Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale mu Neymar wyłożył piłeczkę w ostatnich sekundach meczu, a to co robił ter Stegen w ostatnich minutach to mi sie smiac chciało , w ogóle nie chciał wrócic do bramki tylko stał w polu karnym PSG i czekał na podanie jakby był napastnikiem
6
och jak przyjemnie, och jak wspaniale , mecz stulecia przejdzie do annałów footbolu
2
nie wiem czemu , ale jak wszedł na boisko Krychowiak w 93 minucie drewno- to wiedziałem ze zaraz strzelimy bramke dająca awans
0
a jak mówiłem kumplom ze bedzie 6-1 jak ostatnio w lidze to się ze mnie smiali
0
lepsze niz cud nad wisłą !!!!!!!!!!
0
goooooooooollll
0
Barca musi przyćmić słońce w tym meczu zeby awansować
0
Barca powinna powtórzyć wyniki z ostatnich meczów ligowych wtedy awans jest nasz
0
ty sie Suarez lepiej wznieś na wyżyny swoich umiejetności bo zeby awansowac trzeba kapitalny mecz rozegrać
1
wystarczy ten wynik powtórzyć z PSG i będzie git
0
dobrze ze nie o 12, albo o 10 rano nie grają , bo tak chinczycy chca , jak tak wczesnie chcą mecze to niech kibiców importuja z chin
27
real ostatnimi wynikami to mi imponuje najpierw przegrali z valencią , potem cudem wygrali z villarealem a teraz cuden nie przegrali u sibie z Las Palmas, tracąc kolejne punkty oby tak dalej i mam nadzieje ze ich Napoli rozjedzie w LM
0
dla Koemana mozliwośc prowadzenie Barcelony powinna byc bezcenna, a nie 8 milionów , pownien wydac oswiadczene ze barcelone bedzie prowadził za darmo bo to wielki zaszczyt
0
powinien sie wstrzymać z przedstawieniem tej decyzji przynajmniej do konca rewanzu w LM z PSG
0
co do PSG to sa w gazie rozniesli w pył nieprzecietną marsyllie 5-1
cięzko będzie
0
real straci jeszcze duzo punktów w lidze , po tym co to oni wyprawiaja sa niestabilni , i niestety Barca w tym sezonie tez nie jest zbytnio stabilna
2
mysle ze Las Palmas wygra w madrycie
0
przynajmniej atletico sie juz wyleczyło z mysli o walce o mistrzostwo ,
do kompletnego szczęścia zabrakło viktorii Villarrealu a tak nie wiele brakowało
0
eee tam p[osiedz pare lat wyjdzie przed 30 -tką ;,,,,,
0
mysle ze jak wenger odejdzie to Bellerin bedzie chciał zostac a Arsenalu
0
no spadek w posiadaniu piłki jest i odbija się to na wynikach niestety
3
jak tyś mi Valencia teraz zaimponowała , gratulacje piekny sukces, oby real tak dalej przegrywał mecz za meczem najlepiej
1
no cóż PSG drugiego tak dobrego meczu w rewanżu nie zagra a Barca tak kiepskiego , jesli Barca zagra jak za najlepszych spotkan to deklasacja PSG jest mozliwa
skoro PSG potrafiło to czy barca nie potrafi z nimi tego samego , oglądałem wiele meczy psg w lidze i marnie im szło męczenie z cieniasami 1-0 , czy 2-1 a , barca w tym samy czasie wygrywała po 6-1
dla tego uwazam ze jest mozliwe dewastujace zwycięstwo nad PSG , niesione dopingiem 100 tysięcy ludzi.
0
Barcelona grała jakby to był sparing w lecie z jakims 3 ligowcem , przynajmniej tak wygladało jakby mieli takie nastawienie
0
ciekawe czy sie wypełni stadion na Camp Nou z tym co pokazali wczoraj ciężko bedzie przekonac ludzi do przyjścia
0
pachnie mi dogrywką w rewanzu , po kapitalnej grze Barcelony ma się rozumiec
0
to jeszcze nie koniec jest rewanż Barca juz nie raz odwaracał szale na swoja korzyśc , myśle ze na |camp nou wzniesą sie na wyzyny swoich umiejętności i wygraja 4-0 , plus dogrywaka i karne rozszczygną zwycięzcę
0
mi humor poprawi jak napoli dzisiaj wygra tez 4-0 wiadomo z kim
0
ale strzelił kilka waznych bramek dla Barcy takich na 1-0, 2-1 , czy 3-2 decydujących i dzieki niemu udało sie mistrza wtedy wygrac
2
jeden przegrany mecz i odrazu ze zmiana trenera , tak myslałem po tej klęsce ze zacznie sie *zmiana trenera *