymi wynikami
0
juz ronaldo próbuje wytłumaczyć nadchodzącą porażke brakiem sił spodowanym grą w LM
0
pewnie LFP zakochana jest w żelku
0
niech juz Murinhio zmieni tasme bo w kółko gada to samo juz chyba 10 raz jaki to barca popełniła błąd sprzedając Fabregasa
2
chyba w snach Schustera real wygra
0
Suarez pewnego dnia przyćmi słońce
0
tez uważam ze występ Suareza jest ryzykowny po tak długiej przerwie wraca i to na najwazniejszy mecz sezonu jak dotychczas, napewno będzie prowokowany przez całą druzynę realu , będa się nadstawiać zeby ugryzł i dostał czerwoną kartkę
0
Magia Camp Nou jak i sława Barcelony wzieły górę
0
czarne chmury zbieraja się nad realem dzisiaj dostaną lanie od Liverpoolu a w sobote zostaną rozgromieni na własnym boisku i wcale mi ich nie jest żal...
0
ten mecz to takie przetarcie było przed Grand Derby
0
ja nie mam zadnych wątpliwości odniesiemy wielkie zwycięstwo
a juz dzisiaj Liverpool pokaze jak się wygrywa z realem w LM
1
lekko łatwo i przyjemnie można by rzecz miły meczyk fajnie się oglądało choć powinnismy strzelić więcej bramek...
inne wyniki jakieś kosmiczne Roma -Bayern 1-7 po prostu trudno w to uwierzyć
0
wyobraża sobie ktoś ze Suarez zagra i kogoś ugryzie z realu.....