0

Reinie to chyba sie nie chce grac nie dośc ze cały sezon grzeje ławe to jeszcze jak dostaje jeden mecz to fauluje zeby pewnie posiedziec na ławie

1

tytuł jest nasz Barca wraca na tron

0

a może sam Mourinho by go pokrył......

1

skromne te biuro

2

Barca jest najcenniejszym klubem świata pieniądze to nie wszystko

2

nawet nie wiedziałem ze tak duzo a przyszedł dopiero co do Barcy tak jakby to było wczoraj ale ten czas leci.........

0

to są 3 punkty na wage mistrzostwa barca dzisiaj pokonała dwa realy....

0

haha szkoda ze Valenica nie wygrała tego meczu co do ronaldo to karnego nie strzelił haha

0

Super nie dośc ze Barca wygrała co naturalne to na dodatek real stracił punkty w meczu z Valenicą na dwie kolejki przed koncem mamy 4 punkty teraz mecz z atletico nie bedize pod taką presją
praktycznie dzisiaj mistrzami Barca została

0

w szoku jestem co to ma byc moze odwołaja rozgrywki i nie będzie mistrza

4

pewnie się po płakał po dzisiejszym meczu ronaldo....

13

nie lubie Neuera za bardzo gwiazdorzy i popisuję sie na boisku chociazby tydzien temu z borussią jak szpanował w karnych i tylko się ośmieszył

0

zapomniał o meczu i rewanzu z porto gdzie jego optymizm hehehe

0

ja tam chce finał z Juventusem , bo real moze zagrac antyfootbol w finale i go fatownie wygrać a tego bym nie zniósł

0

do berlina to sobie moze na wycieczkę jechac nie daleko ma z Monachium

0

ale dziwnie wygląda lewy

0

jak sobie przypomne co zrobił bayern w karnych z borussią to mi się śmiac chce , to było mistrzostwo świata

0

ten mecz to powinien byc finał nie ma dwóch bardizej godnych obecnie klubów by zagrac w finale,
no ale bayern am w w tym roku pecha trafił na Barce która po ich przejściu zagra zapewne w finale z mistrzem włoch Juve

0

Barca w tym roku rozniesie bayern

0

oby tylko sevilla chociaż zremisowała a najlepiej wygrała z realem to mistrzostwo będziemy miec w kieszeni po tym meczu.

0

zapominają ze uraz psychiczny w głowie moze mu zostać i moze się zawachac w decydującej chwili wyskoczyć do piłki...

0

Pepe przyjedzie na Camp Nou po sromotną porażkę

0

ułatwi nam to zadanie bo ALaba całkiem niezły jest , Messi będzie go kiwał jak płotki na trenigu

15

Messi i Maradona w jedenastce wszech czasów całej galaktyki a nie tylko reprezentacji Argentyny powinni się znależć

0

niezły pogrom to mi się podoba

0

Barca zrobiła swoje, powolutku zmierza po mistrzostwo kraju

0

Barcelona Juventus taki będzie finał

0

ciekawe czy te losowanie było ustawione

0

gdybym go zobaczył na ulicy to bym go nie poznał z tą brodą

0

cięzkie mecze to będą szkoda bo chciałem taki finał a nie pół finał
cóż w finale przyjdize się nam zmierzyć z mistrzem włoch Juvenbtusem który sobie poradzi w realem m.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?