Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja w fifa jak grałem barca to wygrywałem po 12-0
0
ronaldo to picuś glancuś i płaczus nie godzień tak zacnego towarzystwa
0
nie dadzą Messiemu pograć w finale bedzie 5 przy nim stać za to inni bedą nie obstawieni i tak o to wygramy finał
0
Barca ma optymalny skład w ataku na co nam Pogba
1
Albesowi nalezało by juz podziękowac tylko rozprasza wszystkich przed arcywaznym momentem tego sezonu finałem LM
0
jesli ktoś ma pół dnia wolnego to moze sobie to przeczytać
0
powinen być z czystego złota wysadzany diamentami szmaragdami i brylantami....
1
nie wielu jest takich oddanych zawodników jednemu klubowi na całą karierę
0
Deportivo ma fuksa utrzymali się rzutem na taśme mozna by rzecz a juz myslałem ze po ptokach
1
gdzie się podziały stroje z tamtych lat
0
ja tez go nie lubię , ale nie sposób się z nim nie zgodzić w tej kwesti
5
zrobił to pod publikę bayernu.....
0
Barcelonie nie jest potrzebne zadne rozstawienie
0
zawsze był finał superpucharu europy w monako teraz w gruzji co t a uefa nie wymyśli
0
generał odejdzie w blasku chwały z potrójną koroną to jest dopiero sukces
0
dobrze powiedział bo w mecach w lidze atletico robiło z realem co chciało zdeklssowali ich w bezposrednich mecach co czyni ich druga najlepsza druzyną w lidze w koncu był mistrzem zostali
0
ciekawe czy deportivo będzie świętowac spadek do segunda jednoczesnie czy się utrzymają więcej punktów juz nie zdobedą zalezy jak słabeusze się spiszą w meczach o zycie.,..
8
my tez gratulujemy Juventusowi kolejnego mistrzosta włoch co roku je zdobywają nie maja tam sobie równych
0
najwazniejsze trofea i to ze w realu mogą nam jedynie co pozazdrościć potrójnej korony
4
Barca pokazała ze jest potegą nie do prześcignięcia
1
to dopiero początek wygrywania pucharów tego sezonu została jeszcze LM i puchar króla potrójna korona wisi w powietrzu
0
Maradona jak zwykle skromny co do swojej osoby
co do tego ze Messi jest lepszy od płaczusia to ma absolutną rację
0
a przed losowaniem pł finałowych par tak marzyli o tym zeby trafic na Juve ehhehe
0
w koncu Barca w finale taki klub jak barca powinien co roku grac w finale i wygrywać go
0
wreście Barca zagra w finale i zapewne go wygra juz się doczekać nie mogę
1
hahaha wiedziałem ze z Juve zagramy w finale real po prostu się przestraszył finału z wielką Barcą i pogromy w finale na oczach miliardów widzów , woleli odpaść po walce w pół finale , widac było tak strzelali zeby w bramke nie trafić tylko nad nią
1
BARCA była wielka za nim Messi się narodził więc niech szkop nie chrzani ze była by zwykłym klubem bez niego
0
ale nie kibicom jest obojętne ja wole Juve w finale realu mam powyzej uszu
0
na czarnym rynku to bedą ceny zapewne bardzo wielkie pewnie araby je wykupią bo nie mają co z kasą robić
9
w koncu Barca w finale LM och jak przyjemnie och jak wspaniale...