0

ciekawe czy juz po pierwszym meczu barca bedzie w ćwierćfinale

0

ale zawsze mogą marzyć o Messim to nic nie kosztuje

0

on od przytulania ma swojego menażdera ronaldo co z tym coming aut

0

z taką zabawą mozna zbić majątek

0

no jak się wygrywa wysoko to co tu rozpaczac co innego jakby nie wykorzystany karny decydował o punktach zdobytych a tu są pogromy z karnym czy nie wykorzystanym ....

0

no to w zaistaniałych sytuacjach sa drugorzednymi problemami bo jak barca wygrywa paroma bramkami róznicy nie wykorzystany karny nie razi po oczach czeba uwazac w LM zeby nie było tak ze w pół finale albo w finale o triumfie będą decydować karne to bedzie nie ciekawie

0

i w tym roku tez powinno mu się udac chyba ze Messi bedzie teraz strzelał hatrika za hatrikiem

0

no ładne brameczki zwłaszcza Messiego druga i Suareza , a co do karnego Suareza to gdyby posłał piłke nisko to by nie obronił ale strzelał na wysokosci rak bramkarza więc jak ten wyczuł róg miał ułatwione zadanie do obrony

0

a propo ronaldo juz widze jak próbuje skopiować karnego messiego pytanie tylko kiedy mysle ze tydzien odczeka zeby ludzie nie mowili ze kopiuje dopiero za dwie nie dziele tak zrobi ale oby nie trafili w bramkę hahahha bedzie zenada roku

0

wymęczyli a ciekawe czy im się uda zostać mistrzem Angli bo bo juz kilka gigantów odpadło z rywalizacji jak manU Chelsea Liverpool czy teraz te\z i City którzy przegrywają wszystko po kolei ostatnio

0

nie za bardzo dostrzegam kopię w koncu to messi wykonywał karnego a Suarez strzelił a tu było inaczej

0

kolejny pogrom BARCA ma w tym wprawę

0

kanonada jak zwykle ale ona nigdy się nie nudzi ,... a co do karnego takiego jeszcze nigdy nie widziałem nawet nie wiedziałem ze tak mozna podawac.. myslałem ze musi byc bezpośredni strzał

0

chmury nad Nevillem ale moze nie spóści Valenci do drugiej ligi bo wszystko przegrywają , szkoda ze nie trenuje swojego byłego klubu manU chętnie bym popatrzył jak z nimi co tydzien zostaje upokorzony

2

co te szejki mają z tymi strojami czy oni nie moga na wyjątkowe okazje ubrać garnituru i krawatu

0

ja bym sie nie zdziwił jesli akurat chodzi o Neymara to szalona głowa

0

szkoda ze Valencia nie wyrównała wynikuz pierwszego meczu była by dogrywka potem karne....

2

ciekawe ile milionów różnicy jest w tych nieporozumieniach

0

barca powinna zagrać wszystkimi rezerowymi w tym meczu troche litości dla Valencii a i tak sobie odpoczna przed ciężkimi meczami w lidze i w LM

0

no wielkiej fortuny Lazio nie rząda w dzisiejszych chorych czasach myslałem ze będa chcieli z 60 , a to zalezy ile ma lat.

0

oj cos mi sie zdaje ze będą chcieli dostać te zółte kartki zeby pauzowac w nic nie wartym meczu i wyzerować sobie stan kartek,

4

Neymar nr 1 a czy Messi się wybiera na emeryturę ? choć osobiście uwazam ze Suarez jest nieco lepszy od Neymara lepiej gra zespołowo jest większy z niego pożytek do ogólnego rozliczenia to tak jak z Messim tez daje wszystko druzynie , a Neymar po \Brazylijsku gwiazdorzy co robi z karnymi ?>....... i te jego zdjęcia ciuszki fryzury tak jakby chciał przyćmić płaczusia z Madrytu

0

mysle ze przez kolejne 50 lat Barca nie przegra z levante

0

a z realu bys nie odrzucił ?

0

kivice realu niech sie przyzwyczaja ze juz zawsze będą musieli zadowolic się 2,3 miejscem i zawsze za Barceloną która jest potegą nie do prześcignięcia

0

Neville spodziewał się ze moze zostać rozgromiony ale pewnie nie az tak wysoko

0

ciekawe jak się teraz Romario czuje pewnie nie najlepiej i załuje ze nie udało mu się więcej bramek na strzelać

0

odpocznie troche ale pewnie to Messiego decyzja a nie Maritino bo bez jego zgody nie odwazył by się nie powoływac najlpeszego piłkarza na świecie

0

Messi po prostu pobił wszelkie rekordy świata

0

po prostu trudno w to uwierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?