0

real przegrał mistrzostwo hiszpani teraz bedą na równej pochyłej się z taczać

1

nie lubie oglądac meczów w samo południe takie to dziwne zawsze były wieczorami i człowiek sie przyzwyczaił oby w przyszłości dla potrzeb telewizji nie grali o 6 rano bo tym w azji tam będzie odpowiadac...

0

Son Goku to super wojownik a Messi super piłkarz ,a ronalda to najwyzej mozna porównać do genialnego kruka nadętego buffona

0

fotel lidera jest juz nas i tak do konca sezonu zapewne będzie juz Barca nie da sobie wydrzeć z rąk mistrzostwa

0

ja jestem za dobrze by było wygrać w jaskini lwa

0

ja tam wole Bernabeu wygrać finał na stadionie wroga ,i kolejny wygrany mecz na Santiago Bernabeo tyle ze tym razem nie z realem to bedzie bo byli za słabi zeby dojść do finału

0

chciałbym zeby tak często grała i wygrywała w finale LM Barcelona która jest w końcu potęgą nie do pokonania

0

no to juz wszystko jasne puchar króla dla Barcy finał to tylko formalność

0

Suarez strzela bramki ale na angielskich boiskach bo w hiszpani idzie mu to opornie

0

znaczy się ze będize zarabiał więcej niz Neymari Suarez zarac ci zaczną lamentować i domagać sie podwyzki a za nimi kolejni to reakcja łancuchowa bez konca , po co mu tyle kasy na rok i tak tego nie przeje choćby się obiadał ostrygami i kawiorem kazdego dnia...

0

prawidłowe korzystanie z portali społecznościowych.!! nie długo nie będą się mogli po głowie podrapac zeby nie oburzać co nie których osób

0

zdarza się najlepszym nie w kazdej kolejce LM Messi będzie najlepszy

0

ja rządam potrójnej korony

0

a ja wykluczam taką ewentualność, taka mozliwość jest niemozliwa . Messi na zawsze w Barcelonie

0

jasnowidz jakiś niech lepiej poda numery totolotka na kolejne losowanie

0

moze za 5 lat Xavi tam pojedzie na sportową emeryturę

0

na angielskich boiskach to umie strzelac bramki szkoda ze tak dobrze mu w lidze nie idzie

0

Messi na 100 karnych strzelanych jednego pechowo nie trafi

0

bardzo dobry wynik dwie bramki przewagi i rewanz u siebie bo zeby City przeszło musiało by wygrać 201 na Camp Nou co jest niemozliwe

0

moze jutro real przegra dobrze by było

0

porzka na Camp Nou z malagą co za rozczarowanie

0

Komentarz usunięty

0

Suarez jest to klasa Swiatowa ale nie jest wstanie przycmić Messiego bo to klasa galaktyczna

0

Xavi to legenda reprezentacji Hiszpani nie dziwi mnie to ze kibice innych hiszpanskich klubów biją mu brawo

0

mieli dobrą passę bo nie trafili wczesnije na Barcelone wiadomo co teraz się znimy stanie zostaną rozniesieni w pył

1

a co ten mały taki biały ????

0

tez mi się zdaje ze to jego ostatni sezon w Barcelonie ale nie chce zeby odszedł do ManU bo ich nie znoszę.

0

ja nie lubie tatuazy oby Messi za duzo ich sobie nie robił bo szpecą....

0

ho ho ho on i prezydnet fifa hahahahahahaahah

0

czemu moze będą dobrze wspominac ten mecz w koncu klub ich marzeń Barcelona wygrała a to ze grają teraz w słabszym klubie to taka jest rzeczywistośc musza gdzieś grać wszyscy się w barcelonie nie zmieszczą ja mysle ze w głebi duszy cieszą sie za Barca wygrała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?