0

Barca musi w tym roku sięgnąć po Viktory dwa lata z rzędu bez mistrzostwa by to nie przeszło chociaż LM

0

zle się dzieje w państwie duńskim

0

Suarez z Ajaxem swoim byłym klubem moze po kolezeńsku jak i na wzgląd na zamierzchłe czasy nikogo z nich nie pogryzie w koncu pare lat tam nie zle grał i duzo strzelał.

0

Suarez zielone światło ale to i tak juz jego drugi mecz bez gola, a to przecież nie podobne do niego

0

co za pech powinnismy wysoko wygrać ale widziałem juz takie podobne mecze gdzie bramka jak zaczarowana była.

0

a ile lat Barca nie przegrała 3 meczów z rzędu moze chcą po prawić te statystyki jakże negatywne ,ale moze piłkarzom się juz znudziło pobijać kolejne rekordy bez konca...

0

ta porażka na Camp Nou to wielki cios, po prostu trudno było w nią uwierzyć

0

nie zapominać o jednym to Barcelona jest liderem premiera division a real ogląda ich plecy w tabeli...

4

Pique niewątpliwie pomógł realowi wygrać jego ręka wszystko zapoczątkowała , poczatek końca tej klęski

0

cięzko się pogodzić z tą porażką, to wielki cios zeby przegrać z największym wrogiem

0

gdyby Messi strzelił na 2-0 miał taką super okazję pewnie ten mecz by się ułozył po naszej myśli

2

Suarez pewnego dnia przyćmi słońce

0

Suarez pokaze na co go stac w drugiej połowie musi zawsze strzelał bramkę w debiucie

0

juz się nie mogę doczekać meczu jeszcze tylko kilkanaście godzin i jak tu teraz zasnąć z takimi emocjami,./

0

Barcelona dzisiejszym meczem przyćmi słońce , sława Barcelony i niebiańska zdolnośC osiągania celów prześcigają doświadczenia ludzkości.

0

po jutrzejszym meczu na okładkach będzie tylko Wielka Barcelona ,ewentualnie zapłakany żelek też może się na niej znaleść

1

tez jestem ciekaw czy od samego początku wystąpi wielkie trio, najlepsze na świecie

1

Louis Van Gaal niech się lepiej weznie za trenowanie manU bo popadają w przeciętność marnymi wynikami

0

juz ronaldo próbuje wytłumaczyć nadchodzącą porażke brakiem sił spodowanym grą w LM

0

pewnie LFP zakochana jest w żelku

0

niech juz Murinhio zmieni tasme bo w kółko gada to samo juz chyba 10 raz jaki to barca popełniła błąd sprzedając Fabregasa

2

chyba w snach Schustera real wygra

0

Suarez pewnego dnia przyćmi słońce

0

tez uważam ze występ Suareza jest ryzykowny po tak długiej przerwie wraca i to na najwazniejszy mecz sezonu jak dotychczas, napewno będzie prowokowany przez całą druzynę realu , będa się nadstawiać zeby ugryzł i dostał czerwoną kartkę

0

Magia Camp Nou jak i sława Barcelony wzieły górę

0

czarne chmury zbieraja się nad realem dzisiaj dostaną lanie od Liverpoolu a w sobote zostaną rozgromieni na własnym boisku i wcale mi ich nie jest żal...

0

ten mecz to takie przetarcie było przed Grand Derby

0

ja nie mam zadnych wątpliwości odniesiemy wielkie zwycięstwo
a juz dzisiaj Liverpool pokaze jak się wygrywa z realem w LM

1

lekko łatwo i przyjemnie można by rzecz miły meczyk fajnie się oglądało choć powinnismy strzelić więcej bramek...
inne wyniki jakieś kosmiczne Roma -Bayern 1-7 po prostu trudno w to uwierzyć

0

wyobraża sobie ktoś ze Suarez zagra i kogoś ugryzie z realu.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?