0

nie ma co onim myslec nie po to Juve kupuje piłkarzy po 100 milionów euro zeby za połowe tej sumy sprzedawac swoich najlepszych piłkarzy , Juve nie musi sprzedawac ma kasy jak lodu nie zyja z transferów jak ajax itp itd et cetera

3

wez ze sobie kliknij w google skróty meczów Ligi Mistrzów i tam wszystko masz...

0

chyba awansu z drugiego miejsca bo pierwsze zarezerwowane jest dla Barcelony

1

no to dobrze ze nie mysli o realu
jesli chce do realu do do San sebastian.......

0

a z realem kiedy gramy oby się Messi wyleczył do tego czasu bo nie da sie ukryc Barca jest najlepsza ale z Messim w składzie

0

pewnie sam sie tak pocharatał w szatni po meczu zeby szeżyc propagandę i oczerniać kanibala

0

ciekawe ile by ludzi przyszło gdyby w LM Barca grała z legią moze z 10 tys osób zeby popatrzyc na takich anonimowych amatorów z Warszawy

0

a;e sie z Suareza realista zrobił

2

ciekawe co powiedizał by na to ronaldo, pewnie ze jest wstanie strzelić bramke w 3 sekundzie meczu jak by chciał,

0

niech jest godzien piastować takie stanowisko wcześniej był z drugiego kaputra ,mało znany działał więcej tylko w małej Słowacji a tu taki awans !!

0

jego starszy jest bardzie j pazerny od kulawego tygrysa
nienasyceni tymi milionami wiecznie im mało

0

jestem realistą trzeba miec te 2 minuty na przeprowadzenie akcji i strzelenia bramki

0

to Newcastle grało w LM a teraz są na dnieeeee

0

teraz Messi powinien przyćmic słonce i próbowac zdobyc 3 hat-riki w jednym meczu

12

szkoda ze legia nie trafiła do grupy z barcelona , Barca by sobie jeszcze bardizej statystyki poprawiła bo z legią wygrała by z 20-0

0

az takiego wyniku się nie spodziewałem tymbardziej po porazce u siebie z z alaves i wielkim triumfem celticu nag glasgow 7-1 , a ci przyjezdzaja i dostają 7-0 , liczyłem na 4-0 a tu taka niespodzianka

0

ja tez wolałbym zostac w Barcelonie z tą " mniejsza pensja " jakos bym dał rade wiązać koniec z koncem do pierwszego i mysle ze neymarowi tez wystarczy do konca miesiąca ...

0

miły gest z ich strony ,ale małe te miasteczko 100 mieszkancow to ile tam jest ulic jedna i 20 domów ?

1

gdyby byli w tym samym wieku niemiec by musiał szukac innego klubu zwłaszcza po wcześniejszych zalach i fochach ale to ze bravo jest juz u schyłku kariery to go poswięcili i zostawili niesubordywanego niemca / nie podoba mi się to

0

a ja czytałem dzisiah po południu ze go sprzedali za 32 miliony do city i byłem w szoku

0

w naszej grupie to niespodzianki nie bedzie patrząc na to co wyprawiał celtic w el do Lm to cud ze zagrają bedą dostarczycielem punktów
Barca i City grają w 1-16 ciekawie bedzie z manCity guardiaola ich trenowac zaczął

0

w tym sezonie trzeba wygra LM , barca jest tak potężna ze co roku powinna ją wygrywac

0

nie sadziłem ze atletico jest tak wysoko oceniane na ponad 500 milionów szok

0

zapowiada się ciekawy sezon , rozkręcili się chłopaki

0

szkoda ze sevilla nie wygrała z realem było tak blisko. real miałby jeden puchar mniej a to cieszy.

0

pierwszy puchar juz jest a jeszcze sie sezon nie zaczął

0

a szkoda ze nie pisze ile jest warta jego klauzura odstępnego.....

0

real to ma farta w ostatnich minutach meczu jesli chodzi o finały pucharów z Atletico w LM teraz z sevilla !!

0

jakos nie moge się ( pogodzić czy przyzwyczaić) z tym co Messi zrobił ze swoim wyglądem

0

ale ten czas zleciał ... troche się zmieniło przez te lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?