0

wiedziałem ze te cieniasy z madrytu wylosują najłatwiej wolfsburg

0

ale farciarze z Atletico myslałem ze przekichaja w karnych

0

ciąg dalszy za rok nastapi

0

kolejne melony mądrze je zagospodarować

0

przyjechali popatrzec na najlepszy klub świata bo takiej gry Barcelony na swoim stadionie nie zaznają to co arsenal gra w lkidze czy pucharze angli to blamaż

0

pewnie w czwartek będą wycieki z uefa w sprawie piątkowego losowania i juz bedzie nie długo wiadomo jakie są pary i kto kogo "wylosuje"

0

real madryt- PSG niech się pozabijają ale PSG przejdzie dalej
Bayern- Man city
Barcelona -Benfica
Atletico- Wolfsburg

0

i juz zawsze tak będzie ze Barca będzie awansowac z roku na roku do ćwierć finalu....

0

za rok bedzie 10 raz z rzędu i juz zawsze tak będzie

2

w piątek 12-00

2

bayern lepszy od juve ale tylko chyba na papierze bo w meczu na Allianz |bayern nie istaniał w pierwszej połowie sędzie nie uznał dla juve prawidłowej bramki na 3-0 i to wypatrzyło wynik juve powinno byc w cwierćfinale

0

oby real trafił na PSG albo Bayern czy mancity to odpadną
ale pewnie trafilą na wolfsburg

0

w piątek jak zwykle

0

ciekawy jestem na kogo trafi Barca w ćwierć finale oby nie na PSG czy Bayern Monachium nie ma co się męczyc z nimi w ćwierc finale
mysle ze na Benfice albo manCity , rela pewnie zostanie przydzielony najłatwiej do wolfsburga

0

ciekawy jestem jakby Barca miała stadion na pół miliona miejsc
czy by się zapełnił na meczu z realem madryt

0

kolejna potrójna korona wisi w powietrzu
Barca gra jak z nut
kto mógłby sie równac obecnie w LM z Barca jak równy z równym nikt
najpierw jest Barca potem długo długo nikt

2

Wenger po porazce w lidze czy pucharach powtarza ze przegrali przez popełniane błedy i które postara się wyeliminiować przed kolejnym meczem ale jakoś ciągle to samo z roku na roku z meczu na mecz , straszne cieniasy się z nich zrobili nie dośc ze w lidze przegrali mistrzostwo to jeszcze odpadli w LM w pucharze angli z przeciętniakami czy wczesniej pucharze Ligi angielskiej wsystko przegrali a z Barcą dostaną takie lanie ze wenger posiwieje jeszcze bardziej

0

kolejne dwa mecze w lidze tpo tez bedzie spacerek najpierw Villarreal potem real madryt mysle ze wynik zwłaszcza z realem na Camp Nou będzie podobny jak dzis z Getafe

0

powinien powiedziec ze to był zaszczyt grac na Camp Nou przeciw Barcelonie najlepszemu klubowi świata

1

a Suarez nie strzelił co za rozczarowanie

0

niezła ma tą utrzymankę

0

mysle z e w tym wieku tez im sie nie uda wygrac na camp nou moze za 50 lat jakiś mecz zremisuja

1

Bayern dostanie w dupe od Juve a Muller przed kamerami nie moze umniejszac wielkości bayernu mówiąc prawde ze Barca jest najlepsza na swiecie

0

wolałbym zeby Camp Nou pozostało takie jakie jest przez najblizsze kilkanaście lat, wszakże jest legendarne jedyne w swoim rodzaju a po tych zmianach to bedzie wyglądało jak połowa współczesnych i przyszłych stadionów a te zdjęcie kolorowe przypomina mi stadion Bayernu Monachium

0

ja mysle ze to transferowy sygnał chce wrócic na Anfield

0

w Barsie ławe by grzał lepiej niech zostanie w roma

2

chronić intymność zawodników nie no bez jaj zdjęcia sobie z kumplami nie moga robić bo to jest intymnośc przecież nie są w wc na kilblu a nie pod prysznicem zeby chrzanic głupoty

0

powinien się teraz Messi wziąś za pięciopaki bo nie ma ich tak duzo jak hat-rików

0

Beckham ten Narcyz z kompleksem Edfypa juz chyba doszczętnie oszalał ciekawe co jeszcze wymysli zeby o nim pisali i mówili

1

Tarzan był najlepszy w obronie nie do przejścia szkoda ze te czasy przemineły i ze nie wrócą tamte dni ,pozostały wspomnienia aż łezka w oczach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?