Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reinie to chyba sie nie chce grac nie dośc ze cały sezon grzeje ławe to jeszcze jak dostaje jeden mecz to fauluje zeby pewnie posiedziec na ławie
1
tytuł jest nasz Barca wraca na tron
0
a może sam Mourinho by go pokrył......
1
skromne te biuro
2
Barca jest najcenniejszym klubem świata pieniądze to nie wszystko
2
nawet nie wiedziałem ze tak duzo a przyszedł dopiero co do Barcy tak jakby to było wczoraj ale ten czas leci.........
0
to są 3 punkty na wage mistrzostwa barca dzisiaj pokonała dwa realy....
0
haha szkoda ze Valenica nie wygrała tego meczu co do ronaldo to karnego nie strzelił haha
0
Super nie dośc ze Barca wygrała co naturalne to na dodatek real stracił punkty w meczu z Valenicą na dwie kolejki przed koncem mamy 4 punkty teraz mecz z atletico nie bedize pod taką presją
praktycznie dzisiaj mistrzami Barca została
0
w szoku jestem co to ma byc moze odwołaja rozgrywki i nie będzie mistrza
4
pewnie się po płakał po dzisiejszym meczu ronaldo....
13
nie lubie Neuera za bardzo gwiazdorzy i popisuję sie na boisku chociazby tydzien temu z borussią jak szpanował w karnych i tylko się ośmieszył
0
zapomniał o meczu i rewanzu z porto gdzie jego optymizm hehehe
0
ja tam chce finał z Juventusem , bo real moze zagrac antyfootbol w finale i go fatownie wygrać a tego bym nie zniósł
0
do berlina to sobie moze na wycieczkę jechac nie daleko ma z Monachium
0
ale dziwnie wygląda lewy
0
jak sobie przypomne co zrobił bayern w karnych z borussią to mi się śmiac chce , to było mistrzostwo świata
0
ten mecz to powinien byc finał nie ma dwóch bardizej godnych obecnie klubów by zagrac w finale,
no ale bayern am w w tym roku pecha trafił na Barce która po ich przejściu zagra zapewne w finale z mistrzem włoch Juve
0
Barca w tym roku rozniesie bayern
0
oby tylko sevilla chociaż zremisowała a najlepiej wygrała z realem to mistrzostwo będziemy miec w kieszeni po tym meczu.
0
zapominają ze uraz psychiczny w głowie moze mu zostać i moze się zawachac w decydującej chwili wyskoczyć do piłki...
0
Pepe przyjedzie na Camp Nou po sromotną porażkę
0
ułatwi nam to zadanie bo ALaba całkiem niezły jest , Messi będzie go kiwał jak płotki na trenigu
15
Messi i Maradona w jedenastce wszech czasów całej galaktyki a nie tylko reprezentacji Argentyny powinni się znależć
0
niezły pogrom to mi się podoba
0
Barca zrobiła swoje, powolutku zmierza po mistrzostwo kraju
0
Barcelona Juventus taki będzie finał
0
ciekawe czy te losowanie było ustawione
0
gdybym go zobaczył na ulicy to bym go nie poznał z tą brodą
0
cięzkie mecze to będą szkoda bo chciałem taki finał a nie pół finał
cóż w finale przyjdize się nam zmierzyć z mistrzem włoch Juvenbtusem który sobie poradzi w realem m.