0

ja w fifa jak grałem barca to wygrywałem po 12-0

0

ronaldo to picuś glancuś i płaczus nie godzień tak zacnego towarzystwa

0

nie dadzą Messiemu pograć w finale bedzie 5 przy nim stać za to inni bedą nie obstawieni i tak o to wygramy finał

0

Barca ma optymalny skład w ataku na co nam Pogba

1

Albesowi nalezało by juz podziękowac tylko rozprasza wszystkich przed arcywaznym momentem tego sezonu finałem LM

0

jesli ktoś ma pół dnia wolnego to moze sobie to przeczytać

0

powinen być z czystego złota wysadzany diamentami szmaragdami i brylantami....

1

nie wielu jest takich oddanych zawodników jednemu klubowi na całą karierę

0

Deportivo ma fuksa utrzymali się rzutem na taśme mozna by rzecz a juz myslałem ze po ptokach

1

gdzie się podziały stroje z tamtych lat

0

ja tez go nie lubię , ale nie sposób się z nim nie zgodzić w tej kwesti

5

zrobił to pod publikę bayernu.....

0

Barcelonie nie jest potrzebne zadne rozstawienie

0

zawsze był finał superpucharu europy w monako teraz w gruzji co t a uefa nie wymyśli

0

generał odejdzie w blasku chwały z potrójną koroną to jest dopiero sukces

0

dobrze powiedział bo w mecach w lidze atletico robiło z realem co chciało zdeklssowali ich w bezposrednich mecach co czyni ich druga najlepsza druzyną w lidze w koncu był mistrzem zostali

0

ciekawe czy deportivo będzie świętowac spadek do segunda jednoczesnie czy się utrzymają więcej punktów juz nie zdobedą zalezy jak słabeusze się spiszą w meczach o zycie.,..

8

my tez gratulujemy Juventusowi kolejnego mistrzosta włoch co roku je zdobywają nie maja tam sobie równych

0

najwazniejsze trofea i to ze w realu mogą nam jedynie co pozazdrościć potrójnej korony

4

Barca pokazała ze jest potegą nie do prześcignięcia

1

to dopiero początek wygrywania pucharów tego sezonu została jeszcze LM i puchar króla potrójna korona wisi w powietrzu

0

Maradona jak zwykle skromny co do swojej osoby
co do tego ze Messi jest lepszy od płaczusia to ma absolutną rację

0

a przed losowaniem pł finałowych par tak marzyli o tym zeby trafic na Juve ehhehe

0

w koncu Barca w finale taki klub jak barca powinien co roku grac w finale i wygrywać go

0

wreście Barca zagra w finale i zapewne go wygra juz się doczekać nie mogę

1

hahaha wiedziałem ze z Juve zagramy w finale real po prostu się przestraszył finału z wielką Barcą i pogromy w finale na oczach miliardów widzów , woleli odpaść po walce w pół finale , widac było tak strzelali zeby w bramke nie trafić tylko nad nią

1

BARCA była wielka za nim Messi się narodził więc niech szkop nie chrzani ze była by zwykłym klubem bez niego

0

ale nie kibicom jest obojętne ja wole Juve w finale realu mam powyzej uszu

0

na czarnym rynku to bedą ceny zapewne bardzo wielkie pewnie araby je wykupią bo nie mają co z kasą robić

9

w koncu Barca w finale LM och jak przyjemnie och jak wspaniale...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?