Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
real przegrał mistrzostwo hiszpani teraz bedą na równej pochyłej się z taczać
1
nie lubie oglądac meczów w samo południe takie to dziwne zawsze były wieczorami i człowiek sie przyzwyczaił oby w przyszłości dla potrzeb telewizji nie grali o 6 rano bo tym w azji tam będzie odpowiadac...
0
Son Goku to super wojownik a Messi super piłkarz ,a ronalda to najwyzej mozna porównać do genialnego kruka nadętego buffona
0
fotel lidera jest juz nas i tak do konca sezonu zapewne będzie juz Barca nie da sobie wydrzeć z rąk mistrzostwa
0
ja jestem za dobrze by było wygrać w jaskini lwa
0
ja tam wole Bernabeu wygrać finał na stadionie wroga ,i kolejny wygrany mecz na Santiago Bernabeo tyle ze tym razem nie z realem to bedzie bo byli za słabi zeby dojść do finału
0
chciałbym zeby tak często grała i wygrywała w finale LM Barcelona która jest w końcu potęgą nie do pokonania
0
no to juz wszystko jasne puchar króla dla Barcy finał to tylko formalność
0
Suarez strzela bramki ale na angielskich boiskach bo w hiszpani idzie mu to opornie
0
znaczy się ze będize zarabiał więcej niz Neymari Suarez zarac ci zaczną lamentować i domagać sie podwyzki a za nimi kolejni to reakcja łancuchowa bez konca , po co mu tyle kasy na rok i tak tego nie przeje choćby się obiadał ostrygami i kawiorem kazdego dnia...
0
prawidłowe korzystanie z portali społecznościowych.!! nie długo nie będą się mogli po głowie podrapac zeby nie oburzać co nie których osób
0
zdarza się najlepszym nie w kazdej kolejce LM Messi będzie najlepszy
0
ja rządam potrójnej korony
0
a ja wykluczam taką ewentualność, taka mozliwość jest niemozliwa . Messi na zawsze w Barcelonie
0
jasnowidz jakiś niech lepiej poda numery totolotka na kolejne losowanie
0
moze za 5 lat Xavi tam pojedzie na sportową emeryturę
0
na angielskich boiskach to umie strzelac bramki szkoda ze tak dobrze mu w lidze nie idzie
0
Messi na 100 karnych strzelanych jednego pechowo nie trafi
0
bardzo dobry wynik dwie bramki przewagi i rewanz u siebie bo zeby City przeszło musiało by wygrać 201 na Camp Nou co jest niemozliwe
0
moze jutro real przegra dobrze by było
0
porzka na Camp Nou z malagą co za rozczarowanie
0
Komentarz usunięty
0
Suarez jest to klasa Swiatowa ale nie jest wstanie przycmić Messiego bo to klasa galaktyczna
0
Xavi to legenda reprezentacji Hiszpani nie dziwi mnie to ze kibice innych hiszpanskich klubów biją mu brawo
0
mieli dobrą passę bo nie trafili wczesnije na Barcelone wiadomo co teraz się znimy stanie zostaną rozniesieni w pył
1
a co ten mały taki biały ????
0
tez mi się zdaje ze to jego ostatni sezon w Barcelonie ale nie chce zeby odszedł do ManU bo ich nie znoszę.
0
ja nie lubie tatuazy oby Messi za duzo ich sobie nie robił bo szpecą....
0
ho ho ho on i prezydnet fifa hahahahahahaahah
0
czemu moze będą dobrze wspominac ten mecz w koncu klub ich marzeń Barcelona wygrała a to ze grają teraz w słabszym klubie to taka jest rzeczywistośc musza gdzieś grać wszyscy się w barcelonie nie zmieszczą ja mysle ze w głebi duszy cieszą sie za Barca wygrała.