Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na Camp Nou będzie Messi reaktywacja i 5-0
0
masakra to była piłą mechaniczną
1
ten mecz to był dramat cięzko się go oglądało PSg grało mecz zycia a Barca tak odniechcenia tak jakby się chcieli przed meczem zadowolic remisem i czekać na rewanż na Camp Nou
0
jak tak dalej pójdzie to finał będzie w chinach o 12-00
0
zeby tylko Suarez nie okazał się wilkiem w owczej skórze i nie pogryzł Messiego
0
co roku ta polemika w koncowej fazie pucharu gdzie zostanie rozegrany finał, to powinno byc przed sezonem ustalone jak w Angli np. jest Wembley na finały pucharu ligi czy pucharu Angli
0
co roku by chcieli finał na swoim stadionie to nieco zuchwała propozycja
0
wszystko jedno gdzie zostanie rozegrany a i tak Barca go zdobędzie ten puchar
0
no niezle bronił a tak marudził przed sezonem ze ławe musi grzać , a tu trzeba było sie wykazac
0
niech sie cieszy ze między czasie barca ma cięzkie mecze w pucharze króla bo by była kanonada
0
dobrze ze dał odpocząć Messiemu , ciezki mecz go czeka z atletico kosic będą jak to oni niczym kosiarki
1
tak miało być lekko łatwo i przyjemnie , nie oczekiwałem jakiegos wielkiego meczu po cięzkim meczu z atletico i nie mniej ciężkim kolejnym w tygodniu pucharze króla
0
ja tam wole Celte trafic i pokazac realowi jak sie z nimi wygrywa i awansuje do finału
0
prawie 60 tysięcy ludzi to i tak duzo w srodku tygodnia w pucharze na dodatek
0
kolejny awans to sie nigdy nie skończy
0
no mam nadzieje ze wygrają z realem w lidze
0
dobrze ze to Neymar nie ze strzela ale ze nie podchodzi do wykonywania karnych, bo ich prawie nigdy nie strzela a za często do nich podchodził
0
rozstrzelali sie w końcówce i awans jest
0
3 godziny dizennie na siłowni to tyle co ja ciekawe czy wyciska więcej na klate odemnie
0
presja jest jak sie trenuje najlepszy klub na swiecie
0
ostatnia akcja meczu i tak niewiele brakowała do remisu, jak to mogło nie wejśc .... na szczęscie rewanz na Camp Nou
2
Messi po prostu przyćmił słońce
2
niezłe to było szkoda tylko ze Messi tej bramki nie strzelił, bo mu się nalezała za tą akcję
2
dobrze ze juz Messi nie jest blondyną jeszcze by się ogolił i będzie stary dobry Messi i zeby strzelał jak na zawołanie
6
PSG nie jest juz takie mocne jak rok czy 2 lata temu , duzo meczów przegrywają i remisuja ppo odejściu Ibrahimovica stracili 50 % sił
0
wiedziałem ze albo Arsenal albo PSG inaczej być nie mogło
5
jo wiedziołem ze tak będzie
0
to juz tradycja
0
dobrze ze żelus nie strzelił jego bramki bym nie zcierpiał
0
szkoda ze Neymar nie strzelił pewnej setki wygralibysmy ten mecz