0

liczyłem na 9-0 po tym co wyprawia celtic chociazby ich porazka stulecia z kimś tam z giblartaru

0

Messi się Dragon Balla Z naoglądał....

1

oby tylko nie wydawac tej kasy na bzdury.......

0

szkoda byłem pewnien triumfu Francji zwłaszcza jak zobaczyłem zelka ze płacze na murawie i zwija się z bólu , to było wstrętne gwiazdorstwo najpoierw płakał ze grac nie moze potem z chodzi by pochwili powiedziec ze gra dalej za 5 minut znowu kładzie się na murawe płacze ze nie moze grac dalej i płacze bo był pewny ze portugalia to tylko on i ze bez niego przegrają na bank a tu tak go zadziwili ze do konca zycia ronaldo nie zrozumie jak portugalia mogła wygrac finał bez niego

0

to są kurna jakies jajca antyfootbol triumfuje, myślałem ze Francja zgwałci portugalie ze 4-0 a tu taki dramat, jakbym był Portugalczykiem to bym się wstydził ze po takim *czymś* mozna zostac najlepsza druzyną kontynentu

2

PSG mu płaci fortune 25 godziny na dobe nie dośc ze wypoczywac na wakachjach a płaca mu za to normalnie czy w podróz poślubna tez pensje dostaje teraz chce mistrzostwa jechac a klub dalej bedzie musiał mu normalnie płacic zamiast gwiazdorzyc niech zrzeknie się miesięcznej pensji na która nie zapracował

1

ale ulga bo przed meczem myslałem ze bedzie jak zwykle,............

0

800 tysięcy funtów tygodniowo to było by chore i wielka przesada co by zrobił największy pazera bundesligi Lewandowski ze swoją skromną pensją albo Ronaldo by się chyba z zazdrości popłakał

1

kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci łeb świni na boisko

2

Messi wróci i wygra mistrzostwo Świata za dwa lata no chyba ze Polska pokrzyrzyuje plany Argentynie

0

jeszcze brakuje Królowej Angli i papieza zeby prosili Messiego zeby dalej grał na chwałe swojej reprezentacji

0

ptuuuuu na psa urok , Niemcy niech ich zaraza.........

9

no to teraz trzeba liczyc na Francję ze zostanie mistrzem Europy , Polska odpadła Hiszpania tez Włochy również co grali ładny footbol , to komu tu kibicowac jak nie Francji... szkopom nie, portugali, antyfootbolowi tez nie , walia tez nie jest moim faworytem .

2

ja byłem za Włochami i się nie rozczarowałem byli o klasę lepsi od Hiszpanów , co do Hiszpanów to widac ze sa juz nasyceni tymi ciągłymi triumfami ze wydaje im się ze wystarczy jak wyjdą na boisko a zwycięstwo samo przyjdzie, dobrze się stało bez przesady zeby Hiszpania co 4 lata mistrzostwa świata czy europy wygrywała teraz czas na Polskę w finale z Włochami....

0

ciąg dalszy Brexitu wychodzą z mistrzostw Europy bo nie czuja sie europejczykami tylko brytyjczykami, nowa rasa ludzi juz nawet biali Polacy są przesladowani na tle rasowym mimo ze są tez biali co za czasy
moze za rok będą w Copa America grać nie ch odpłyną do innego kontynentu ta mała wysepka wielkości jednego stanu z USA

1

jakaś klątwa ciązy na Argentynie ciągle przegrywają finały...

0

no to jestem w szoku Messi mnie zaskoczył sądziłem ze za 2 lata bedzie chciał zostać mistrzem świata
z drugiej strony mógł karnego strzelic to by Argentyna triumfowała w turnieju zapewne

4

beznadziejnie to wygląda ze druzyny z 3 miejsc awansuja dalej taka portugalia meczu nie wygrała a awansuje za miast wracac pohańbiona do domu , nie potrzebnie powiekszyli do 24 druzyn przez to awansuje ten kto nic nie wygrał jak portugalia same remisy
nie długo dla większej kasy uefa wymys;li 32 druzyny w finałach Euro i okaze sie ze i z 4 miejsca z jednym remisem tez bedzie mozna aawansować dalej,.,,,,

0

juz za dwa lata Argentyna będzie mistrzem Świata

2

juz za 4 lata Polska bedzie mistrzem świata

0

mi się podobają te stroje w koncu ktoś inteligentny zadecydował bo stroje z ostatnich lat były za bardzo ekstrawaganckie

0

inwestowaniem w nieruchomości. heheheh jaki ten świat mały ze akurat musi w stolicy kataloni inwestować ....

1

farsa ciągle trwa ktoś chce robic karierę na nazwisku Messiego jak i zaistniec w mediach

1

kazdego po latach ciągnie do ojczyzny zwłaszcza tych spełnionych i zarobionych

0

nalezy roznieść Seville pomścic przy okazji Liverpool

0

wieksza byh jeszcze była gdyby była potrojna korona LM

0

jak widac nic nie dało nie =lanie na boisko tak się z Barcelona nie wygra

0

miny piłkarzy realu po meczu z deportiuvo bezcenne oni naprawde wieżyli ze granada moze nie przegrać z Barcą co za naiwniaki

0

BARCA pokazała ze jest potegą nie do prześcignięcia

2

powinno byc jutro po meczu potem emochje opadną i swiętowanie nie będzie takie naturalne spontaniczne,...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?