Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pytanie tylko jak wysoko Barca tym razem wygra i czy karny zostanie wykorzystany
0
oby barca taki poziom utrzymała do maja to gwarantuje triumfy w LM w pucharze kraju jak i mistrzostwo
0
często musza jeżdzic do madrytu na ligowe mecze ale niemal zawsze wracają do Katoloni ze zwycięstwem
0
gdyby to był karny w ostatniej minucie przystanie remisowym to bym się martwił zr nie wykorzystany ale w tych okolicznosciach jak barca co tydzien kazdego gromi 5-1 czy 7-0 to jedna bramka mnie w postaci nie wykorzystanego karnego mnie nie martwi
w sobote Barca wygra 9-0 i znowu bedzie problem ze karnego nie strzeliła ?
0
no to real juz pod kazdym względem pobity teraz gonimy rekord Juventusu
0
szkoda ze wszyscy w realu nie zarabiają tyle co rolnaldo wtedy real by zbankrutował
0
posiadanie Messiego to jest zaszczyt i luksus odkąd gra dla nas chwała Barcelony lśni jaśniej niż słońce
0
co do tytułu to juz wiedzą dzieci w żłobku!
14
mnie porazka realu bardziej ucieszyła niz a nieżeli byłby remis Atletico rządzi w Madrycie real upokorzony
0
no dzis było inaczej bo bez pogromu tzw. normalne zwycięstwo najlepsza okazaj słupek i zaraz poprzeczka ale była bomba szkoda ze nie wpadła piłka od poprzeczki pod bramkę łądna by była brameczka
0
ronaldo jak zwykle w swoim stylu a gdyby wszyscy uzywali tyle zelu do włosów co on to by go w sklepach zabrakło
0
pojemnośc stadionu powinna wynosic milion miejsc zeby więcej fanów mogło na żywo oglądac mecze Bary
0
jesli Ranieri wygra lige angielska z Leicester to powinien dostać Oskara a jutrzejsza gala wreczania oskarów powinna byc wstrzymana do czasu rostrzygnięcia na boiskach angielskich az strach pomyslec co by było gdyby trenował taką Granada pewnie biła by się teraz z Barcą o mistrzostwo zadne tam real czy atletico
0
jest lepiej niz myslałem liczyłem a na remis a tu Atletico wygrało i upokorzyło real na ich własnym stadionie
0
za młody niech jeszcze pogra pare lat w seria a przeciez to dzieciak ma 17 lat i bramkarz i ma kosztowac 35 milionów euro
co bedzie za rok napastnik 14 letni za 100 milionów....
3
słyszałem ze ma zagrac w polskiej pierwszej lidze Sandecji Nowy Sącz
2
Overmars kosztował majątek a się do konca nie spłacił niech się cieszy ze miał zaszczyt grać dla Barcelony obecnej najlepszej druzyny na swiecie
0
cos mi sie zdaje ze Piwue specjalnie faulował zeby byc czystym na ćwierćfinał , bo to był głópi i ryzykowny faul wiedział ze zfauluje i dostanie kartkę
0
no Messi ładnie zmylił Cecha przy karnym
0
jakoś dziwnie ten Cech wygląda w barwach arsenalu po tylu latach ponad 10 spędzonych w chelsea odszedł do wielkiego rywala z za miedzy to jest zdrada
1
no juz jest właściwie po dwu meczu
0
jo wiedziałem ze tak bedzie
0
no przecież co roku się spotykają w LM mi juz te mecze się przejadły no i żal mi arsenalu bo sa skazani na porazkę a ich lubie
0
Barcelona osiągneła perfekcje juz ładnych pare lat temu i tkwi w niej
0
wolałbym na Santiago Bernabeu ale ci z komitetu sa za realem gdyby ci dalej grali to wiadomo gdzie by był finał
0
no to niech zatrzymają Messiego w pół -składu to Suarez i Neymar sobie postrzelają
0
Sanchez niezły jest niezle sobie radził w Barcelonie ale Suarez pokazuje ze jest z najwyzszej półki graczem
0
heslki arsenal nie zdobędzie mistrza Angli to bedą frajerami wszyscy giganci chcą im oddac tytuł w prezencie a ci nie za bardzo z niego chcą skorzystać
0
ale to sa cieniasy teraz się będą musieli męczyc w rewanzu na wyjezdzie o awans do kolejnej rundy a mieli takiego łatwego przeciwnikaa
0
a kto by nie chciał grać w Barcelonie ja tez bym chciał