0

cięzki to był mecz ale takiego się spodziewałem villarreal jest mocne ale my mamy Messiego który strzela bramki jak zajdzie taka potrzeba

0

ja rządam potrójnej korony w tym sezonie dość półśrodków do kontrataku.

0

szkoda ze tylko zremisowali wolałem zeby wygrali z tą nadętą muriniowatą chelseą

0

zwłaszcza tych z realu

0

ja nie wiem po co ta ostrośc ze strony atletico przy stanie 3-2 i tak nie mieli szans na awans

0

no to puchar jest juz nas praktycznie powinni wręczyć puchar Barcelonie juz po tym meczu.......

0

Ribery jest rozgoryczony bo sam nigdy nie zdobył złotej piłki

0

oby w LM Messi tez tak strzelał to puchar będzie nas i mistrzostwo i puchar króla ... potrójna korona wisi w powietrzu

0

niezły wynik jest się czym chwalić nie to co real męczarnie z beniaminkiem

0

zapowiada się fascynujacy pojedynek moze nawet z dogrywką i karnymi pełna dramaturgia

0

ja mysle ze to jest aluzja w stronę Luisa Enrique zeby nie podskakiwał Messiemu

0

pewnie z madrytu przyjechał wiadomo z której części....

0

Suarez po poprostu jest w cieniu Messiego nie moze się z nim równac a tak fenomenalnie grał w Liverpoolu po co się z tamtąd ruszał był najlepszy w premiership

0

widac ze Luis się opamiętał i się ukoił przed Messim bo zeby wojne prowadzić z arcyksięciem footbolu to trzeba być szalonym

0

Messi znowu dzisiaj przyćmił słońce swoją grą

0

gdyby tylko Argentyna wygrała mundial Messi by zdobył złota piłke a tak nie wiele brakowało boi Argentyna była w finale lepsza od potomków Hitlerowców

0

podlizuj się Messiemu w koncu jesteś na jego łasce Luis.....

0

płaczus zdobył złotą piłkę co za rozczarowanie

0

Messi czy jest jakiś rekord który nie pobije

0

mam nadzieje ze zostanie należycie ukarany za obraze footbolu swoim anty sędziowaniem

0

niezły był mecz fajnie się ogladało choć chwilami było nerwowo sędzia dał plamę kilka razy a atletico za ostro grali musieli braki umiejętności nadrabiać faulami

0

Enrique popełnił strategiczny błąd który drogo go moze kosztować przez to ze Messi nie grał Barca przegrała i to tylko jego wina

2

ale kaszany wyglądają jak by w nich gralii w krajach azji

3

jasna cholera ja wole city mistrzem Angli niz tego nadetego Murinhio i jego chelsea

0

gdyby Suarez nie odszedł z Liverpoolu pewnie ci by teraz walczyli o mistrzostwo Angli a Gerrard by nie deklarował konca kariery na Anfield tak wiec suarez to twoja wina

0

Luis nie wygra w tym konflikcie tak więc niech się opamięta i wylize stopy Messiemu na przeprosiny bo druzyna juz na tym ucierpiała przegranym meczem z realem soceidad

0

niczym trzej królowie podązają do Messiego

0

Messi deklasuje wszystkich gigantyczna przewaga ronaldo mógłby mu buty czyścić

2

prędzej Messi ukara Enrique niz na odwrót

3

real pewnie jakiego szarlatana wynajął zeby zaczarował bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?