1

no pech takie mecze się zdarzają nic się nie udawało tyle okazji do strzelenia bramki takie dobre okazje były marnowane na koncu to się zemściło

0

ale brednie kto by chciał przechodzić do przecietniaka angielskiego który walczy co roku o 3,4 miejsce dajace el LM

1

no i dobrze kompromitacja najwiekszego rywala(wroga) Barcy
śmiach mi sie chce z ich jak amatorzy z legii

0

tez 400 milinów dolarów to im nawet na Messiego nie starczy

1

Liverpool jak Barcelona tez 6-1 nie chcieli byc gorsi chłopaki z miasta Beatelsów

0

ale ten czas leci i pędzi do przodu

0

120 milionów na Neymara mieli a teraz dziadują ze 20 to fortuna barca ma 500 milionów rocznie przychodów więc niech nie dziaduja

0

znając Kanibala zapewne w duszy pragnie sam tej złotej piłki
i to mysle bardziej pragnie niz kobiety
Suarez zawsze jest w gorącej wodzie kapany wiecznie głodny chwały

2

Messi wygra złota piłkę zasłuzył na nią

0

no ten Norweg musiał zaniedbac psychotropy albo nie wie co sie na swiecie dzieje, pewnie nawet nie wie ze jest coś takiego jak liga hiszpanska i LM która Barca wygrała z Messim na czele

0

tez chce zeby został bo z realem nie wygra nic

0

no Messiemu w ostatniej chwili sie udało coś ustrzelić

0

te pogromy w wykonaniu Barcelony to rutyna ciekawe czy kiedys im sie jeszczre zdarzy wygrac mecz bez rozgromienia przeciwnika co jest wielce wątpliwe

0

czemu ronaldo nie tanieje gra tragicznie ostatnio starzeje się cena powinna leciec w dół gdyby nie marketing

0

Barcelona to potega nie do pokonania nie tylko w footbolu

0

to jest spisek szyty grubymi nicmi , okazuje ze najlepsi piłkarze Barcy są napiętnowani przez urząd podatkowy mimo ze podatki płaca ogromne w milionach euro dla czego piłkarze realu nie maja takich problemów, mysle ze ci urzędasy wysoko postawieni pochlastaliby się za real..... i robią wszystko by im pomóc

0

ostrożności nigdy za wiele

0

nie uwazam Neymara za spadkobierce Ronaldinhiooooo , Ronaldinhio potrafił sam wygrac mecz całą druzynę wymieszać a potem strzelić gola miał mniesamowitą kiwke i przyspieszenie podobny do Messiego ale do Neymara?

0

Qatar Airways powinno zapłacić BARCELONIE pół tony złota w sztabach za reklame i tak co roku

0

frustraci nie potrafią przegrywać z godnością co dziwne bo do porazek zwłaszcza z Barcelona powinni się juz dawno przyzwyczaić to wszystko przez pranie im muzgów przed meczem ze niby wychodza zeby walczyć o zwycięstwo jak równy z równym heheh a to błedne załozenia , p-owinni byc nastawieni na pogrom oi walczyć o jak namniejśza ilościową bramek porażkę

0

Prezydent LFP powinien być kibic Barcelony należało by go zmienić

0

nie za bardzo przypadły do gusty mi te stroje ale to juz norma jak co roku nie ma to jak dawniej czyste stroje

0

jest nieziemskie trio nie do powstrzymania

0

Barca nie tylko wystapi w kolejnym etapie LM ale i ją wygra poraz kolejny

0

ja nie wiem czy Munir trafuiłby do pustej bramki gdyby nie on z realem by było 7-0

0

odpocznie sobie chłopak i tak z nim czy bez niego liverkusen moze liczyc na pogrom

3

nie ma na tym swiecie druzyn które mogłyby rywalizowac z Barcą jak równy z równym moze we wszechświecie by się jakas druzyna znalazła ale na ziemi to wykluczone

8

mielismy jeszcze 100 % okazje ale wiadomo kto nogi przyłożyc nie umie ten dzieciak młody musi sie jeszcze duzo uczyć

2

ciekawe c o zrobi ronaldo pewnie sobie kupi kolejne ferrari na pocieszenie , niech mu dadza podwyżkę zasłuzył oby tak dalej grał jak i cały real chciałbym kiedys zobaczyć real w 2 lidze..........

0

mogli chłopaki dorzucić jeszcze ze dwie czy trzy bramki fajnie by to na tablicy wyników było 7-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?