1

pytanie tylko jak wysoko Barca tym razem wygra i czy karny zostanie wykorzystany

0

oby barca taki poziom utrzymała do maja to gwarantuje triumfy w LM w pucharze kraju jak i mistrzostwo

0

często musza jeżdzic do madrytu na ligowe mecze ale niemal zawsze wracają do Katoloni ze zwycięstwem

0

gdyby to był karny w ostatniej minucie przystanie remisowym to bym się martwił zr nie wykorzystany ale w tych okolicznosciach jak barca co tydzien kazdego gromi 5-1 czy 7-0 to jedna bramka mnie w postaci nie wykorzystanego karnego mnie nie martwi
w sobote Barca wygra 9-0 i znowu bedzie problem ze karnego nie strzeliła ?

0

no to real juz pod kazdym względem pobity teraz gonimy rekord Juventusu

0

szkoda ze wszyscy w realu nie zarabiają tyle co rolnaldo wtedy real by zbankrutował

0

posiadanie Messiego to jest zaszczyt i luksus odkąd gra dla nas chwała Barcelony lśni jaśniej niż słońce

0

co do tytułu to juz wiedzą dzieci w żłobku!

14

mnie porazka realu bardziej ucieszyła niz a nieżeli byłby remis Atletico rządzi w Madrycie real upokorzony

0

no dzis było inaczej bo bez pogromu tzw. normalne zwycięstwo najlepsza okazaj słupek i zaraz poprzeczka ale była bomba szkoda ze nie wpadła piłka od poprzeczki pod bramkę łądna by była brameczka

0

ronaldo jak zwykle w swoim stylu a gdyby wszyscy uzywali tyle zelu do włosów co on to by go w sklepach zabrakło

0

pojemnośc stadionu powinna wynosic milion miejsc zeby więcej fanów mogło na żywo oglądac mecze Bary

0

jesli Ranieri wygra lige angielska z Leicester to powinien dostać Oskara a jutrzejsza gala wreczania oskarów powinna byc wstrzymana do czasu rostrzygnięcia na boiskach angielskich az strach pomyslec co by było gdyby trenował taką Granada pewnie biła by się teraz z Barcą o mistrzostwo zadne tam real czy atletico

0

jest lepiej niz myslałem liczyłem a na remis a tu Atletico wygrało i upokorzyło real na ich własnym stadionie

0

za młody niech jeszcze pogra pare lat w seria a przeciez to dzieciak ma 17 lat i bramkarz i ma kosztowac 35 milionów euro
co bedzie za rok napastnik 14 letni za 100 milionów....

3

słyszałem ze ma zagrac w polskiej pierwszej lidze Sandecji Nowy Sącz

2

Overmars kosztował majątek a się do konca nie spłacił niech się cieszy ze miał zaszczyt grać dla Barcelony obecnej najlepszej druzyny na swiecie

0

cos mi sie zdaje ze Piwue specjalnie faulował zeby byc czystym na ćwierćfinał , bo to był głópi i ryzykowny faul wiedział ze zfauluje i dostanie kartkę

0

no Messi ładnie zmylił Cecha przy karnym

0

jakoś dziwnie ten Cech wygląda w barwach arsenalu po tylu latach ponad 10 spędzonych w chelsea odszedł do wielkiego rywala z za miedzy to jest zdrada

1

no juz jest właściwie po dwu meczu

0

jo wiedziałem ze tak bedzie

0

no przecież co roku się spotykają w LM mi juz te mecze się przejadły no i żal mi arsenalu bo sa skazani na porazkę a ich lubie

0

Barcelona osiągneła perfekcje juz ładnych pare lat temu i tkwi w niej

0

wolałbym na Santiago Bernabeu ale ci z komitetu sa za realem gdyby ci dalej grali to wiadomo gdzie by był finał

0

no to niech zatrzymają Messiego w pół -składu to Suarez i Neymar sobie postrzelają

0

Sanchez niezły jest niezle sobie radził w Barcelonie ale Suarez pokazuje ze jest z najwyzszej półki graczem

0

heslki arsenal nie zdobędzie mistrza Angli to bedą frajerami wszyscy giganci chcą im oddac tytuł w prezencie a ci nie za bardzo z niego chcą skorzystać

0

ale to sa cieniasy teraz się będą musieli męczyc w rewanzu na wyjezdzie o awans do kolejnej rundy a mieli takiego łatwego przeciwnikaa

0

a kto by nie chciał grać w Barcelonie ja tez bym chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?