Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cięzki to był mecz ale takiego się spodziewałem villarreal jest mocne ale my mamy Messiego który strzela bramki jak zajdzie taka potrzeba
0
ja rządam potrójnej korony w tym sezonie dość półśrodków do kontrataku.
0
szkoda ze tylko zremisowali wolałem zeby wygrali z tą nadętą muriniowatą chelseą
0
zwłaszcza tych z realu
0
ja nie wiem po co ta ostrośc ze strony atletico przy stanie 3-2 i tak nie mieli szans na awans
0
no to puchar jest juz nas praktycznie powinni wręczyć puchar Barcelonie juz po tym meczu.......
0
Ribery jest rozgoryczony bo sam nigdy nie zdobył złotej piłki
0
oby w LM Messi tez tak strzelał to puchar będzie nas i mistrzostwo i puchar króla ... potrójna korona wisi w powietrzu
0
niezły wynik jest się czym chwalić nie to co real męczarnie z beniaminkiem
0
zapowiada się fascynujacy pojedynek moze nawet z dogrywką i karnymi pełna dramaturgia
0
ja mysle ze to jest aluzja w stronę Luisa Enrique zeby nie podskakiwał Messiemu
0
pewnie z madrytu przyjechał wiadomo z której części....
0
Suarez po poprostu jest w cieniu Messiego nie moze się z nim równac a tak fenomenalnie grał w Liverpoolu po co się z tamtąd ruszał był najlepszy w premiership
0
widac ze Luis się opamiętał i się ukoił przed Messim bo zeby wojne prowadzić z arcyksięciem footbolu to trzeba być szalonym
0
Messi znowu dzisiaj przyćmił słońce swoją grą
0
gdyby tylko Argentyna wygrała mundial Messi by zdobył złota piłke a tak nie wiele brakowało boi Argentyna była w finale lepsza od potomków Hitlerowców
0
podlizuj się Messiemu w koncu jesteś na jego łasce Luis.....
0
płaczus zdobył złotą piłkę co za rozczarowanie
0
Messi czy jest jakiś rekord który nie pobije
0
mam nadzieje ze zostanie należycie ukarany za obraze footbolu swoim anty sędziowaniem
0
niezły był mecz fajnie się ogladało choć chwilami było nerwowo sędzia dał plamę kilka razy a atletico za ostro grali musieli braki umiejętności nadrabiać faulami
0
Enrique popełnił strategiczny błąd który drogo go moze kosztować przez to ze Messi nie grał Barca przegrała i to tylko jego wina
2
ale kaszany wyglądają jak by w nich gralii w krajach azji
3
jasna cholera ja wole city mistrzem Angli niz tego nadetego Murinhio i jego chelsea
0
gdyby Suarez nie odszedł z Liverpoolu pewnie ci by teraz walczyli o mistrzostwo Angli a Gerrard by nie deklarował konca kariery na Anfield tak wiec suarez to twoja wina
0
Luis nie wygra w tym konflikcie tak więc niech się opamięta i wylize stopy Messiemu na przeprosiny bo druzyna juz na tym ucierpiała przegranym meczem z realem soceidad
0
niczym trzej królowie podązają do Messiego
0
Messi deklasuje wszystkich gigantyczna przewaga ronaldo mógłby mu buty czyścić
2
prędzej Messi ukara Enrique niz na odwrót
3
real pewnie jakiego szarlatana wynajął zeby zaczarował bramkę