0

na Camp Nou będzie Messi reaktywacja i 5-0

0

masakra to była piłą mechaniczną

1

ten mecz to był dramat cięzko się go oglądało PSg grało mecz zycia a Barca tak odniechcenia tak jakby się chcieli przed meczem zadowolic remisem i czekać na rewanż na Camp Nou

0

jak tak dalej pójdzie to finał będzie w chinach o 12-00

0

zeby tylko Suarez nie okazał się wilkiem w owczej skórze i nie pogryzł Messiego

0

co roku ta polemika w koncowej fazie pucharu gdzie zostanie rozegrany finał, to powinno byc przed sezonem ustalone jak w Angli np. jest Wembley na finały pucharu ligi czy pucharu Angli

0

co roku by chcieli finał na swoim stadionie to nieco zuchwała propozycja

0

wszystko jedno gdzie zostanie rozegrany a i tak Barca go zdobędzie ten puchar

0

no niezle bronił a tak marudził przed sezonem ze ławe musi grzać , a tu trzeba było sie wykazac

0

niech sie cieszy ze między czasie barca ma cięzkie mecze w pucharze króla bo by była kanonada

0

dobrze ze dał odpocząć Messiemu , ciezki mecz go czeka z atletico kosic będą jak to oni niczym kosiarki

1

tak miało być lekko łatwo i przyjemnie , nie oczekiwałem jakiegos wielkiego meczu po cięzkim meczu z atletico i nie mniej ciężkim kolejnym w tygodniu pucharze króla

0

ja tam wole Celte trafic i pokazac realowi jak sie z nimi wygrywa i awansuje do finału

0

prawie 60 tysięcy ludzi to i tak duzo w srodku tygodnia w pucharze na dodatek

0

kolejny awans to sie nigdy nie skończy

0

no mam nadzieje ze wygrają z realem w lidze

0

dobrze ze to Neymar nie ze strzela ale ze nie podchodzi do wykonywania karnych, bo ich prawie nigdy nie strzela a za często do nich podchodził

0

rozstrzelali sie w końcówce i awans jest

0

3 godziny dizennie na siłowni to tyle co ja ciekawe czy wyciska więcej na klate odemnie

0

presja jest jak sie trenuje najlepszy klub na swiecie

0

ostatnia akcja meczu i tak niewiele brakowała do remisu, jak to mogło nie wejśc .... na szczęscie rewanz na Camp Nou

2

Messi po prostu przyćmił słońce

2

niezłe to było szkoda tylko ze Messi tej bramki nie strzelił, bo mu się nalezała za tą akcję

2

dobrze ze juz Messi nie jest blondyną jeszcze by się ogolił i będzie stary dobry Messi i zeby strzelał jak na zawołanie

6

PSG nie jest juz takie mocne jak rok czy 2 lata temu , duzo meczów przegrywają i remisuja ppo odejściu Ibrahimovica stracili 50 % sił

0

wiedziałem ze albo Arsenal albo PSG inaczej być nie mogło

5

jo wiedziołem ze tak będzie

0

to juz tradycja

0

dobrze ze żelus nie strzelił jego bramki bym nie zcierpiał

0

szkoda ze Neymar nie strzelił pewnej setki wygralibysmy ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?